br להיפתח מחדש: תהליך איפוס חיים - תהליך אונליין קבוצתי -->

יום שלישי

תהליך איפוס חיים - תהליך אונליין קבוצתי


אפשר לקרוא כאן או להיכנס לאתר הרשמי של תהליך איפוס חיים.

תהליך איפוס חיים הינו תהליך אישי ומיוחד בכתיבה, שבו אנו כותבים את כל חיינו בצורה מסודרת ותמציתית שמאפשרת למוח לשחרר סיפורים ישנים שמחזיקים במחשבות ורגשות לא מעובדים. 

זהו תהליך שמאפשר לקבל תובנות עמוקות על עצמנו, לשחרר ולנקות מצבורים מעברנו ולחזור לחיות יותר בהווה.

התוצאה היא תחושת "ריסטארט" פנימי, הקלה ואפשרות להתחיל את החיים ממקום חדש. 


את התהליך איפוס חיים ליאב קיבל ב 2014, ומאז שעשה זאת בעצמו, הוא העביר את התהליך למאות אנשים שדיווחו על תוצאות מדהימות.

ב-2018 הועבר הריטריט איפוס חיים הראשון במשך 3 ימים במצפה רמון יחד עם 20 אנשים שהיה אבן דרך בתהליך זה.


למי מתאים התהליך?

לכל מי שרוצה ליצור תחושת דף חדש, להרגיש הקלה, לעבור ניקוי פנימי, להניע אנרגיה תקועה ולפנות מאגרים של מחשבות מהעבר ולהסתכל על החיים ממבט חדש ונקי יותר. התהליך יכול לתמוך גם בכל אדם שעובר ריפוי של מחלה כרונית.


על התהליך

תהליך איפוס חיים מתחיל בכתיבה של החיים שלנו בשיטה מיוחדת של כתיבה, ולאחריו שלב של התבוננות ועיבוד התכנים שכתבתם, ולבסוף טקס סיום.

זהו תהליך אישי מאוד ואינכם נדרשים לשתף דבר עם אחרים, רק לעבור אותו עם עצמכם בזמנכם הפנוי.


הכתיבה בתהליך מאוד זורמת מכיוון שהיא נכתבת בצורה מיוחדת, תמציתית ופשוטה שמאפשרת למוח להירגע לתוכה, לא משנה מה עברתם בחייכם.

 
משתתפת מהתהליך כתבה:

(עוד שיתופים למטה)


בתהליך הקבוצתי אתם מוזמנים להגיע ולעשות יישור קו עם עצמכם ועם כל מה שחוויתם בהיסטוריה שלכם, לעשות סליחה (בעיקר עם עצמכם), לקבל תובנות, ולאפשר יותר תנועה ושפע לחיים שלכם.


אפשר לקרוא כאן או להיכנס לאתר הרשמי של תהליך איפוס חיים.ליצירת קשר איתי לכל שאלה, אתם יכולים ללחוץ על הקישור לשליחת הודעה ישירה בוואצאפ - https://wa.link/9q1jnx

אפשר גם לשלוח מייל ל: nandinyanni@gmail.com

_____

לכל שאלה או התייעצות, אפשר ליצור עם ליאב קשר.

_______


מוזמנים לקרוא עוד שיתופים של אנשים שעשו את התהליך - 


״תהליך איפוס החיים עם ליאב היה כשמו כן הוא

היה ממש ריסטרט לחיים, 

תהליך הכתיבה היה מאד עמוק ומעיר רגשית. 

מבורך שיש אפשרות לעבור על חיינו ולהתרפא מכך.

ההנחיה היתה בהירה ועוטפת, 

טקס הסיום היה מיוחד ועוצמתי 

ברכות של תודה לליאב.

מומלץ בחום ואהבה״

- חגית - משתתפת תהליך איפוס חיים נובמבר 21.


~


״עברו יומיים מאז מפגש הסיום של התהליך ואני מרגישה ריקות נעימה בתוכי. לכתוב את החיים שלי זו חוויה עוצמתית ומשמעותית מאוד. 

תודה לכולם על העדות ותודה מיוחדת לך ליאב על הליווי הצמוד, הסבלנות והאיכפתיות שלך. זה תמך בי ועזר לי להמשיך ברגעים שחשבתי להפסיק.

אני מרגישה שזה משהו שארצה לחזור עליו גם בשנה הבאה.

בהערכה, הודייה ואהבה

רותי״ - תהליך איפוס חיים אונליין, ספטמבר 2021.

~

״תהליך איפוס החיים עזר לי לגעת בכל הסיפורים שהסתובבו לי בראש ובמערכת, ואיכשהו לקבל תמונה שלמה, נהדרת, של הפאזל של חיי. אפילו קצת התאהבתי בעצמי והתמלאתי חמלה והערכה לאדם שאני. התחושה עכשיו זה שיש לי גישה נקייה לכל זיכרון, יש איזו השלמה פואטית עם סיפורי העבר, וכאילו התפנתה אנרגיה לסיפורים חדשים. ❤️ 🙏 תודה מכל הלב על ההזדמנות הזאת.״ - שרון.

~

״תהליך איפוס חיים, כשמו כן הוא - מאפס חיים. התהליך אפשר לי להתבונן לתוך עצמי, בשקט ובשלווה. כתבתי את הסיפורים בחיי ושחררתי את הרגשות שהיו כלואים בהם. מצאתי ביקורת שלי על הסיפורים האלו ומצאתי דרך אחרת אמיתית להסתכל עליהם וללמוד מתוכם. מצאתי דפוסי התנהגות חוזרים, הבנתי את המקור שלהם ואפשרתי לעצמי לבחור אחרת מעכשיו.

מצאתי דברים שאהבתי לעשות, שכיום כבר איני עושה ומצאתי שאני מתגעגעת אליהם. גם פה בחרתי מעכשיו לחזור ולעשות. הבנתי את כוחה הגדול של הקבוצה, את כוחו של השיתוף. ומבחינתי צריכה להפוך זאת לדרך חיים (אני אדם שעובד לבד ועבור אחרים). תודה ענקית על המסע הזה!"
 - מורן


~


״ניגשתי לתרגיל בחשש וסקרנות...הקדימו לתהליך רגשות, תקיעות, נדהמתי לראות כמה דפים הוקדשו ל"פרק הראשון" של חיי...הפרק הקשה, והיו רגעים שנמאס לי ורציתי להפסיק עם התרגיל...זה לא ממש הציף, אבל הזכיר דברים ונוכחתי בכמה זכרונות כואבים שאני עדיין נאחזת...

אחרי זה באה הקלה והיה אפילו כיף לכתוב כשראיתי לנגד עיני את השיפור המאוד מובהק שחל בחיי- דרך מצבים ואנשים שפגשתי...גיליתי בדיעבד אלו אנשים שכחתי כנראה לא במקרה וזה היה משמח...

דרך התהליך ראיתי כמה דפוסים מאוד דומיננטיים בחיי- מול בני זוג ומול חברות. אם עד עכשיו היו לי תירוצים ורק רצון לסיים עם דפוסים אלו, התרגיל נתן גושפנקא מאוד חזקה של "די- עד כאן!"...

אני כ-10 שנים בדרך של מודעות ורוחניות...יודעת שאין הוקוס פוקוס ואין פתרונות פלא לבעיות בחיים, אבל התהליך בהחלט שיפר את ההרגשה ואיפשר להסתכל על העבר בעיניים יותר נקיות וחסרות האשמה וכעס...

תודה!!!!!״ - אפרת


~


״כשעשיתי את תהליך איפוס החיים, הייתי במהלך שינוי אישי גדול. ברובו של היום הייתי שקועה בעצב עמוק, רחמים עצמיים ולעיסת מאורעות העבר (הלא ניתנות לשינוי!).

יום לאחר שסיימתי את התהליך כבר התחלתי להרגיש שהעצב "יקירי" שליווה אותי בנאמנות, נעלם. אני אדם רציני, הלכתי לחפש אותו. אבל העצב ברמתו העמוקה השורשית שהיה נעלם. ועד היום כשעדיין ישנם ימים קשים רגשית, העצב הזה אינו חוזר.

למרות שאני מעט קטנת אמונה, הייתי מכנה זאת "שינוי דרמטי"."

- אלה

~


״החלק המשמעותי עבורי בתהליך כתיבה 'איפוס חיים', היה המרווחים שבין השורות, המעברים המהירים בין סצנה לסצנה בחיי, 

היה תירגול של המוח בהבנה ש'גם זה יעבור', עוד אירוע, עוד אדם, עוד חפץ, עוד מחשבה, עוד תחושה, הכל מתחלף לו כמו בסרט נע.

לקראת סוף התהליך המוח מתחיל לתפוס שאין מה לתפוס, הזמניות של כל דבר מתבהרת והחשיבות פוחתת. כלומר הכל חשוב אך הכל גם לא חשוב באותה המידה.

אחרי התהליך שמתי לב שנקודת המבט שלי נהייתה גמישה יותר. נפתחה בפניי האפשרות ברגע מסויים לבחור אם לראות את הסרט של חיי בתור השחקנית, הבמאית או הקהל. כל עמדה כזו היא חשובה בפני עצמה.

הגמישות הזו נותנת תחושת משחקיות לחיים ואפשרות להתמסר אליהם עוד שלב.

השם איפוס חיים הוא קצת טוטאלי, והרי שזהו עוד צעד במסע האינסופי. יש לנו מיליון חיים לאפס.

קשה לי עם משפטים כמו 'תהליך משנה חיים' כי הכל משנה חיים! כל אינטרקציה, טיפול, מסיבה, כישלון הכל מעצב את החיים שלנו ובתהליך באיפוס החיים אפשר לעשות איזה זום אווט מטורף על ידי זום אין לרגעים שבונים את הפאזל השלם.

התהליך הזה עושה סדר במערכת המנטלית. עבורי זה היה תהליך עמוק ויסודי, השפעות התהליך מופיעות דרך החיים עצמם ופחות כמחשבה ותובנה, כלומר אני לא באמת מבינה מה קרה, אבל משהו קרה.

הליווי המקצועי של ליאב מאוד תומך בתהליך ונותן הרבה ביטחון שיש מענה לכל תהייה ואתגר.

תודה על תהליך משמעותי מאוד.״ 


סיגל, תהליך איפוס חיים אונליין אוקטובר 21.


_______

לאתר של תהליך איפוס חיים לחצו כאן


אפשר לדבר איתי בטלפון:

לחצו על הקישור לשליחת הודעה
ישירה בוואצאפ - https://wa.link/9q1jnx

אפשר גם לשלוח מייל ל: nandinyanni@gmail.comשיהיו ימים מבורכים

ליאב עברי


להצטרפות לקבוצת הוואצאפ השקטה שלי לעדכונים על פעילויות, סדנאות וקורסים לחצו כאן

לקריאת מאמרים נוספים לחצו כאן

למידע נוסף על קורסים וסדנאות קרובות עם ליאב לחצו כאן

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים