br להיפתח מחדש: תהליך איפוס חיים - אונליין 9-18.9 -->

יום רביעי

תהליך איפוס חיים - אונליין 9-18.9


אני מרגיש שזה הזמן, ושזה בדיוק מה שהרבה אנשים צריכים בתקופה הזאת.

תהליך איפוס חיים הינו תרגיל אישי ומיוחד בכתיבה, שבו אנו כותבים את החיים שלנו בצורה מסודרת ותמציתית שמאפשרת למוח לשחרר סיפורים ישנים שמחזיקים במחשבות ורגשות לא מעובדים. 

התוצאה היא תחושת "ריסטארט" פנימי, הקלה ואפשרות להתחיל את החיים ממקום חדש.


הכתיבה יכולה להימשך בין 3 ימים עד שבועיים, תלוי בזמנכם הפנוי. לכן אני מציע תהליך אונליין של 10 ימים שיכול לאפשר לכם לעשותו בזמנכם הפנוי.


את התרגיל הזה קיבלתי לפני 7 שנים בתקשור מההדרכה שלי, עשיתי אותו בעצמי וזה יצר שינוי גדול בחיי. מאז, עשרות אנשים עשו אותו ושיתפו בחוויות עוצמתיות. ב-2018 העברתי ריטריט כזה של "איפוס חיים" במשך 3 ימים במצפה רמון יחד עם 20 אנשים.


למי מתאים התהליך?

לכל מי שרוצה ליצור תחושת דף חדש בחייו, להרגיש הקלה, לעבור ניקוי פנימי, להניע אנרגיה תקועה ולפנות מאגרים של מחשבות מהעבר ולהסתכל על החיים ממבט חדש ונקי יותר.


נדרשים אומץ ומחוייבות בכדי לגשת לתרגיל הזה, אך כאשר מתחילים אותו, מגלים כמה שהוא מהנה ומשחרר ואפילו קשה להפסיק. זהו תהליך אישי מאוד ואינכם נדרשים לשתף דבר עם אחרים, רק לעבור אותו עם עצמכם.


על התהליך

תהליך האונליין אורך כ- 10 ימים עד לסיומו הרשמי, אך ייתכן שתסיימו אותו לפני כן. כל אחד בקצב שלו.

התהליך דורש מינימום של שעה פנויה ביום של כתיבה, ללא הפרעות חיצוניות (אם מדלגים יום זה לא נורא, אך לשם הצלחת התהליך, מומלץ להתמיד).


הכתיבה עצמה מאוד זורמת מכיוון שהיא נכתבת בדרך תמציתית ופשוטה שמאפשרת למוח להירגע לתוכה, לא משנה מה עברתם בחייכם.

 

במהלך ימי התהליך אעביר 3 מפגשי לייב בזום על מנת לשמור על המסגרת (המפגשים יהיו מוקלטים למי שלא יוכל לצפות), במפגש הראשון אנחה אתכם כיצד לעשות את התהליך לעומקו ומשם אתם ממשיכים אותו במהלך 10 הימים הבאים.

בשאר המפגשים אעזור לכם לדייק ולכתוב את התהליך בצורה הטובה ביותר, נוכל לשתף ולהעמיק.


תהיה קבוצת פייסבוק פרטית למשתתפים ובסוף התהליך יתקיים מפגש פיזי בטבע מסביב למדורה לטקס סיום התהליך (מפגש זה אינו חובה אך מומלץ מאוד).

התמחור לתהליך הוא בתרומה בטווח מחירים גמיש של 150 עד 400 ש״ח, לפי יכולתכם ונדיבות לבכם. 


שימו ♥️ כוונתי היא לקבל לתהליך אנשים שמראים רצינות ומוכנות לעשותו עד הסוף.


הזמן המיוחד של התהליך הוא מסוף חג ראש השנה לסוף יום כיפור. אלו ימים שבהם יש לנו תמיכה לשחרר כל דבר שהעמיס עלינו, לסלוח ולהתחיל שנה חדשה בתוכנו.


נתחיל ביום חמישי 9.9 ונסיים אחרי יום כיפור ביום שבת בערב, 18.9 שבו נתכנס במפגש פיזי יחדיו.


לו״ז תהליך איפוס חיים:

פגישת זום - 9.9, יום חמישי - 20:00 - 21:30

פגישת זום - 11.9, יום שבת - 20:00 - 21:30

פגישת זום - 14.9, יום שלישי - 20:00 - 21:30

פגישה פיזית 18.8 יום שבת - טקס סיום, יער גבעת עדה - 20:00 - 22:30.


- במידה ופספסתם מפגש זום, תהיה הקלטה שתוכלו לצפות בה. התיקייה להקלטות ישותפו במייל שלכם.

- טקס הסיום הוא טקס מאוד מיוחד ומאוד חזק לעשות אותו בקבוצה. אך אפשרי לעשות אותו גם לבד. הסבר על כך יקבל מי שנרשם.

הערה: בממוצע לוקח 6-14 שעות של כתיבה כדי לסיים את התהליך. זמן סיום התהליך תלוי בהמון משתנים. עוד הסבר ינתן במפגש הראשון.

להרשמה לתהליך צרו קשר עם הגר בטלפון:
050-238-9339⁩ או לחצו כאן לשליחת הודעת ישירה בוואצאפ להגר


לשאלות נוספות על התהליך אפשר ליצור קשר עם ליאב בטלפון: 55-9511866⁩0

_______

מוזמנים לקרוא כמה שיתופים של אנשים שעשו את התהליך - 

״תהליך איפוס חיים, כשמו כן הוא - מאפס חיים. התהליך אפשר לי להתבונן לתוך עצמי, בשקט ובשלווה. כתבתי את הסיפורים בחיי ושחררתי את הרגשות שהיו כלואים בהם. מצאתי ביקורת שלי על הסיפורים האלו ומצאתי דרך אחרת אמיתית להסתכל עליהם וללמוד מתוכם. מצאתי דפוסי התנהגות חוזרים, הבנתי את המקור שלהם ואפשרתי לעצמי לבחור אחרת מעכשיו. מצאתי דברים שאהבתי לעשות, שכיום כבר איני עושה ומצאתי שאני מתגעגעת אליהם. גם פה בחרתי מעכשיו לחזור ולעשות. הבנתי את כוחה הגדול של הקבוצה, את כוחו של השיתוף. ומבחינתי צריכה להפוך זאת לדרך חיים (אני אדם שעובד לבד ועבור אחרים). תודה ענקית על המסע הזה!" - מורן

_____


“ניגשתי לתרגיל בחשש וסקרנות...הקדימו לתהליך רגשות תקיעות, נדהמתי לראות כמה דפים הוקדשו ל"פרק הראשון" של חיי...הפרק הקשה, והיו רגעים שנמאס לי ורציתי להפסיק עם התרגיל...זה לא ממש הציף, אבל הזכיר דברים ונוכחתי בכמה זכרונות כואבים שאני עדיין נאחזת...

אחרי זה באה הקלה והיה אפילו כיף לכתוב כשראיתי לנגד עיני את השיפור המאוד מובהק שחל בחיי- דרך מצבים ואנשים שפגשתי...גיליתי בדיעבד אלו אנשים שכחתי כנראה לא במקרה וזה היה משמח...

דרך התהליך ראיתי כמה דפוסים מאוד דומיננטיים בחיי- מול בני זוג ומול חברות. אם עד עכשיו היו לי תירוצים ורק רצון לסיים עם דפוסים אלו, התרגיל נתן גושפנקא מאוד חזקה של "די- עד כאן!"...

אני כ-10 שנים בדרך של מודעות ורוחניות...יודעת שאין הוקוס פוקוס ואין פתרונות פלא לבעיות בחיים, אבל התרגיל בהחלט שיפר את ההרגשה ואיפשר להסתכל על העבר בעיניים יותר נקיות וחסרות האשמה וכעס...

תודה!!!!!” - אפרת

_____


כשעשיתי את תהליך איפוס החיים, הייתי במהלך שינוי אישי גדול. ברובו של היום הייתי שקועה בעצב עמוק, רחמים עצמיים ולעיסת מאורעות העבר (הלא ניתנות לשינוי!).

יום לאחר שסיימתי את התהליך כבר התחלתי להרגיש שהעצב "יקירי" שליווה אותי בנאמנות, נעלם. אני אדם רציני, הלכתי לחפש אותו. אבל העצב ברמתו העמוקה השורשית שהיה נעלם. ועד היום כשעדיין ישנם ימים קשים רגשית, העצב הזה אינו חוזר.

למרות שאני מעט קטנת אמונה, הייתי מכנה זאת "שינוי דרמטי"."

- אלה


_______


להרשמה לתהליך צרו קשר עם הגר בטלפון:
050-238-9339⁩ או לחצו כאן לשליחת הודעת ישירה בוואצאפ להגר


שיהיו ימים מבורכים

ליאב


אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים