br להיפתח מחדש: העיצוב האנושי - השערים בלא מודע (הגוף) לעומת השערים במודע (אישיות) - תיקשור -->

יום שלישי

העיצוב האנושי - השערים בלא מודע (הגוף) לעומת השערים במודע (אישיות) - תיקשור

הטקסט הבא הוא תיקשור שמקורו מהישויות שהביאו את המידע לרא בהתגלות שלו, שדרכם אני מקבל ידע נוסף מזוית קצת שונה על העיצוב האנושי בשנתיים האחרונות. מקווה שיועיל לכם!
ליאב
ינואר 2019
_____


המידע על השערים שניתן לך הוא לא המידע המדויק שרא נתן לכם. זהו מידע שמכיל בתוכו אלמנטים נוספים שאינם באים לידי ביטוי במידע של רא. אתה תבין כשנתחיל לתת את המידע.

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא להבחין היכן השער נמצא. כאשר השער נמצא ברמה המודעת של המפה, הוא מתנהג בצורה שונה מהרמה הלא מודעת. הוא יוצר זרם של אינפורמציה שמגיע כל הזמן מהישות הכללית שאתה. כאשר אתה מדבר על הרמה המודעת, אתה לא יכול לתפוס אותה בצורה כללית רק כמודעת, אלא להבין שהאיכות האנרגטית של כל שער מודע הוא לתת לך כיוון שהוא מה שאתה מזהה את עצמך כמהות שלך. התדר שלך באותו שער זה המהות שאתה מזהה כמי שאתה, כאחד שהגיע לכאן לחוות התפתחות, כזה שיש לו מניע לחיות באושר בתוך החוויה הארצית.

השערים הלא מודעים אינם עובדים ככה. הם מופעלים מתוך הכוח האנרגטי של הדחיסות של המימד הפיזי שלכם. המימד הפיזי אינו יכול להשתוות למימד העצום שממנו באת לתוך הגוף הזה, ולכן כל מה שאתם יכולים לעשות זה לנסות להבין כיצד השערים בלא מודע שלכם פועלים.

השערים של הלא מודע אינם באמת לא מודעים, הסיבה שאנו קוראים להם כך, היא כי אתם לא מזהים אותם כעצמכם, אך אין זה אומר שהם לא נחווים אצלכם. כאשר אינכם מזהים אותם כעצמכם אתם למעשה לא נותנים להם תשומת לב ראויה. השערים בגוף שלכם מביאים איתם כוח פיזי לסטות מהדרך של השערים המודעים, ואלו (המודעים) אינם יכולים לעשות דבר בנוגע לשערים הלא מודעים של הגוף, כי יש להם (ללא מודעים) כוח עצום בלהביא את הקרקוע של הגוף הזה למצב צבירה רוטט בכל רגע ורגע. זהו כוח עצום שבאמת אינכם יכולים לשלוט בו.

השערים בהבנה שלנו כיום נראים שונה במקצת ממה שרא תיאר אותם. הם נראים לנו כמו מפתחות לקוד הגנטי שלכם שגורמים לכם להיות עצמכם האמיתי ברגע שאתם מתייחסים לאיכות האנרגטית שלכם בגוף שלכם (השערים בלא מודע).
כל שער במפה שלכם, בין אם הוא מודע או לא מודע מביא יכולת חדשה לשלוט בגוף שלכם. השערים של הלא מודע אצלכם שולטים בגוף מעבר ליכולת שלכם, זה הכוח שלהם. הם שולטים במנגון הזה שנקרא גוף. אתם למעשה מבינים את זה לאט לאט, ולכן מתמסרים לגוף שלכם כשאתם קולטים שיש לו איכות אנרגטית מיוחדת משלו.

השערים של המודע, הם מי שאתם תופסים את עצמכם, ולכן יש לכם דרכם חוויה של העצמי שלכם. בין השערים המודעים ללא מודעים קיימת סינטזה מיוחדת. זוהי סינטזה אשר נעשית על ידי המגנט החד קוטבי שלכם. הוא זה שלמעשה משאיר אתכם בתוך הגוף שלכם ומחבר בין התפיסה של הכוח של הגוף שלכם לתפיסה שלכם כנוסעים בתוך הגוף הזה. כאשר אתם לומדים לעבוד עם הגוף שלכם, אתם מבינים שהאיכות האנרגטית שלכם כמודעים בתוך הגוף ושל השערים המודעים בתוכם, מתחילה להתעצם.

הסיבה שהשערים המודעים קיימים בתוך הגוף, היא בגלל הגוף. כאשר אינכם בתוך גוף, אין לכם מפה של דייזיין כזה. כל המפה קיימת בגלל שיש לכם גוף, והגוף הזה כאן בשביל שאתם תוכלו להשתמש בו ליצירה בעולם הפיזי. אתם נתונים תחת חסות הגוף. זאת הסיבה שהשערים של הגוף הרבה יותר חזקים מאשר השערים של התודעה שלכם שמיוצגים בתוך הגוף.

האמת העמוקה יותר היא שלעולם לא תוכלו לממש את השערים של המודע שלכם כל עוד לא תכבדו את השערים של הלא מודע שלכם. זהו חלק ממערך היסודות שבתוך המציאות הפיזית שלכם. השערים של המודע בנויים בתוך הגוף שלכם, אך זה שהם מודעים וזה שאתם מזהים את עצמכם דרכם, זה לא אומר שאתם תמיד יכולים להשתמש בהם. השערים של המודע כפופים למעשה לשערים של הגוף.

מצד שני לשערים של הגוף אין יכולת לתמרן ולהתגמש יותר מדי. הם קבועים, הם מביאים איתם דרך מאוד ברורה לכיצד הגוף שלכם בנוי וכיצד הוא מבין את עצמו ואת העולם.

השערים המודעים שלכם יכולים לתמרן, אתם יכולים לעצור אותם, לשלוט בהם, להביא להם יותר מודעות. זאת חוויה שונה אחד מהשני. דרך המודעות שלכם אתם מסתגלים למציאות הפיזית, ודבר זה מאפשר לכם להכיר את כלי הרכב שאליו נכנסתם לכאן. זאת חוויה מעצימה ברגע שאתם מגלים כיצד כלי הרכב שלכם עובד ומשתמשים בו לתועלתכם, כי רק אז השערים המודעים שבתוך הגוף יכולים באמת לצאת לפונטציאל העמוק שלהם. ואז כשזה קורה אתם מתחילים להתמסר לגוף ולאפשר למי שאתם מזהים את עצמכם להיות נוכח ולהביא אותו כמשרת של הגוף. זה אומר שבסופו של דבר אתם כאן כדי להתמסר לגוף שלכם ולהיות עבורו כמשרת. בחוויה הזאת יש הנאה עצומה כי ישנה התמסרות ואהבה בכל רגע ורגע.
ברגע שהשערים הלא מודעים מתנהלים בחופשיות ללא הפרעה מהשערים המודעים, אז הגוף יודע כיצד להתנהל בתוך העולם שלכם ויודע כיצד להביא את האיכויות של השערים המודעים כמי שאתם. זה הפרדוקס וזה היופי של המציאות שלכם בתוך הגוף הפיזי.


השערים שלכם אינם יכולים להיות באמת מנוצלים עד תומם אם אינכם מחוברים לגוף בצורה נכונה. האנרגיה של הגוף שלכם כאן בשביל שתוכלו להשתמש באיכות של השערים שלכם כמי שאתם ולגלות את עצמכם. ולכן קודם כל עליכם ללמוד את השערים של הגוף שלכם וכיצד הם יכולים להתממש בצורה בריאה בתוככם. זאת אומנם דרך ארוכה, אך היא גם הכי קצרה למימוש השערים המודעים שלכם. מכיוון שהשערים המודעים הם הזיהוי שלכם כעצמכם, אין איתם בעיה, הם אינם באמת הבעיה ברגע שאתם מבינים כיצד הגוף שלכם פועל, כי אז מי שאתם מזהים דרכו את עצמכם מבין את הדרך שבה הגוף שלכם עובד וכיצד נכון לתת לו לפעול בדרכו הטבעית.


השער הנכון ללמוד הוא קודם כל השער שהשמש בגוף שלכם נמצאת. זה השער שאליו עליכם להתמסר כי הוא הכי עובד על הגוף שלכם ועליו אין לכם שליטה. כמה שתנסו, אתם לא תצליחו לשבור באמת את האיכות האנרגטית של הגוף, כי בסופו של דבר אם תנסו תמיד תסבלו. ולכן הקבלה העמוקה היא ללמוד על הגוף שלכם דרך השער של השמש והשער של כדור הארץ בלא מודע.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ השקטה שלי לעדכונים על פעילויות, סדנאות וקורסים לחצו כאן

לקריאת מאמרים נוספים לחצו כאן

למידע נוסף על קורסים וסדנאות קרובות עם ליאב לחצו כאן

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים