יום חמישי

קריאה מקצועית של מפת ״העיצוב האנושי״ שלכם


המפה האישית שלכם בעיצוב האנושי היא המדריכה המדויקת שלכם, המפרטת כיצד האנרגיות עובדות באופן שמייחד את מי שאתם ואת הפונטציאל המלא שלכם.

למאמר מבוא על Human design - חלק 1

הדבר הראשון שאסביר לכם במפגש הוא שהעיצוב האנושי מבקש מכם לא להאמין למה שאני הולך להסביר לכם, אלא להתנסות בו בעצמכם בחיים ורק אז להחליט אם המידע הזה נכון או לא.

מפת העיצוב האנושי מסבירה לכם את המכניקה האנרגטית של הגוף שלכם, כיצד הוא פועל וכיצד אתם יכולים להטיב עם עצמכם והסביבה שלכם ולממש את הפונטציאל המלא שלכם מתוך התנסות, מודעות וחוויה.

במפגש אישי איתי תיחשף בפניכם המפה שלכם שהיא למעשה מדריך המשתמש שלכם לחיים אלו. במפגש תקבלו מידע שימושי ויעיל שייתן לכם יכולת ראייה ממוקדת כיצד נכון עבורכם לחיות על פי המיוחדות שלכם על מנת לחיות בסיפוק ושלווה וללא התנגדויות ומתחים.

הדרך עצמה היא לא בהכרח קלה בהתחלה, כי יש לכם הרבה אנרגיה שהושקע במתחים ובפחדים שלכם במהלך החיים ולא קל לשחרר אותם, אך ההדרכה של המפה שלכם יכולה לעזור לכם לעבור אותה בצורה הטובה ביותר.

דרך המפגש תוכלו להבין על פי איזו אנרגיה בגוף הכי נכון עבורכם להחליט ולבחור בחייכם, ובכך לעקוב אחרי האמת שלכם בכל רגע ולהתחבר לפונטציאל המלא שלכם. אלמד אתכם כלים שימושיים ופשוטים כיצד לעבוד עם הידע הזה. כלים שיעזרו לכם לסלול את דרככם על מנת לחיות את יעודכם בצורה הגבוהה ביותר.

המידע שאעביר לכם דרך המפה שלכם יעזור לכם להיכנס להתנסות עם הידע הזה בשביל להרחיב את הפונטציאל שלכם. המידע יכול לכוון אתכם להבין למה אתם עושים את מה שאתם עושים וכיצד להעצים את האיכויות הטבעיות שלכם שדרכם תוכלו להתחבר לאמת שלכם. העיצוב האנושי הוא כמו מקפצה מדהימה לעצמכם.

 הסשן מחולק לשני מפגשים (שבדרך כלל מתבצעים בהפרש של שבועיים), ואחר כך אופציה למפגשי המשך לתמיכה. זמן כל מפגש הוא שעה וחצי, סה"כ הקריאה 3 שעות. הסיבה לחלוקה היא כי יש המון מידע, ונדרש זמן להקשיב להקלטה שוב ולעכל את מה שנאמר, וגם אין לי אפשרות לדבר 3 שעות ברצף :)

- מפגש ראשון - נשים את היסודות העמוקים של המפה שלכם, נבין מהו הטבע האמיתי שלכם דרך הערוצים והמרכזים המוגדרים שלכם. זה המידע הכי חשוב במפה שלכם, כל שאר המידע לא יהיה לכם רלוונטי עד שתחיו לגמרי את הטבע האמיתי שלכם ואת הפונטציאל הזה.

- מפגש שני - במפגש זה אחשוף בפניכם את החלק הפתוח במפה שלכם, זהו החלק שבו אתם נצמדים או דוחים בחייכם, מה שלעיתים גורם לכם לאבד את המהות האמיתית שלכם ומוציא אתכם מהפונטציאל שלכם שדיברנו עליו במפגש הראשון. תקבלו עצות וכלים כיצד לחזור מחוסר האיזון חזרה לשמחה והנאה בחייכם וכיצד להשתמש בחלקים אלו ולהתמיר אותם למאסטריות. אדבר על הפרופיל שלכם והקרוס ועוד הרבה מידעים. במפגש השני יש כמות של פי 3 מידע מהמפגש הראשון (אך זכרו! ללא הפנמת המידע של המפגש הראשון, כל שאר המידע לא יהיה רלוונטי עבורכם).עבור מי שמכיר קצת את המפה, אלו החלקים שנעבור עליהם בקריאה:
א. המרכזים המוגדרים ושערים מוגדרים חשובים במרכזים מוגדרים על פי השערים והערוצים המוגדרים בהם.
ב. הסמכות והבנת ההילה (הטיפוס).
ג. הערוצים ומהותן העמוקה בדרך הוליסטית.
ד. פיצולים (במידה ויש במפה) והבנת השערים המפצלים.
ה. שערים לא מוגדרים שגורמים להתנייה.
ו. מרכזים פתוחים ושילובם עם שערים מוגדרים במרכזים הפתוחים (במידה וישנם).
ז. הבנה עמוקה של היעוד דרך פרופיל וקרוס ושילובו עם ההגדרות שלך.
ח. חיבור כל המידע לידי הפונטציאל שלך וכיצד אפשר לגלות מה מונע מבעדך לא להיות בפונטציאל שלך וכיצד לתעל זאת לנוכחות וחיבור ליעוד שלך.

כל הקריאה מועברת בדרך מעמיקה והוליסטית, בדרך משולבת ומסונכרנת בין כל המידעים לידי יחידה אחת שהיא מה שאני קורא לו "כוח העל" שלך.
זוהי קריאה עמוקה שתאפשר לכם להיות להתנסות עם המידע במשך המון שנים. 

מיקום המפגשים: גבעת עדה או דרך הסקייפ.
- הסשנים מוקלטים כקובץ mp3, וישלחו אליכם באימייל.

על ליאב:
ליאב נמצא בניסוי של העיצוב האנושי כ- 8 שנים. חוקר ולומד לעומק את העיצוב האנושי בצורה מקצועית ועמוקה כל הזמן, עם נסיון בקריאת מפות מעל 5 שנים ומאות של קריאות לאנשים, מורה מוסמך לקורס יסוד של העיצוב האנושי.

לקביעת פגישה אתם מוזמנים להתקשר אליי: 054-7504-154, או צרו איתי קשר כאן

לפרטים לגבי המשך לימודים ואימון אישי בעיצוב האנושי בקורס הבינלאומי ״לחיות את המיוחדות שלך״ (Living your design) לחצו כאן.