br להיפתח מחדש: קריאה מעמיקה של מפת ״העיצוב האנושי״ שלכם -->

יום חמישי

קריאה מעמיקה של מפת ״העיצוב האנושי״ שלכם

המפה האישית שלכם בעיצוב האנושי היא המדריכה המדויקת שלכם, המפרטת כיצד האנרגיות עובדות באופן שמייחד את מי שאתם ואת הפונטציאל המלא שלכם.

למאמר מבוא על Human design - חלק 1

הדבר הראשון שאסביר לכם במפגש הוא שהעיצוב האנושי מבקש מכם לא להאמין למה שאני הולך להסביר לכם, אלא להתנסות בו בעצמכם בחיים ורק אז להחליט אם המידע הזה נכון או לא.

מפת העיצוב האנושי מסבירה לכם את המכניקה האנרגטית של הגוף שלכם, כיצד הוא פועל וכיצד אתם יכולים להטיב עם עצמכם והסביבה שלכם ולממש את הפונטציאל המלא שלכם מתוך התנסות, מודעות וחוויה.

במפגש אישי איתי תיחשף בפניכם המפה שלכם שהיא למעשה מדריך המשתמש שלכם לחיים אלו. במפגש תקבלו מידע שימושי ויעיל שייתן לכם יכולת ראייה ממוקדת כיצד נכון עבורכם לחיות על פי המיוחדות שלכם על מנת לחיות בסיפוק ושלווה וללא התנגדויות ומתחים.

הקריאה תראה לכם איפה הרבה אנרגיה הושקעה במתחים ובפחדים שלכם במהלך החיים, וההדרכה של המפה שלכם תוכל לעזור לכם להתחבר לעצמכם עם הזמן ולשחרר את המתחים והפחדים האלו בצורה הטובה ביותר.

דרך המפגש תוכלו להבין על פי איזו אנרגיה בגוף הכי נכון עבורכם להחליט ולבחור בחייכם, ובכך לעקוב אחרי האמת שלכם בכל רגע ולהתחבר לפונטציאל המלא שלכם. אלמד אתכם כלים שימושיים ופשוטים כיצד לעבוד עם הידע הזה. כלים שיעזרו לכם לסלול את דרככם על מנת לחיות את יעודכם בצורה הגבוהה ביותר.

המידע שאעביר לכם דרך המפה שלכם יעזור לכם להיכנס להתנסות עם הידע הזה בשביל להרחיב את הפונטציאל שלכם. המידע יכול לכוון אתכם להבין למה אתם עושים את מה שאתם עושים וכיצד להעצים את האיכויות הטבעיות שלכם שדרכם תוכלו להתחבר לאמת שלכם. העיצוב האנושי הוא כמו מקפצה מדהימה לעצמכם.

 הסשן מחולק לשני מפגשים (שבדרך כלל מתבצעים בהפרש של שבועיים), ואחר כך אופציה למפגשי המשך לתמיכה. זמן כל מפגש הוא שעה וחצי, סה"כ הקריאה 3 שעות. הסיבה לחלוקה היא כי יש המון מידע, ונדרש זמן להקשיב להקלטה שוב ולעכל את מה שנאמר, וגם אין לי אפשרות לדבר 3 שעות ברצף :)

בקריאה נשים את היסודות העמוקים של המפה שלכם, נבין מהו הטבע האמיתי שלכם דרך הערוצים והמרכזים המוגדרים שלכם. זה המידע הכי חשוב במפה שלכם, והוא הטבע האמיתי שלכם ואת הפונטציאל הזה. 

אחר כך אחשוף בפניכם את החלק הפתוח במפה שלכם, זהו החלק שבו אתם נצמדים או דוחים בחייכם, מה שלעיתים גורם לכם לאבד את המהות האמיתית שלכם ומוציא אתכם מהפונטציאל שלכם שדיברנו עליו. 

אתם תקבלו עצות וכלים כיצד לחזור מחוסר האיזון חזרה לשמחה והנאה בחייכם וכיצד להשתמש בחלקים אלו ולהתמיר אותם למאסטריות. אדבר על הדרך שבה אתם לומדים ומלמדים ומהו היעוד שלכם על פי המפה שלכם. 

במפגש השני יש כמות של פי 3 מידע מהמפגש הראשון (וחשוב לדעת שללא הפנמת המידע של המפגש הראשון, כל שאר המידע לא יהיה רלוונטי עבורכם).


עבור מי שמכיר קצת את המפה, אלו החלקים שנעבור עליהם בקריאה:
א. המרכזים המוגדרים ושערים מוגדרים חשובים במרכזים מוגדרים על פי השערים והערוצים המוגדרים בהם.
ב. הסמכות והבנת ההילה (הטיפוס).
ג. הערוצים ומהותן העמוקה.
ד. פיצולים (במידה ויש במפה) והבנת השערים המפצלים.
ה. שערים לא מוגדרים שגורמים להתנייה.
ו. מרכזים פתוחים ושילובם עם שערים מוגדרים במרכזים הפתוחים (במידה וישנם).
ז. הבנה עמוקה של היעוד דרך פרופיל וקרוס ושילובו עם ההגדרות שלך.
ח. חיבור כל המידע לידי הפונטציאל שלך וכיצד אפשר לגלות מה מונע מבעדך לא להיות בפונטציאל שלך וכיצד לתעל זאת לנוכחות וחיבור ליעוד שלך.

כל הקריאה מועברת בדרך מעמיקה והוליסטית, בדרך משולבת ומסונכרנת בין כל המידעים לידי יחידה אחת שהיא מה שאני קורא לו "כוח העל" שלך.
זוהי קריאה עמוקה שתאפשר לכם להתנסות עם המידע במשך המון שנים. 

במידה וקיבלתם קריאת מפה מעמיקה, ואתם מעוניינים בקריאה מתקדמת לחצו כאן לבדוק אם אתם מתאימים.

הבהרה - קריאת מפה אינה מפגש טיפולי. 
זהו אינו מפגש לטיפול בטראומה, קושי או פחדים שלכם למולי בשיחה. הקריאה היא העברת ידע שלי למולכם, ייעוץ, חניכה אנרגטית שבה אתם נחנכים למידע של המפה שלכם על מנת להיכנס להתנסות עם הידע הזה, תחשבו על זה כמו הרצאה פרטית ממני אליכם. אין בקריאה דיאלוג ביננו וכניסה לפתרונות של בעיות אישיות שחיות בחייכם כרגע, למרות שהקריאה מביאה דרך הידע שעובר אליכם מהעיצוב האנושי הרבה פתרונות ותובנות שבטוח יגעו בכל חייכם.

אם אתם בתקופה מאתגרת וקשה או שאתם רוצים לעבד רגשות, מפגשי קריאה של המפה שלכם לא בהכרח יעבוד לכם. נדרש שנים ליישם את הידע של המפה שלכם, זה אומנם תהליך מדהים שתומך מאוד בהתפתחות שלכם ומאיץ אותה, אך לא יפתור בהכרח במיידי אתגרים רגשיים/מנטלים שאתם עסוקים בהם ברגע זה, ולכן דעו שקריאה אינה טיפול רגשי.

אם אתם רוצים לעשות עבודה רגשית, לשחרר עומסים, מחשבות מטרידות ולהבין את הצרכים העמוקים שלכם למול עצמכם ואנשים אחרים, אתם מוזמנים להגיע קודם למפגש ליווי, אפשר לקרוא עוד כאן על המפגשים איתי.

מיקום המפגשים: זום (עובד נפלא ומדהים), במפגש אנחנו עם וידיאו פתוח ומצגת של המפה שלכם, שעליה אני מאייר ומסביר את הידע. בתקופה זו אין אפשרות למפגש פרונטלי, אבל אתם יכולים לבדוק איתי.
- הסשנים מוקלטים כקובץ כוידיאו (במפגש אינטרנטי), וישלחו אליכם באימייל.

- 2 מפגשים, כל מפגש שעה וחצי.
- עלות: 820 ש"ח (סה"כ ל 2 המפגשים), בתשלום מראש במפגש הראשון או 2-3 תשלומים בכרטיס אשראי לפני המפגש.
- אם אתם רפלקטורים, הקריאה עבורכם היא 3 מפגשים בעלות של 950 ש״ח. מהסיבה שיש יותר מידע שעליכם לקבל (תזכרו שאתם 1% מהאוכלוסיה).

על ליאב:
ליאב נמצא בניסוי של העיצוב האנושי מ-2011. חוקר ולומד לעומק את העיצוב האנושי בצורה מקצועית ועמוקה כל הזמן, עם נסיון בקריאת מפות של 9 שנים ומאות של קריאות לאנשים, מורה מוסמך לקורס יסוד של העיצוב האנושי וסיים שנתיים לימודי אנליסט (מנתח מפות) בבית ספר הבינלאומי.

לפגישת קריאה, צרו איתי קשר בפרטי דרך שליחת הודעה בוואטצאפ בקישור כאן, או בטלפון 055-9511866, או דרך האתר.

לפרטים לגבי המשך לימודים ואימון אישי בעיצוב האנושי בקורס הבינלאומי ״לחיות את המיוחדות שלך״ (Living your design) לחצו כאן.


שיהיו המשך ימים נעימים
ליאב
מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים