br להיפתח מחדש: קריאה מעמיקה של מפת ״העיצוב האנושי״ שלכם -->

יום חמישי

קריאה מעמיקה של מפת ״העיצוב האנושי״ שלכם

המפה האישית שלכם בעיצוב האנושי היא המדריכה המדויקת שלכם, המפרטת כיצד האנרגיות עובדות באופן שמייחד את מי שאתם ואת הפונטציאל המלא שלכם.

למאמר מבוא על Human design - חלק 1

הדבר הראשון שאסביר לכם במפגש הוא שהעיצוב האנושי מבקש מכם לא להאמין למה שאני הולך להסביר לכם, אלא להתנסות בו בעצמכם בחיים ורק אז להחליט אם המידע הזה נכון או לא.

מפת העיצוב האנושי מסבירה לכם את המכניקה האנרגטית של הגוף שלכם, כיצד הוא פועל וכיצד אתם יכולים להטיב עם עצמכם והסביבה שלכם ולממש את הפונטציאל המלא שלכם מתוך התנסות, מודעות וחוויה.

במפגש אישי איתי תיחשף בפניכם המפה שלכם שהיא למעשה מדריך המשתמש שלכם לחיים אלו. במפגש תקבלו מידע שימושי ויעיל שייתן לכם יכולת ראייה ממוקדת כיצד נכון עבורכם לחיות על פי המיוחדות שלכם על מנת לחיות בסיפוק ושלווה וללא התנגדויות ומתחים.

הקריאה תראה לכם איפה הרבה אנרגיה הושקעה במתחים ובפחדים שלכם במהלך החיים, וההדרכה של המפה שלכם תוכל לעזור לכם להתחבר לעצמכם עם הזמן ולשחרר את המתחים והפחדים האלו בצורה הטובה ביותר.

דרך הקריאה תוכלו להבין על פי איזו אנרגיה בגוף הכי נכון עבורכם להחליט ולבחור בחייכם, ובכך לעקוב אחרי האמת שלכם בכל רגע ולהתחבר לפונטציאל המלא שלכם. אלמד אתכם כלים שימושיים ופשוטים כיצד לעבוד עם הידע הזה. כלים שיעזרו לכם לסלול את דרככם על מנת לחיות את יעודכם בצורה הגבוהה ביותר.

המידע שאעביר לכם יכול יעזור לכם להיכנס להתנסות עם הידע הזה בשביל להרחיב את הפונטציאל שלכם. המידע יכול לעזור לכם להבין למה אתם עושים את מה שאתם עושים וכיצד להעצים את האיכויות הטבעיות שלכם שדרכם תוכלו להתחבר לאמת שלכם. העיצוב האנושי הוא כמו מקפצה מדהימה לעצמכם.

הסשן מחולק לשני מפגשים (שבדרך כלל מתבצעים בהפרש של שבועיים), ואחר כך אופציה למפגשי המשך לליווי. 
זמן כל מפגש הוא שעה וחצי, סה"כ הקריאה 3 שעות. הסיבה לחלוקה היא כי יש המון מידע, ונדרש זמן להקשיב להקלטה שוב ולעכל את מה שנאמר, וגם אין לי אפשרות לדבר 3 שעות ברצף :)

בקריאה אתם תיחשפו ליסודות העמוקים של המפה שלכם, נבין מהו הטבע האמיתי שלכם דרך הערוצים והמרכזים המוגדרים שלכם. זה המידע הכי חשוב במפה שלכם, והוא הטבע האמיתי שלכם ואת הפונטציאל הזה. 

אחר כך אחשוף בפניכם את החלק הפתוח במפה שלכם, זהו החלק שבו אתם נצמדים או דוחים בחייכם, מה שלעיתים גורם לכם לאבד את המהות האמיתית שלכם ומוציא אתכם מהפונטציאל שלכם שדיברנו עליו. 

אתם תקבלו עצות וכלים כיצד לחזור מחוסר האיזון חזרה לשמחה והנאה בחייכם וכיצד להשתמש בחלקים אלו ולהתמיר אותם למאסטריות. אדבר על הדרך שבה אתם לומדים ומלמדים ומהו היעוד שלכם על פי המפה שלכם. 

במפגש השני יש כמות 
פרטים של פי 3 יותר מהמפגש הראשון.


עבור מי שמכיר קצת את העיצוב האנושי, אלו החלקים שנעבור עליהם בקריאה:
א. המרכזים המוגדרים ושערים מוגדרים חשובים במרכזים מוגדרים על פי השערים והערוצים המוגדרים בהם.
ב. הסמכות והבנת ההילה (הטיפוס).
ג. הערוצים ומהותן העמוקה.
ד. פיצולים (במידה ויש במפה) והבנת השערים המפצלים.
ה. שערים לא מוגדרים שגורמים להתנייה במרכזים פתוחים.
ו. מרכזים פתוחים ושילובם עם שערים מוגדרים במרכזים הפתוחים (במידה וישנם).
ז. הבנה עמוקה של הדרך שבה אתם לומדים ומלמדים בחיים דרך הפרופיל ו
ח. מבט מעמיק על הכיוון של היעוד שלכם בחיים דרך השערים בשמש ושילובו עם ההגדרות שלך.
ח. חיבור כל המידע לידי הפונטציאל שלך וכיצד אפשר לגלות מה מונע מבעדך לא להיות בפונטציאל שלך וכיצד לתעל זאת לנוכחות וחיבור ליעוד שלך.

כל הקריאה מועברת בדרך מעמיקה והוליסטית, שמשולבת ומסונכרנת בין כל המידעים לידי יחידה אחת שהיא מה שאני קורא לו "כוח העל" שלך.
זוהי קריאה עמוקה שתאפשר לכם להתנסות עם המידע במשך המון שנים. 

במידה וקיבלתם כבר קריאת מפה מעמיקה שמכילה את כל המידע שצויין, ואתם מעוניינים בקריאה מתקדמת לחצו כאן לפרטים על קריאה מתקדמת.

הבהרה - קריאת מפה אינה מפגש טיפולי. 
זהו אינו מפגש ליווי או מפגש טיפול בטראומה, קושי או פחדים שלכם. הקריאה היא העברת ידע שלי למולכם, זהו מפגש ייעוץ, חניכה אנרגטית שבה אתם נחנכים למידע של המפה שלכם על מנת להיכנס להתנסות עם הידע הזה, תחשבו על זה כמו הרצאה פרטית ממני אליכם. 

אין בקריאה דיאלוג ביננו וכניסה לפתרונות של בעיות אישיות שחיות בחייכם כרגע, למרות שהקריאה מביאה דרך הידע שעובר אליכם מהעיצוב האנושי הרבה פתרונות ותובנות שבטוח יגעו בכל חייכם.

אם אתם בתקופה מאתגרת וקשה או שאתם רוצים לעבד רגשות, מפגשי קריאה של המפה שלכם לא בהכרח יעבוד לכם. נדרש שנים ליישם את הידע של המפה שלכם, זה אומנם תהליך מדהים שתומך מאוד בהתפתחות שלכם ומאיץ אותה, אך לא יפתור בהכרח במיידי אתגרים רגשיים/מנטלים שאתם עסוקים בהם בתקופה זו, ולכן דעו שקריאת מפה אינה טיפול רגשי.

אם אתם רוצים לעשות עבודה רגשית, לשחרר עומסים, מחשבות מטרידות ולהבין את הצרכים העמוקים שלכם למול עצמכם ואנשים אחרים, אתם מוזמנים להגיע קודם למפגש ליווי, אפשר לקרוא עוד כאן על המפגשים איתי.


עוד פרטים על המפגש:
- 2 מפגשים, כל מפגש שעה וחצי.
- עלות: 850 ש"ח (סה"כ ל 2 המפגשים), בתשלום מראש במפגש הראשון או 2-3 תשלומים בכרטיס אשראי לפני המפגש.
- אם אתם רפלקטורים, הקריאה עבורכם היא 3 מפגשים בעלות של 960 ש״ח. מהסיבה שיש יותר מידע שעליכם לקבל (תזכרו שאתם 1% מהאוכלוסיה).

מיקום המפגשים: זום (עובד נפלא ומדהים) או במפגש פיזי בגבעת עדה בתוספת של 50 ש״ח, בזום אנחנו עם וידיאו פתוח ומצגת של המפה שלכם, שעליה אני מאייר ומסביר את הידע. הסשנים בזום מוקלטים כקובץ כוידיאו, וישלחו אליכם כקישור להורדה.

שאלות נפוצות:

מה ההבדל בין קריאה של שעה וחצי לקריאה שאתה מציע?
התשובה הפשוטה: בקריאה שאני נותן לכם, אתם מקבלים יותר מידע על המפה שלכם, כי יש שעה וחצי יותר (וכמו שהבנתם אני מדבר 99 אחוז מהזמן במהלך הקריאה). יש המון מידע בעיצוב האנושי. בשעה וחצי מבחינתי, אתם מקבלים רק חצי ממה שאתם צריכים לקבל בקריאה ובדרך מסודרת ובדרך לימוד שדרכה תוכלו להפנים את הידע וגם להקשיב בהקלטה בצורה נינוחה ולהפנים את המידע במשך השנים. 
לכן אני קורא לקריאה שאני עושה ״קריאת מפה מעמיקה״. אני מאמין שאם נכנסים לתחום של העיצוב האנושי, צריך לקבל את כל המידע הנחוץ והעמוק של המפה שלכם לפרטים.
מנסיוני כמנתח מפות ב- 10 שנים האחרונות, הרבה אנשים הגיעו אליי אחרי שכבר קיבלו קריאות של שעה וחצי, כי אחרי תקופה מסויימת הבינו שחסר להם מידע. אך זאת בחירה אישית, האם לקבל חלק מהמידע בהתחלה או ישר לקפוץ לתהליך של 2 מפגשים שבו תקבלו יותר מידע, וכמובן זאת גם בחירה כלכלית.

קיבלתי כבר קריאת מפה לפני הרבה שנים, האם שווה לבוא לקבל קריאה מעמיקה אצלך?
רק אם אתם חשים שאתם רוצים לקבל עוד מידע ומזווית אחרת שלא קיבלתם בעבר, ולקבל בוסט נוסף כדי להיכנס לתוך הניסוי, או שאתם פשוט חווים אינטואיציה פנימית להיפגש איתי, כי אולי יש משהו שאני יכול לתת לכם שיתמוך בכם.

עשיתי קורס יסודות ולמדתי הרבה על העיצוב האנושי, אך עדיין לא קיבלתי קריאה מסודרת. האם שווה לעשות קריאת מפה מעמיקה? האם לא אשמע שוב את אותו חומר שאני כבר יודע/ת?
מהזווית שלי: בוודאי, בלי לחשוב פעמיים. מהזווית שלכם? לכו לפי האמת שלכם. לכל אדם המסלול שלו/ה. אך כן יכול לומר לכם בפירוש דבר כזה פשוט: אף מידע שנמצא בספרים או ברשת, אינו יכול להיות שווה ערך לקריאת מפה אישית. למה? מ 2 סיבות עיקריות:
1. העיצוב האנושי מועבר בדרך החניכה, זהו מידע שאתם נחנכים בו דרך אדם אחר שמנוסה בידע הזה וחווה אותו על עצמו במשך זמן רב. כך הידע נטמע ונספג בתוככם בדרך הרבה יותר עמוקה. ללמוד מספרים ומהרשת, לא מאפשר לכם לקבל את החניכה האישית למפה שלכם, שהגיע מתוך הנסיון וההעמקה של מנתח המפה.

2. 
כי רק בקריאה אישית למפה שלכם, אתם מקבלים את השילוב של מידעים מתוך המפה שלכם, שכנראה לא תקבלו בשום מקום. כי בכל ידע שתקבלו, אתם תקראו חלקים נפרדים מהמפה שלכם והם לא יסתנכרנו אחד עם השני.

3. תבדקו האם אתם יודעים באמת את כל הידע על המפה שלכם? למשל, הידע של קורס היסודות הוא שליש מהידע שתקבלו בקריאת מפה, והאם גם הידע שאתם יודעים הוא מעמיק מספיק, או שהבנתם אותו בדרך לא עמוקה מספיק?


על ליאב עברי יני:
ליאב נמצא בניסוי של העיצוב האנושי מ-2011. חוקר ולומד לעומק את העיצוב האנושי בצורה מקצועית ועמוקה כל הזמן, עם נסיון בקריאת מפות של 9 שנים ומאות של קריאות לאנשים, מורה מוסמך לקורס יסוד של העיצוב האנושי וסיים שנתיים לימודי אנליסט (מנתח מפות) בבית ספר הבינלאומי.

לפגישת קריאה, צרו עם ליאב קשר דרך שליחת הודעה בוואטצאפ בקישור כאן, או בטלפון 055-9511866, או דרך האתר.

שיהיו המשך ימים נעימים
ליאב
להצטרפות לקבוצת הוואצאפ השקטה שלי לעדכונים על פעילויות, סדנאות וקורסים לחצו כאן

לקריאת מאמרים נוספים לחצו כאן

למידע נוסף על קורסים וסדנאות קרובות עם ליאב לחצו כאן

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים