br להיפתח מחדש: מפגש אישי -->

מפגש אישי

שלום,
אם אתם מרגישים שנכון לכם לבוא אליי למפגש אישי, תוכלו כאן לבדוק מה מבין מה שאני מציע מתאים לכם.

המפגשים מתחלקים למפגש אישי או מפגש גישור זוגי.

במפגשים אישיים אני לוקח אתכם לתוך מסע שמטרתו להכיר את עצמכם ואת היעוד שלכם בצורה ישירה ולהבין איך לחיות אותו. זהו מסע לתוך עצמכם שאחריו אתם יוצאים למסע של החיים שלכם עם כלים שתלמדו במפגש ותוכלו להיכנס להרפתקה מדהימה של החיים על מנת להגשים את עצמכם בתוך החיים האלו. אחרת למה חיים? למה אתם פה?
האם באמת אתם מרגישים שאתם חיים בסיפוק, בהצלחה אמיתית, בשלווה?

במפגש איתי אני שם דגש על מציאת האמת שלכם, אני למעשה מזכיר לכם איך אתם מגלים את האמת שלכם בתוככם, איך אתם יכולים להפסיק לחפש את האמת שלכם מחוץ אליכם ולהפסיק לחפש אישורים והחלטות מהעולם בחוץ ולקבל אותם מבפנים.

לחיות מתוך הנאה ושמחה דורש מודעות עמוקה לעצמכם. לחיות רק מתוך הנאה, לא בהכרח אומר שתהיה שמחה בלב. לחיות רק מתוך שמחה לא אומר שתהנו באותו הזמן. השילוב של שמחה והנאה, הוא זה שמביא אתכם לחיבור עמוק אל הגוף שלכם, אל החיים האלו.

אם אתם זקוקים לחיבור מחדש לעצמכם, כנראה שאתם במצב שדורש עכשיו עזרה, כלומר אתם במצב אקוטי, או שאתם במצב שאתם מבקשים שינוי בחייכם ורוצים לעבור תהליך, או גם וגם.

- אם אתם נמצאים במקום שאתם צריכים ממש עזרה עם משהו מאתגר בתוככם שעובר עליכם בתקופה זו, אני מציע לכם להתחיל איתי במפגש שיחה, או במפגש תיקשור (שזה גם סוג של שיחה).

- סשן תקשור
 
נעשה עם ההדרכה הגבוהה שלכם או עם בשאר, אלו מפגשים שיכולים לתת לכם פרספקטיבות חדשות לגבי המסע שלכם וכלים נוספים. עוד פרטים על סשן תיקשור כאן.

- מפגש שיחה זהו מפגש שבו אהיה עם מה שחי בכם, ופשוט נהיה עם הרגשות והצרכים כמו שהם, נלמד כיצד לגלות את מה שאתם זקוקים לו באמת, אילו צרכים ובקשות עמוקות יש לכם, ומתוך השיחה יעלו הרבה תובנות והבנות.
במהלך המפגש אוכל לגלות איזה תירגול יתמוך ויעזור לכם, נתרגל אותו ואלמד אתכם איך לעשות אותו לבדכם על מנת שתוכלו לתמוך בעצמכם.

- קריאת מפה אם אתם רוצים ליצור שינוי והתפתחות בחייכם ואין לכם ממש עכשיו משהו אקוטי שאתם משתוקקים לפתור, אני ממליץ להתחיל מקריאה של מפת העיצוב האנושי שלכם שבו תקבלו תזכורת עמוקה לעוצמות הטבעיות שלכם וכלים כיצד להתחבר אל עצמכם ברמה שאולי לא הכרתם לפני. אחר כך, אפשר להמשיך בשיחה או בתיקשור. עוד פרטים על קריאה של המפה שלכם לחצו כאן.

אחרי המפגשים או תוך כדי, אתם יכולים להמשיך להעמיק בידע של העיצוב האנושי דרך הקורס ״לחיות את המיוחדות שלך״ על מנת לחיות את הידע הזה לעומק, או לעבור מסלול התפתחותי של למידת תיקשור וריפוי בחייכם.


מפגשי גישור זוגיאלו מפגשים שמיועדים לכל זוג שרוצה לעשות עבודה התפתחותית דרך הקשר, ללמוד ולהבין את הצרכים העמוקים של כל אחד ושל עצמו, ולהגיע למקום שבו אפשר לשפוך את כל הקושי החוצה, להציג את האתגר עומד בפניכם ולהכיר בצרכים העמוקים יותר שיושבים מתחת לכל קונפליקט ולהכיר בצרכים אחד של השנייה, דבר שכבר מאפשר דיאלוג ושיח שיכול להוביל לפיתרון שעובד ל 2 הצדדים. מוזמנים למפגש זוגי בין אם זה דבר קטן שמציק לכם, או דבר מאוד גדול.

אם אתם מוכנים לצאת למסע הזה איתי, צעד אחר צעד, הרגישו בנוח לדבר איתי ואוכל לעזור לכם להבין מה הכי מתאים לכם כרגע להתחיל בו על פי הצורך האישי שלכם.
כל מפגש אורך כשעה ורבע ומתקיים בגבעת עדה או דרך הסקייפ (חוץ מתיקשור).

לקביעת פגישה אישית הרגישו חופשי להתקשר אליי לטלפון: 054-7504-154

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים