br להיפתח מחדש: ליווי בריאותי -->

ליווי בריאותי


שלום יקרים ויקרות,

ליווי בריאותי הוא תהליך שמתאים לאנשים שרוצים להגיע לריפוי בחייהם בכל סוג של מחלה פיזית


אחת הבעיות שאני רואה במשך שנים לאנשים עם בעיות כרוניות רפואיות או מחלה כלשהי, זה שאחרי שניסו רפואה מערבית ולא הצליחו (או כי מלכתחילה לא רצו), זה שהם עוברים בין מטפלים, מנסים כל מיני תחומים, לעיתים יש התקדמות, לעיתים לא ונוצר הרבה יאוש, ורק לעיתים רחוקות יש פריצת דרך. אבל דבר אחד שאין להם, זה מישהו שנמצא איתם וחושב איתם ביחד על כל התהליך, עוזר לבחור איתם את המטפלים הנכונים, מקשיב ותומך בתהליך המאתגר הזה.


הרבה פעמים המשפחה ואנשים קרובים ינסו לעזור לכם בהחלטות וכל אחד ימשוך לכיווןאחר ואז אתם עלולים להישאר מבולבלים ולא לדעת מה מתאים לכם

אך לפעמים במצבים של יאוש כשאין הבנה ברורה מה נכון ומה לאיש צורך במישהו שיהיה בליווי הזה לאורך כל הזמן ויסתכל ביחד אתכם על הכל, מישהו שתוכלו לסמוך עליו שהוא תמיד אתכם.


אחד הדברים שגיליתי הוא ששילוב בין טיפולים (שאינם מתנגשים) הוא הערבות הטובה ביותר לריפוי מוצלח. רוב המטפלים האלטרנטיבים נדרשים להתמקד בטיפול עצמו ואינם מלווים אתכם עם עוד סוגי טיפול, במיוחד אם אינם מכירים אותם, ואף על פי שהם יכולים להמליץ, הם אינם מתבוננים ביחד אתכם מתוך השקפה גבוהה על כל מה שאתם עוברים בין הטיפולים השונים, אינם תומכים בכם בהתלבטויות אם להמשיך בטיפול כזה או אחר או להמשיך בדרכים נוספות שעוזרות לריפוי להתקיים, לקבל הקשבה ותמיכה לאורך הדרך. הם נדרשים להיות בתוך המיקוד לטיפול שלהם (אפילו אם הם מטפלים רב תחומים כמו נטרופתיים, מטפלים סיניים או אירוודים).


מטפל מקצועי מסתכל עליכם ואתם עליו, הוא לגמרי למולכם בראיה שלו, על מנת לאבחן ולטפל בכם. אך לרוב אינו יסתכל ביחד אתכם לאותו כיוון ואינו יראה את המפה הכוללת של מסלול הריפוי שלכם מחוץ למסגרת הטיפול איתוזה למעשה גם לא תפקידם, כי הם אינם יכולים להרשות לעצמם ״להתפזר״, אלא למקד את כל תשומת הלב שלהם לריפוי שהם יודעים להעביר.

למשל נטרופט או רופא סיני, לרוב ישלבו תזונה עם צמחים ועוד טיפול מסוג מסויים שהם מעבירים לכם, אך מכיוון שאתם יכולים לעשות עוד סוגי טיפול ביחד עם זה, כמו הומאופתיה או אולי עירוי ויטמין סי, או טיפול באינפרא אדום, או כל טיפול שהם אינם מכירים, אין להם יכולת ללוות אתכם בכל התהליך הזה שאתם עושים מעבר לטיפול איתם.


תפקידי הוא ללוות אתכם יד ביד
אני כאן בדיוק בשביל זה.
 בליווי איתי, אני ואתם מסתכלים ביחד לאותו כיוון, ולא אחד מול השני. אני ואתם נסתכל לכיוון אחד, שהוא ריפוי. תפקידי הוא לראות את כל המסלול ולהתבונן ממבט-על על הכל כדי לעזור לכם למצוא את ההחלטות הנכונות עבורכם בריפוי שלכם, מההתחלה עד הסוף


בליווי איתי אני שולח אתכם למטפלים האלטרנטיבים הנכונים עבור הבעיה שאתם רוצים לרפא, אתם תוכלו לבחור מתוכם מתוך האינטואיציה שלכם, אני אהיה אתכם בהתקדמות שלכם בין המטפלים השונים, אחשוב ביחד אתכם, אקשיב, אתמוך רגשית ואפילו אתן ייעוץ כשצריך למצבים מסויימים שדורשים את הידע שלי. 

מימון כספי
במצבים שבהם אין לכם מימון כספי, אני יכול לתמוך בכם בלהוציא מימון המונים (בדומה להדסטארט) כדי לעזור לכם לקבל כסף שיממן את הטיפולים שלכם. אני אבנה לכם את המערכת, ואסביר לכם מה לעשות כדי להיות חלק מזה ולהצליח בזה. זה לא כזה מורכב.
אחרי המימון אתם תוכלו לקבל את הכסף שאיתו תוכלו לממש את שאר הטיפולים שלכם.


מה הרקע שלי?

הידע שלי ברפואה טבעית מגיע מתוך לימוד עצמאי נרחב וחלק מתוך לימודים וקורסים שעשיתי ב-20 שנה האחרונות. עד 2020, למדתי המון על דרכים שלא עולות כסף, טבעיות לגמרי לעזור בהמון סוגים של מצבים בריאותיים, מתזונה, קרקוע, סאן גייזינג, תרפיית שתן, אור אדום, אינפרא אדום, מים מזוקקים ועוד... אל דאגה, לא תעשו דבר שלא תרצו, אך כן תקבלו ממני את המידע כדי לבחור מה כן.

חקרתי ולמדתי על סוגי ויטמינים ותוספים שעוזרים למצבי מחלה קשים, טיפולים נפשיים שתומכים במחלות פיזיות. למדתי צמחי מרפא (איני הרבליסט מוסמך), למדתי רפואה סינית ורכשתי ידע בתזונה שמיועדת לתופעות אוטואימוניות.

ב- 2020, אמא שלי חלתה בסרטן מאוד קשה, דבר שגרם לי למוטיבציה לחקור וללמוד עוד הרבה דרכים לריפוי מעבר למה שידעתי כבר. לצערי אמא שלי בחרה לקחת כימותרפיה, דבר שלא איפשר לכל שאר הטיפולים האלטרנטיבים לעבוד במלוא כוחם, והחליש אותה, עד שלא יכלה לעשות דברים נוספים למען הריפוי של עצמה. תוך 8 חודשים אמא שלי נפטרה בגיל 63, בצער רב שהיה קשה לי מאוד. מאז מותה ותוך כדי המחלה שלה, הלימוד והחקירה שלי בתוך הסרטן נהיה גבוה יותר, הכרתי המון סוגי טיפול אלטרנטיבים ומטפלים בטופ הרשימה שתומכים ועוזרים בריפוי סרטן. סוגי טיפולים מיוחדים שהרבה אנשים לא מכירים, בדיקות דיאנאיי מיוחדות שעוזרות לאבחן בדרך חדשה (דבר שברפואה הרגילה לא מקיימים).


מה אתן לכם בליווי?

- נבנה תוכנית טיפולית עם המטפלים המתאימים לבעיה שלכם.

במידה וצריך אחקור ואמצא בשבילכם את המטפל/ת המתאימ/ה לתחום שאתם צריכים (רק לשם הבהרה איני מקבל שום תשלום או עמלה מאף מטפל/ת שאשלח אתכם אליו/ה כי אני מאמין רק במטפלים שבאמת עובדים ויש להם שם).


- נעשה תוכנית הוצאות כספיות חודשיות עבור הטיפולים (כולל הליווי שלי), כדי שתוכלו לראות כיצד התקציב שלכם מתאים לטיפולים ולקניות נוספות שקשורות לריפוי שלכם.


- במידת הצורך נעלה מימון המונים עם תשורות של אנשים חיצוניים (שישמחו לעזור לכם), על מנת לממן את הטיפולים שלכם.


- תקבלו ממני ייעוץ ראשוני בתזונה, תרגולים עוצמתיים חינמים שתומכים מאוד ואף יכולים לעזור בריפוי המחלה.


- הכי חשוב, תקבלו אוזן קשבת, תמיכה רגשית, התייעצות לשאלות, ועזרה בהחלטה לגבי המשך טיפול אצל מטפל מסויים, עבודה עם כלים רגשיים ומנטלים שיכולים לעזור לכם להמשיך לאורך כל הדרך לריפוי שלכם.


בהרבה מקרים בעיה בריאותית מתקיימת עם פוסט טראומה מהעבר, ולכן במקרה כזה אייעץ לכם על מטפל מומחה לטיפול בטראומה ובו זמנית אלמד אתכם כלים חזקים שיכולים לתמוך בכם בתהליך דרך ליווי רגשי.כיצד מתחילים ליווי בריאותי איתי?


מתחילים מפגישה ראשונה שהיא מפגש הכרות שאורכת כשעה, אתם בודקים אם אתם מתחברים אליי. אין מחוייבות. בפגישה הזאת, אני מקשיב לבעיה שלכם, נבין את המצב הכלכלי שלכם, נבנה קווים כלליים לתוכנית כלכלית לטיפולים שאשלח אתכם אליהם (שכוללת את הליווי שלי), אסביר לכם יותר לקראת מה אתם נכנסים ואכין אתכם לתהליך הריפוי שלכם, ובכך נתחיל להניע את המסע שלכם. במידה והזמן יאפשר אתן לכם ייעוץ תזונתי שאותו תוכלו להתחיל לבצע כבר מיד.

עלות פגישה ראשונה: 200 ש״ח.


מהמפגש השני נתחיל את הליווי. כל מפגש נמשך כשעה ובעלות של 250 ש״ח. אין מחוייבות לכמות מפגשים, אך אני ממליץ להתחייב על לפחות 4 מפגשים בשביל להתקדם.

יתכן ובתחילת הליווי ידרשו שני מפגשים בשבוע (במהלך שבועיים), זה מאוד תלוי בסיטואציה שלכם ובצרכיי הליווי. בהמשך הליווי המפגשים יכולים להתקיים אחד לשבועיים או במידת הצורך שלכם.


במשך הזמן בין הפגישות אנחנו בקשר בווצאפ לכל שינוי או עדכון או ייעוץ קצר בצ׳ט אם צריך. המפגשים נערכים בזום (מכיוון שאני טס הרבה), אך במידה ואני בארץ נוכל לקיים אותם באופן פרונטלי.


רוצים לדעת עוד? לשאול עוד שאלות?

אתם מוזמנים לשיחה איתי של רבע שעה, ללא עלות, שבה תוכלו לשאול עוד ולהבין בצורה הטובה ביותר את תהליך הליווי ולדעת אם מתאים לכם.לקביעת שיחה אישית, הרגישו חופשי 
ליצור איתי קשר בפרטי דרך שליחת הודעה בוואטצאפ בקישור כאן או בהודעה לטלפון 055-9511866, או דרך האתר.


שיהיו ימים נעימים
ליאב עברי יני

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ השקטה שלי לעדכונים על פעילויות, סדנאות וקורסים לחצו כאן

לקריאת מאמרים נוספים לחצו כאן

למידע נוסף על קורסים וסדנאות קרובות עם ליאב לחצו כאן

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים