br להיפתח מחדש: אודות -->

אודות

שלום, וברוכים הבאים לאתר, שמי ליאב ננדי יני, חוקר תודעה, מוסיקאי, כותב ויוצר, מנחה סדנאות ומטפל.
כמורה דרך אני מעביר ידע להתפתחות וגדילה אישית. מתוך כל תחומי הטיפול הרבים שלמדתי, הדרך העיקרית שאותה אני מלמד היא הבנה שאנחנו כבני אדם יכולים להיות במצב של סבל, רק כאשר אנחנו לא יודעים ומכירים בצורה מודעת את האמת שלנו. ואת האמת שלנו אף אחד לא יכול לדעת. זהו הסוד!


לכל אדם ישנה סמכות פנימית, שזהו תנועה פנימית בגוף שלנו שעליה אנחנו יכולים לסמוך בשביל לעשות החלטות, דרכה הוא יודע מה נכון עבורו להחליט בכל רגע בחייו. כאשר הסמכות הפנימית שלכם ברורה לכם, אתם מתחילים לחיות באופן אותנטי עם עצמכם ומתחילים לממש את היעוד שלכם בחיים. השינוי מתחיל כשאתם מקבלים את העובדה שאתם לא אמיתיים עם עצמכם עד הסוף, אז האמת מתחילה להתגלות.

ברגע שהשינוי מתחיל, מתפתחת ההבנה שעל מנת לצעוד קדימה למקום טוב יותר, עליכם לקחת סיכון. לעשות צעדים לקראת משהו חדש ואותנטי יותר עבורכם, להעז ולחיות דבר חדש שיוביל אתכם לעשייה חדשה. אם אתם רוצים הכוונה ועזרה לחיות את הייעוד שלכם ואתם מזהים אותי כאדם שיכול לכוון אתכם, אתם יכולים לפנות אליי ואם ירגיש לי שאוכל ללמד אתכם משהו שיפתח בפניכם דף חדש, אשמח להיות לעזרה עבורכם. האם אתם מוכנים לגלות את האמת שתפתח אתכם לעשייה נכונה? אם כן, אתם מוכנים להיפתח מחדש.

רקע
תמיד הייתי ילד רגיש מאוד, שהתנהג שונה מהסביבה הרגילה. במהלך ההתבגרות שלי, התחלתי להבין שאני אחר, ולא בדיוק נורמלי. הרגשתי הרבה כאב וסבל מהעולם, שלמדתי להתמודד איתו בעזרת המוסיקה שניגנתי. בגיל 16 התחלתי את התפתחות המודעות שלי, התחלתי להתעניין בספרי פסיכולוגיה פיסיקה ומדע בדיוני. בגיל 18, קיבלתי את הספר "הנבואה השמימית", ומאותה נקודה, לא הפסקתי לקרוא ספרי עידן חדש במשך שלוש שנים.
אהבתי לקבל כמה שיותר מידע, בעיקר ספרי תיקשור, עד שבשלב כלשהו הרגשתי עמוס מדי במידע שרק הרחיק אותי מעצמי ולא באמת שיחרר אותי מפחד, מתח וכאב, שחוויתי המון באותו הזמן. הבנתי כמה עומס רגשי וסבל סחבתי על עצמי, כאדם עם רגישות מיוחדת שפשוט סופג הכל מהסביבה.

העומס שחוויתי מחוסר איזון של העולם גרם לי להיות אדם מופנם עם כאב פנימי תמידי. בגיל 21 כשהשתחררתי מהצבא, החלטתי לעשות הפסקה למשך שלוש שנים מכל עולם הרוח, בעקבות מפגש עם מטפלת רייקי שעזרה לי באותה תקופה. הפסקתי לקרוא ספרים רוחניים, ולאט לאט חזרתי לחיים רגילים כביכול על מנת להרגיש ולחוות את עצמי בדרך שונה. בגיל 24 הבנתי שאני לא יכול להתכחש לכך שאני חווה דברים בצורה שונה מאחרים והרגשתי צורך כן להתחבר למשהו שקשור לרוח אך גם לחומר והתחלתי ללמוד שיאצו במשך שנתיים, דבר שעזר לי להתקרקע חזרה לתוך עצמי דרך המגע.

לאט לאט החזרה למקום הרוחני שהיה בי תמיד, הגיע ממקום מקורקע ומחובר. וההתפתחות שלי נעשתה דרך השאלות שהובילו אותי תמיד, מתוך הרגישות הגדולה שבי - מהו סבל? למה אנשים סובלים בחיים? האם אפשר באמת להשתחרר מכאב ומתח?

ידעתי בתוכי שזה אפשרי, אבל לא ידעתי איך. עד שגיליתי למזלי הרב שבכדור הארץ חיים אנשים שהגיעו לרמת התפתחות גבוהה והם מלמדים דרך זו (לא הבנתי איך לא גיליתי אותם לפני כן בתוך כל ערימת הספרים שקראתי). מאז, המסע הפנימי שלי קרה דרך מורי רוח, כמו אושו, גנגאג'י, ביירון קייטי, קרישנמורטי, מארשל רוזנברג ועוד רבים אחרים. אלו הביאו לי ידע ותירגול חוויתי, שלא היה כתוב בשום מקום אזוטרי אחר.

דרך התפתחות זאת, הבנתי שהעבודה האמיתית שלי על כדור הארץ היא להשיל את הפחדים ולהיות בלב. להיות אמיתי וכנה, לומר את האמת לעצמי, להתחבר לרגשות ולצרכים שלי. גיליתי בצורה מפתיעה שרק כאשר הפחדים נעלמים, כל החוויות האזוטריות, העל חושיות שרציתי אי פעם לחוות, אלו שקראתי עליהם בספרים - מגיעות באופן טבעי. אך בראש ובראשונה הבנתי שחשוב לפני הכל לנקות את הפחדים ולהתחיל לחיות באהבה עצמית אמיתית שבאה מהלב.

המוסיקה שהיתה חלק בלתי נפרד מחיי, תמכה בי, ועזרה לי לגדול למקום חדש בתוכי, דרכה הוצאתי את כל הרגש שהיה בעולמי הפנימי, ויכלתי לבטא את עצמי. כל זה קרה ביחד עם הניקוי הפנימי שעשיתי דרך חקירה עצמית, דרך שאילת שאלות ונתינת תשובות אמיתיות לעצמי שיוצאות ממקום עמוק בתוכי. "העבודה" של ביירון קייטי שהגיעה לחיי בגיל 26 שינתה את תפיסתי ואת החוויה שלי בחיים ועזרה לי בתהליך הניקוי בצורה משמעותית. כך גיליתי בתוכי את המאסטר האמיתי. כיום אני יודע לחקור כל אמונה שעולה לי, כל מחשבה שמתווכחת עם המציאות, וכל ידע שמגיע אליי. יש לי אפשרות בחירה אם להאמין לה או לא, ולא רק לספוג מידע בצורה עיוורת ולתלות בו את תקוותי. גיליתי שיש מאסטר בתוכי שהוא זה שיודע מה נכון עבורי וכיצד להחליט את ההחלטות הנכונות בשבילי, ולמעשה בו כבר קיים כל המידע הנכון עבורי. 

במהלך הזמן ככל שניקיתי יותר ויותר פחדים ומתח מגופי, גיליתי מחדש את מתנת התיקשור, שהיתה קיימת בי עוד מגיל 18. ומכיוון שאחרי שעשיתי עבודת ניקוי רבה עם עצמי, לא היו לי מחשבות שיציקו לי, יכלתי לשמוע תדרים אחרים/גבוהים יותר בצורה נקייה.

בהתחלה, עם התיקשור השתמשתי בעיקר למען עצמי ולא עבור אחרים. גיליתי שהתיקשור מחבר אותי למקום גבוה יותר בעצמי. דרכו קיבלתי מידעים שונים שהעניקו לי כלים פרקטים עבורי ועבור אנשים אחרים על מנת לעבור תהליכים ולשחרר פחדים, כמו 'הטיפול ביקומים מקבילים', ועוד... 

בשנים האחרונות נפתחתי לאפשרות לעשות סשנים אישיים של תיקשור לאנשים אחרים, וגיליתי שאני מאוד אוהב את זה, אך בו בזמן כשאני מעביר ידע והשראה לאנשים, איני שוכח שכל ידע שאני מעביר, חייב להיות מעשי ולתת השראה למציאת האמת הפנימית של המאסטר שבתוכנו. כי אחרי הכל, כל כלי קיים בשביל לתת לנו מענה על מנת לגלות את האמת של מי שאנחנו ולעזור לנו לחיות בצורה טבעית ובצלילות מחשבתית ויצרתיות. אחר כך אין צורך בכלי הזה יותר.

לבסוף גיליתי את העיצוב האנושי, ונפתחה לי שוב דרך חדשה ועמוקה של ידע וחוויות שלא דמיינתי שאפתח להן בחיי. כטיפוס פרוג'קטור, הבנתי בצורה מדוייקת דרך חוויה, מה זה אומר באמת לחכות להזמנה אמיתית שבאה מתוך זיהוי אמיתי. הבנתי שתפקידי הוא להביא ידע וכיוון לאנשים שמזמינים אותי לעזור להם. זאת אני עושה כיום במפגשים אישיים ובקורסים. ההבנה הזאת שינתה את חיי למקום של שלווה אמיתית שמתרחבת יותר ויותר עם הזמן.

אחר כך נכנסה לחיי התקשורת המקרבת, מה שהביא אותי לקרקע בצורה משמעותית את כל מה שלמדתי על עצמי, כל ההתפתחות שלי, כל הידע הרוחני שלי הפך קיבל משמעות שונה כאשר למדתי כיצד להתחבר לרגשות ולצרכים שלי בדרך חדשה שהתקשורת המקרבת לימדה אותי, אך בעיקר כיצד ללמוד להקשיב באמפתיה לאחר ולעצמי.

כיום מי שמזמין אותי לעזור לו בשינוי בחייו, אני מלמד אותו כיצד לקחת סיכון ולקפוץ לתוך הלא נודע של עולמם הפנימי והרגשי, ולגלות את האמת שלהם, דרך חיבור לרגשות ולצרכים שלו, על מנת לא להיתקע בחיים שאין בהם סיפוק, הצלחה והתרגשות. אנחנו עושים ביחד עבודה רגשית וגם בודקים מחשבות שאינן רלוונטיות יותר שרק גרמו לפחדים לצוף ולרגשות כואבים, וכך מתחילים לגלות אמת חדשה שמשחררת מכאב. מתוך הנקודה הזאת אפשר לאט לאט ללמוד כיצד לתקשר בדרך אוהבת את עצמנו וכיצד להתחבר לאנשים מתוך אמפתיה וחמלה.

דרך הידע שאני מעביר אני מחזק את המסר שעל מנת להיות באמת מאושרים, חייבים לגלות את עצמנו, להיות רגישים לעצמנו ובאותו זמן להבין מהו טבענו האמיתי. דבר זה דורש לצאת להרפתקאות בעולם הפנימי והחיצוני, לחקור, לגלות ולקחת סיכון לפעמים.
זה דורש לעקוב אחרי הדמיון ולאהוב את עצמנו באמת באותו הזמן. זה הדבר היחיד שיכול לחבר אותנו למקום העמוק/גבוה ביותר בעצמנו. בתוך תהליך זה, אנחנו מגלים את המאסטר הפנימי שלנו, שיודע את כל התשובות, ובו בזמן אינו יודע דבר, אך עם זאת אינו עוצר. זאת תחושה נפלאה להיפתח מחדש.

ליאב מטפל מוסמך: תטא הילינג, (EMF Balancing Technique(1-4, שיאצו, רייקי, ביואורגונומי, מורה לעיצוב האנושי (קורס LYD).
מתקשר ומטפל דרך  תקשורת מקרבת ו"העבודה" של ביירון קייטי.

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים