br להיפתח מחדש: העיצוב האנושי - קריאה זוגית מעמיקה -->

יום שישי

העיצוב האנושי - קריאה זוגית מעמיקה


שלום יקרים ויקרות, אם הגעתם לכאן, אתם בוודאי מחפשים מענה עבור מערכת היחסים שאתם נמצאים בה, או פשוט להעשיר אותה ולהביא יותר מודעות לקשר.

אם אתם הורים לילדים ורוצים לדעת על החיבור שלכם לילדים שלכם - לחצו כאן לקריאת מפת הורים ילדים.


מהי קריאה זוגית בעיצוב האנושי?

קריאת מפה זוגית היא למעשה קריאה של המפה המשותפת שלכם שנעשית מתוך 2 המפות האישיות שלכם. אלו החיבורים שנוצרים בינכם, מה שאני קורא לו האנרגיה המשותפת שלכם. המפה האישית שלכם זאת האנרגיה הטבעית שלכם.

ההתפתחות שלנו במערכת יחסים היא בלמידה כיצד להישאר באנרגיה הטבעית שלנו בזמן שאנחנו באנרגיה המשותפת, ולדעת כיצד לעבוד עם האנרגיה המשותפת ומתי. או במילים פשוטות לדעת לבחור מתוך האנרגיה הטבעית שלנו - למרות ההשפעה מהאנרגיה המשותפת, ומתוך כך לכבד את האמת הפנימית שלנו ואת האמת הפנימית של הפרטנר/ית. 

דרך המפה המשותפת שלכם, אפשר לגלות ולראות היכן אתם מתחברים והיכן לא, היכן אתם יוצרים אנרגיה חדשה משותפת וכיצד לנצל אותה ביחד, היכן אתם דומיננטים למול האחר, והיכן אתם מתפשרים ואיפה האתגרים שלכם וכיצד ללמוד לעבוד נכון ביחד דרך ההכרות אחד עם השנייה, בשביל ללמוד כיצד להתנהל בדרך שתכבד את המיוחדות של כל אחד מכם יחד עם חיבור והתנהלות זוגית.

בקריאה הזוגית אני מלמד אתכם את התקשורת הטובה ביותר שתוכלו ליישם אחד מול השנייה ונותן לכם תירגול שתוכלו לעשות בבית על מנת להביא יותר את מי שאתם בתוך מערכת היחסים ולחבר בין העוצמה האישית שלכם לעוצמה האישית של הפרטנר/ית שלכם.


ישנם 3 מסלולים לקריאת מפה זוגית:


1. המסלול הקלאסי - 

על פי הדרך הקלאסית, לפני קריאה זוגית, 2 האנשים אמורים לקבל קריאה אישית כל אחד בנפרד (אך לא חובה). המסלול הקלאסי, הוא קריאה זוגית שבה אתם מקבלים את המידע על המפה הזוגית שלכם.
בקריאה זו אני מדבר ברוב הזמן, וכל הידע עובר אליכם על מנת שתטמיעו אותו, תוכלו להקשיב להקלטה ולעשות עבודה עם התירגולים שנתתי לכם. מפאת הזמן, בקריאה זו לא נכנסים לדוגמאות ספציפיות של האתגרים שלכם בזוגיות ואין ביננו דיאלוגים כדי לפתור קושי ספציפי שעולה בינכם. הידע שמועבר חונך אתכם לקבל את המידע של המפה הזוגית שלכם בצורה הטובה ביותר והנקייה ביותר.

במידה ושניכם כבר עשיתם קריאה אישית למפת העיצוב האנושי של כל אחד מכם (לפחות שעה וחצי קריאה), אצלי זה נקרא קריאה מעמיקה (3 שעות על המפה האישית שלכם).

אז הקריאה הזוגית תימשך שעה וחצי. העלות היא 550 ש״ח.


במידה ורק אחד מכם עשה קריאה אישית או אף אחד מכם לא עשה קריאה אישית ושניכם רוצים להגיע יחד כדי לקבל קריאה זוגית קלאסית, קחו בחשבון שמפגש אחד אינו יספיק כדי להעביר את כל הידע, מכיוון שאחד מכם לא קיבל קריאה אישית (או שתיכם) ונדרש עוד ידע בסיסי להשלים.
הקריאה תהיה באורך של שעה וחצי, בעלות של 550 ש״ח למפגש.


2. המסלול המעמיק:

בשונה מהמסלול הקלאסי שבו רק אני מדבר רוב הזמן ואתם מקבלים ידע, במסלול המעמיק אנחנו מנהלים דיאלוג. תהיה לכם אפשרות לשתף ולהביא תכנים שנוגעים בכם מתוך הזוגיות שלכם, ולאט לאט ביחד עם זה, ניכנס לתוך המפות שלכם והחיבור בינהם ברמה הזוגית. זהו מסלול שהוא למעשה מביא איתו גם עבודה זוגית וגישור רגשי ביחד עם קריאת זוגית, ומתאים לכם במידה ויש לכם אתגרים משמעותיים בתוך הקשר.

הזמן במפגש יוקדש להקשבה לכם, לתכנים שאתם מעלים מתוך דוגמאות ספציפיות במערכת יחסים שלכם, ולכן אייחס את הידע של המפה הזוגית שלכם ספציפית למה שאתם עוברים בזוגיות שלכם עכשיו ואוסיף עוד ידע לאט לאט ככל שנתקדם, כך השילוב של הידע עם עבודה זוגית מוטמע בצורה הטובה ביותר.

מפאת הזמן שמוקדש לדיאלוג ולהתפתחות מתוך מערכת היחסים שלכם, המידע על המפה הזוגית שלכם לא יוכל לעבור כולו במפגש אחד. 

מסלול זה הוא כמות מפגשים שתלויה בכמה תרצו להעמיק בעצמכם ובמפה הזוגית שלכם, ואפילו להעמיק במפות האישיות שלכם (כמו במסלול המשולב).

במסלול זה אני אתכם בהקשבה אמפתית על מנת שנוכל לגלות את הצרכים והבקשות שלכם אחד מהשנייה. אני משתמש בכלי התקשורת המקרבת שדרכה אוכל לעזור לכם לגשר בין צרכים שונים שיש לכם. 

כל מפגש כשעה וחצי. עלות: 550 ש״ח. אין התחייבות לכמות מפגשים, קובעים לפי הצורך, על פי כמה שתרצו להעמיק בידע וכמה שתרגישו שהמפגשים תומכים בכם. 


3. הדרך הפרטית - רק את/אתה עברת קריאה אישית ואת/ה רוצה לבוא לבד ולעשות קריאה זוגית ללא נוכחות הפרטנר/ית שלכם כי לא מעניין אותם התחום הזה, אך לכם יש קושי במערכת יחסים הזאת, או שאת/ה רוצה לדייק את עצמך בה.

התנאים למפגש זה:
- חובה לעבור קריאה אישית של המפה שלך לפני קריאה זו.
- חובה לתת לי הצהרה בתחילת המפגש (המוקלט) שיידעתם את הפרטנר/ית שלכם שאתם עומדים לעשות קריאה זוגית ושהם יודעים שאתם משתמשים במפת הלידה שלהם לקריאה זו.

אורך הקריאה - שעה וחצי.
עלות הדרך הפרטית - 450 ש״ח.שאלות:

1. האם בכל זאת כדאי שנעבור שנינו קריאה אישית לפני שנגיע לקריאה זוגית?

זה תמיד עדיף, אך זה עניין של תקציב או בחירת המסלול. ההמלצה הקלאסית היא ששניכם תעברו קריאה אישית ורק אז תעשו קריאה זוגית. כאשר כל אחד מהזוג מקבל קריאה אישית, אתם מקבלים המון ידע שיש לכם לעבוד איתו ברמה האישית בכל מערכת יחסים, גם זו שאתם רוצים להגיע לקריאה עבורה. 

המפה האישית מאפשרת לכם לקבל את ההפעלה האנרגטית של הקודונים של הדיאנאיי שלכם שהכי מותאמים לכם דרכם אתם יכולים לדייק את האיכויות והתכונות האישיות שלכם ושל גופכם על פי המבנה שלכם.

המלצה שבדרך כלל אני נותן לזוגות אחרי שכל אחד מהם קיבל קריאה אישית ממני, זה לתת לאחר לשמוע את ההקלטה של המפה האישית של הפרטנר/ית. זה מומלץ עוד לפני שהם מגיעים לקריאה זוגית, על מנת להכיר את האחר מזוויות מאוד מעמיקות. אתם יכולים לקרוא כאן על קריאה אישית מעמיקה.

- אנחנו במצב מאוד רגיש ופגיע כרגע במערכת יחסים שלנו, האם קריאה תעזור לנו? האם המסלול המעמיק יתמוך בנו?

במידה ואתם זקוקים לעזרה אקוטית בקשר שלכם (כי אתם במצב ממש לא טוב), ההמלצה שלי היא לעשות איתי קודם מפגש ליווי זוגי שהוא גישור דרך תקשורת מקרבת ולתת נטו רק לצרכים שלכם להישמע מבלי לערב את העיצוב האנושי במפגש. 

המפגש יכול לעזור לכם לשמוע אחד את השנייה בדרך ברורה יותר ולהכיר בצרכים העמוקים שלכם ושל צד השני. אחרי שתהיה רגיעה אצל שניכם, נוכל לעשות מפגש נוסף של קריאה זוגית.

הסיבה שאני לא ממליץ על קריאה זוגית בזמן שיש אנרגיה טעונה בינכם, מכיוון שהידע של העיצוב האנושי, אפילו שהוא מהפכני וממש יכול להועיל בטווח הארוך, יהיה לכם מאוד קשה ליישם אותו ולהקשיב לו, כשעדיין צרכים בסיסיים לא נענים בקשר שלכם ואין הקשבה אחד לשנייה.

לכן אני מציע לכם קודם לתת מקום לקול ולביטוי שלכם דרך צד שלישי שיכיל את הבקשות והצרכים שלכם, יעזור לכם לשמוע את הצרכים והרגשות אחד של השנייה ומשם להמשיך לקריאת מפה זוגית. 

במידה והמצב בינכם רגיש אך אתם מתקשרים בסדר, אפשר להתחיל את הקריאה ״במסלול המעמיק״ שציינתי למעלה ואז אפשר לקבל גם את ההקשבה והאמפתיה למצבכם וגם לקבל ידע מהמפות שלכם דרך תהליך של מספר מפגשים.


קביעת פגישה
המפגשים מתקיימים בזום או פיזית בגבעת עדה.

לקביעת פגישה יש ליצור איתי קשר 

אפשר להתקשר או לשלוח הודעה לטלפון 
055-9511866⁩

 או שאתם יכולים ללחוץ על הקישור לשליחת הודעה ישירה בוואצאפ - https://wa.link/9q1jnx


שיהיו ימים נעימים

ליאב עברי

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ השקטה שלי לעדכונים על פעילויות, סדנאות וקורסים לחצו כאן

לקריאת מאמרים נוספים לחצו כאן

למידע נוסף על קורסים וסדנאות קרובות עם ליאב לחצו כאן

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים