br להיפתח מחדש: העיצוב האנושי - קריאה זוגית מעמיקה -->

יום שישי

העיצוב האנושי - קריאה זוגית מעמיקה


שלום יקרים ויקרות, אם הגעתם לכאן, אתם בוודאי מחפשים מענה עבור מערכת היחסים שאתם נמצאים בה, או פשוט להעשיר אותה ולהביא יותר מודעות לקשר.

אם אתם הורים לילדים ורוצים לדעת על החיבור שלכם לילדים שלכם - לחצו כאן לקריאת מפת הורים ילדים.

קריאת מפה זוגית היא למעשה קריאה של המפה המשותפת שלכם שנעשית מתוך 2 המפות האישיות שלכם. אלו החיבורים שנוצרים בינכם, מה שאני קורא לו האנרגיה המשותפת שלכם. המפה האישית שלכם זאת האנרגיה הטבעית שלכם.

ההתפתחות שלנו במערכת יחסים היא בלמידה כיצד להישאר באנרגיה הטבעית שלנו בזמן שאנחנו באנרגיה המשותפת, ולדעת כיצד לעבוד עם האנרגיה המשותפת ומתי. או במילים פשוטות לדעת לבחור מתוך האנרגיה הטבעית שלנו - למרות ההשפעה מהאנרגיה המשותפת, ומתוך כך לכבד את האמת הפנימית שלנו ואת האמת הפנימית של הפרטנר/ית. 

דרך המפה המשותפת שלכם, אפשר לגלות ולראות היכן אתם מתחברים והיכן לא, היכן אתם יוצרים אנרגיה חדשה משותפת וכיצד לנצל אותה ביחד, היכן אתם דומיננטים למול האחר, והיכן אתם מתפשרים. ולמעשה לגלות כיצד לעבוד עם זה בדרך הנכונה עבורכם וכל אחד לחוד, בשביל ללמוד כיצד להתנהל בדרך שתכבד את המיוחדות של כל אחד מכם יחד עם חיבור והתנהלות זוגית.

בקריאה הזוגית אני מלמד אתכם את התקשורת הטובה ביותר שתוכלו ליישם אחד מול השנייה ונותן לכם תירגול שתוכלו לעשות בבית על מנת להביא יותר את מי שאתם בתוך מערכת היחסים ולחבר בין העוצמה האישית שלכם לעוצמה האישית של הפרטנר/ית שלכם.

ישנם 3 דרכים לקריאת מפה זוגית:

1. הדרך הקלאסית - 

קריאה זוגית שבה אתם מקבלים את המידע. בקריאה זו אני מדבר ברוב הזמן, וכל הידע עובר אליכם על מנת שתטמיעו אותו, תוכלו להקשיב להקלטה ולעשות עבודה עם התירגולים שנתתי לכם. בקריאה זו לא נכנסים לעבודה למול דוגמאות ספציפיות של האתגרים שלכם בזוגיות, אך דרך הידע שאעביר לכם אציג לכם את האתגרים גם, אך לא נעמיק בהם.

במידה ושניכם כבר עשיתם קריאה אישית למפת העיצוב האנושי של כל אחד מכם (לפחות שעה וחצי קריאה), אצלי זה נקרא קריאה מעמיקה (3 שעות על המפה האישית שלכם).

אז הקריאה תימשך שעה וחצי. העלות היא 550 ש״ח.


במידה ורק אחד מכם עשה קריאה אישית או אף אחד מכם לא עשה קריאה אישית, ושניכם רוצים להגיע יחד, הקריאה אורכת שעתיים וחצי מכיוון שיש הרבה יותר מידע שנדרש להעביר. עלות המפגש - 750 ש״ח.


2. הדרך המשולבת:

זאת דרך שבה אנחנו מנהלים דיאלוג ונכנסים לתוך המפות שלכם והחיבור בינהם, תוך כדי המפגש. בדרך הזאת, המידע לא יועבר כולו במפגש אחד, מכיוון שהזמן מוקדש להקשבה לכם, לשיחה ודיאלוג שאתם מעלים מתוך דוגמאות ספציפיות במערכת יחסים שלכם. מפגש זה משולב גם עם דרך התקשורת המקרבת שדרכה אוכל לעזור לכם לגשר בין צרכים שונים שיש לכם. 

היתרון בדרך המשולבת היא שאתם תקבלו את כל המידע על המפות האישיות שלכם ביחד וגם על החיבורים בין המפות שלכם. כלומר בדרך המשולבת אתם תקבלו גם קריאה אישית למפות שלכם וגם קריאה זוגית ביחד, אך זה ייקח בערך בין 3-6 מפגשים לקבל את כל המידע, תלוי אם כבר קיבלתם קריאות אישיות בעבר ועם מה אתם מגיעים למפגש.

החיסרון בדרך המשולבת הוא במידה ולא עשיתם קריאה אישית, הוא המידע על המפה האישית שלכם לא מוקלטת בנפרד, אלא משולבת עם הידע של המפה האישית של הפרטנרית שלכם. 

אך יתרון נוסף הוא שבתהליך של מספר מפגשים ישנה אפשרות לצד השני לגלות הרבה דברים עליכם מהזווית של מפת העיצוב האנושי שלו/ה, דבר שמאוד מחבר וגורם להבנה עמוקה יותר של הצרכים אחד של השניה ומאפשר דיאלוג עמוק יותר בתוך המפגש,
ולכן דרך זו מאוד תורמת לזוגיות ומאפשרת לכם לעבור תהליך ביחד איתי לקפיצת מדרגה בעצמכם ובזוגיות שלכם.

זמן לכל מפגש כשעה וחצי. עלות: 480 ש״ח. אין התחייבות לכמות מפגשים, קובעים לפי הצורך, על פי כמה שתרצו להעמיק בידע וכמה שתרגישו שהמפגשים תומכים בכם. 


3. הדרך הפרטית - רק את/אתה עברת קריאה אישית ואת/ה רוצה לבוא לבד ולעשות קריאה זוגית ללא נוכחות הפרטנר/ית שלכם כי לא מעניין אותם התחום הזה, אך לכם יש קושי במערכת יחסים הזאת, או שאת/ה רוצה לדייק את עצמך בה.

התנאים למפגש זה:
- חובה לעבור קריאה אישית של המפה שלך לפני קריאה זו.
- חובה לתת לי הצהרה שיידעתם את הפרטנר/ית שלכם שאתם עומדים לעשות קריאה זוגית ושהם יודעים שאתם משתמשים במפת הלידה שלהם לקריאה זו.

אורך הקריאה - שעה וחצי.
עלות הדרך הפרטית - 480 ש״ח.שאלות:

1. האם בכל זאת כדאי שנעבור שנינו קריאה אישית לפני שנגיע לקריאה זוגית?

זה תמיד עדיף, אך זה עניין של תקציב. ההמלצה היא ששניכם תעברו קריאה אישית ורק אז תעשו קריאה זוגית. כאשר כל אחד מהזוג מקבל קריאה אישית, אתם מקבלים המון ידע שיש לכם לעבוד איתו ברמה האישית בכל מערכת יחסים, גם זו שאתם רוצים להגיע לקריאה עבורה. 

המפה האישית מאפשרת לכם לקבל את ההפעלה האנרגטית של הקודונים של הדיאנאיי שלכם שהכי מותאמים לכם דרכם אתם יכולים לדייק את האיכויות והתכונות האישיות שלכם ושל גופכם על פי המבנה שלכם.

המלצה שבדרך כלל אני נותן לזוגות אחרי שכל אחד מהם קיבל קריאה אישית ממני, זה לתת לאחר לשמוע את ההקלטה של המפה האישית של הפרטנר/ית. זה מומלץ עוד לפני שהם מגיעים לקריאה זוגית, על מנת להכיר את האחר מזוויות מאוד מעמיקות. אתם יכולים לקרוא כאן על קריאה אישית מעמיקה.


- אנחנו במצב מאוד רגיש ופגיע כרגע במערכת יחסים שלנו, האם קריאה תעזור לנו?

במידה ואתם זקוקים לעזרה אקוטית בקשר שלכם (כי אתם במצב ממש לא טוב), ההמלצה שלי היא לעשות איתי קודם מפגש ליווי זוגי שהוא גישור דרך תקשורת מקרבת ולתת נטו רק לצרכים שלכם להישמע מבלי לערב את העיצוב האנושי במפגש. המפגש יכול לעזור לכם לשמוע אחד את השנייה בדרך ברורה יותר, ואחרי שתהיה רגיעה אצל שניכם, נוכל לעשות מפגש נוסף של קריאה זוגית.

הסיבה שאני לא ממליץ על קריאה זוגית בזמן שיש אנרגיה טעונה בינכם, מכיוון שהידע של העיצוב האנושי, אפילו שהוא מהפכני וממש יכול להועיל בטווח הארוך, יהיה לכם מאוד קשה ליישם אותו ולהקשיב לו, כשעדיין צרכים בסיסיים לא נענים בקשר שלכם ואין הקשבה אחד לשנייה.

לכן אני מציע לכם קודם לתת מקום לקול ולביטוי שלכם דרך צד שלישי שיכיל את הבקשות והצרכים שלכם, יעזור לכם לשמוע את הצרכים והרגשות אחד של השנייה ומשם להמשיך לקריאת מפה זוגית. 

במידה והמצב בינכם רגיש אך אתם מתקשרים בסדר, אפשר להתחיל את הקריאה בדרך המשולבת שציינתי למעלה ואז אפשר לקבל גם את ההקשבה והאמפתיה למצבכם וגם לקבל ידע מהמפות שלכם דרך תהליך של מספר מפגשים.


לכל שאלה אפשר ליצור עם ליאב קשר

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים