br להיפתח מחדש: תקשור עם בעליי חיים -->

יום שני

תקשור עם בעליי חיים

אחד הדברים האהובים עליי בעולם התקשור, זה לתקשר עם בעלי חיים, זה דבר כזה יפה, נעים וכייף, מאוד פשוט ומרגיש קצת כמו קסם, קצת כמו לחיות בעולם של הארי פוטר, ואולי אפילו יותר טוב, כי זה ממש אמיתי (מסתבר).


כשמתקשרים עם בעל חיים, קורה איזה חיבור שקשה להסביר. אנשים שעובדים עם בעליי חיים או מגדלים אותם וקרובים אליהם, באופן טבעי מתקשרים איתם בצורה לא מילולית ומרגישים את זה, אך כשלומדים ממש לתקשר איתם, משהו אחר קורה (בהמשך תבינו מה זה אומר ממש).

לפני שנה בערך פנתה אליי בחורה נחמדה שמגדלת הרבה חתולים. והיה לה חתול מחוץ לבית שממש אהבה והוא לא רצה להיכנס כל כך הביתה ואפילו התרחק ממנה למרות שלפני כן היה נכנס הביתה וישן איתה במיטה לפעמים.

היא יצרה איתי קשר ורצתה שאתקשר עם החתול שהיא ממש אוהבת כדי לבדוק מה הבעיה. חשוב להבין שלמעשה אני לא מתקשר עם האישיות של בעל החיים, אלא עם התודעה שלו, אך מכיוון שהתודעה של בעליי חיים מחוברת לגוף שלהם בצורה מלאה, כלומר אין להם פילטרים, אז זה מרגיש כאילו מתקשרים איתם (לעומת תקשור עם התודעות של בני אדם, או מה שקוראים לו ההדרכה הגבוה/העצמי העליון).

כשהתחברתי לתודעה של החתול, התחלתי לשאול אותו שאלות פתיחה שאני תמיד שואל בעלי חיים, כמו : האם נעים לך? יש משהו שאתה צריך?, ולבסוף שאלתי אותו למה הוא לא נכנס הביתה.

התקשור שמתקבל למעשה זה תדר אנרגטי שמגיע לבלוטת האיצטרובל וכאשר המוח מפרש אותו, הוא מפרש אותו דרך מוח ימין במילים (שהוא מכיר) ודרך מוח שמאל בתמונות וצורות וצבעים. ככה עובד כל תקשור, זה סה״כ תמלול או תמונות שפורשו על ידי המוח, מתוך התדר שבלוטת האיצטרובל מקבלת (שהוא לגמרי מידע שקיים מחוץ לגוף שלנו, ראו ערך remote viewing ביוטיוב).

אז אחרי ששאלתי אותו למה הוא מרוחק ולא נכנס הביתה, מיד קיבלתי תמונה של כלב שחור (לתודעות של בעלי חיים יש יכולת מאוד חזקה להעביר תמונות). ובאותה נשימה קיבלתי ממנו שהוא לא אוהב את הכלב הזה. שאלתי למה, וקיבלתי ממנו מלל מאוד ברור שהיא (הבחורה) אהבה את הכלב הזה יותר ממנו והוא חש נטוש ולבד, והוא רוצה שהיא תעשה לו מה שהיא עשתה לכלב.

אז אתם מבינים שברגע הזה כשאני כמתקשר רואה דבר כזה, להגיד את זה ללקוחה זה לקחת סיכון? אבל זה מה שקיבלתי ומכיוון שאני סומך לגמרי על כל מה שמגיע אליי ויודע שזה תמיד אמיתי, פשוט אמרתי לה את זה.

לקח כמה רגעים עד שהיא חזרה אליי (הכל היה בוואצאפ בטקסט ששם גם שלחה לי את התמונה של החתול) ואמרה שזה מוזר אבל לא מזמן לפני כן, היא עזרה לכלבה שחורה, כלבה שאבדה והיתה מורעבת והגיעה אליה כל יום והיא האכילה אותה וטיפלה בה ומיד שלחה לי תמונה של הכלבה השחורה, וזה דיי דומה לכלב שראיתי בראש שלי, רק שהתמונה שראיתי היתה מהזוית של העיניים של החתול. 

אז כן, מה שראיתי וקיבלתי כמסר היה מדויק. עכשיו, מנסיוני בתקשור עם חתולים, יש להם קטע של רגישות למול הבעלים שלהם, הם שונים מאוד מכלבים בקטע הזה, ישנם חתולים שלא אוהבים שהבעלים נותנים תשומת לב לחיה אחרת יותר מהם (אבל לא כולם), הם אוהבים להרגיש בלעדיים.

ואז הבחורה שאלה אותי למה באופי שלו הוא מתוח ולחוץ מאנשים?
אז חזרתי לתקשר עם התודעה של החתול, ושאלתי אותו על זה בראשי, ומה שקיבלתי היה שהוא פוחד כי איבד את האחים שלו ואת אמא שלו, והוא חש חסר ביטחון בלעדיהם.

אז אמרתי לה את זה, והיא שיתפה אותי שהאחים שלו מתו כי כנראה מהרעלה. זה הסביר לי את מה שקיבלתי, וזאת הסיבה שהוא פוחד וחש חסר ביטחון ולכן גם מתוח.

אז היא ביקשה ממני לדעת מה אפשר לעשות. שאלתי שוב את התודעה של החתול, ומה שקיבלתי זה שהוא רוצה שהיא תשים לו אוכל ומים בנפרד מכל שאר החתולים בחוץ. או בקיצור הוא רצה בלעדיות וכנראה בגלל הקושי והפחד שנשאר בתוכו בגלל הטראומה מהמוות של המשפחה שלו, ובתוספת של הכלבה השחורה, כל זה הרחיק אותו. זכור לי שהיה מאוד ברור ממנו בתקשור שהוא רוצה להרגיש כמו הכלבה שהיא עזרה לה.
צילום התמונה של החתול

לבסוף המסר האחרון שקיבלתי מהתודעה של החתול כששאלתי מה אפשר עוד לעשות, זה שהוא מבקש שהיא תדבר איתו, ותזמין אותו להיכנס אליה הביתה ולישון איתה. ובכלל, חתולים מאוד אוהבים שמדברים איתם (את זה הרבה בעליי חתולים יודעים).

אז הסיפור הקצר הזה, קרה לי אחר כך בכל מיני צורות בתקשורים עם בעליי חיים. זה באמת דבר מופלא לתקשר איתם ולגלות עליהם עוד.

אנשים שואלים אותי כל הזמן אם אפשר ללמוד את זה, ואני אומר שברור שאפשר, ולא רק שאפשר, אלא גם תקבלו הוכחות מאוד ברורות עם הזמן שכל מה שאתם מקבלים בתקשור הוא גם אמיתי ואכן קורה או קרה במציאות.

איך זה עובד? איך תקשור פועל? איך באמת אפשר לקבל מידע מחיה (או מכל מקור אחר? כמו מה שנקרא ומוכח מדעית - remote viewing) זה משהו שאני מסביר כבר בתוך קורס מסודר. אם אתם רוצים בעצמכם ללמוד את זה, אתם יכולים דיי להפתיע את עצמכם איך אפשר ממש לתמלל למילים את התודעה של בעלי החיים ולשמוע מה הם צריכים ומבקשים כדי שיהיה להם טוב יותר.


בקרוב אני פותח קורס תקשור עם הטבע ובעליי חיים שיכול להחזיר לכם את הקסם לחיים. קורס מאוד מיוחד עם סיורים בחוות של בעלי חיים. לעוד פרטים לחצו כאן.

אגב חתולים, הרבה אנשים בעבר ניסו ליצור איתי קשר לגבי חתולים שאבדו להם, אז אני רוצה לספר לכם משהו לגבי זה. חתול שנאבד או עזב, יש לכך סיבה, זאת הבחירה שלו וצריך להתמודד עם זה.
אי אפשר באמת להחזיר חתול או למצוא אותו בתקשור, לכן אני לא עוזר במצבים כאלו. אני אוהב לעזור עם מה שקיים ונמצא ושאפשר לשפר.

שיהיו ימים נפלאים
ליאב ננדי

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים