br להיפתח מחדש: האנרגיות לתקופה הקרובה - דיוק האותנטיות בלב - תקשור עם ישויות השמש -->

יום רביעי

האנרגיות לתקופה הקרובה - דיוק האותנטיות בלב - תקשור עם ישויות השמש


תוקשר ב 5.6.21


״כל תקופה בחייכם מביאה איתה איכויות מסויימות שאפשר להרגיש באופן קולקטיבי, תקופה זו שעומדת בפניכם מביאה איתה גם איכות מאוד מעניינת ומאוד שונה ומיוחדת לעומת כל השנה האחרונה.


כל אחד ואחת מכם ירגישו את האיכויות האלו, אך ברמה האישית התדרים שתרגישו יהיו אינדבידואלים לכם על פי רמת המודעות שלכם.


התקופה הקרובה שלמעשה התחילה לפני חודש בערך, מייצגת איכויות של פליאה וחידוש. אין זה אומר שכולכם תרגישו כך, אך האיכויות האלו קיימות כאן והן ילכו ויתעצמו. יש לאיכויות אלו תדרים מאוד ספציפים, או יותר נכון לומר תנאים ספציפים שבהם הם מתקיימים.


חידוש ופליאה הם 2 איכויות שעובדות יחדיו, אך בשביל לחוש אותם בתוך הגוף, על האדם שחש אותם ממש להיות אותנטי עם עצמו. לכן אותנטיות זאת האיכות הראשית שיש מתחת לפני השטח בכל מה שקשור לתקופה הקרובה.


האותנטיות שאתם נכנסים אליה תיקח כל אחד ואחת מכם לחוש אותה בצורה מאוד ברורה (אך בדרך שונה אחד מהשני). האותנטיות הזאת אומרת שבכל פעם שלבכם אינו שמח בפעולה שהוא עושה, אינכם כבר יכולים לעשות אותה.


התדר הזה התעצם בכדור הארץ מלפני חודש בצורה חזקה, וממשיך עד עכשיו ויגיע לשיא שלו עוד שבועיים מהיום ואז תפתח בפניכם דרך חדשה שתאפשר לאותנטיות הזאת לרדת לקרקע.


כאשר אנחנו אומרים שאינכם תוכלו לעשות פעולות פשוטות (משמעותיות וגם פחות משמעותיות) ללא שמחה בלב, אנחנו ממש מתכוונים לכך. התדרים של פליאה וחידוש שמוזרמים כעת בצורה משמעותית יותר ויותר לכדור הארץ, אינם יכולים להתממש ולהתקיים ללא השמחה הזאת בלב.


ולכן מה שאתם חווים בתקופה זו, היא העצמה משמעותית ביכולת שלכם לחוש חיבור עמוק ללבכם באזורים בחייכם שלעולם לא חשתם.


תחושות אלו בהתחלה אולי בלבלו אתכם, גרמו לכם לקושי או אתגר להכיל חיבור של שמחה במקומות שבעבר עשיתם ללא חיבור כזה, מכיוון שלפתע אתם מגלים שפעולות שעשיתם בעבר ללא חיבור לשמחה בלב כבר לא יכולות להתקיים למול אנשים מסויימים.


החוויה היא למעשה של הבאת אהבה לתדרים שאינם היו בעבר באהבה מלאה. זה יכול להתבטא הרבה במערכות היחסים שלכם דרך התנועה המדויקת שלכם בצורה שאתם לא מכירים את עצמכם פועלים והגוף ינוע רק למה שנכון עבורו.


הראש שלכם, שבגלל אמונות עתיקות שקשורות למנגנון ההישרדות שלכם, יתנגד לתנועה המדויקת שהגוף שלכם מייצר, יספר לכם המון סיפורים למה צריך להמשיך לנוע בצורה הישנה,


אך כעת הכוח שמגיע לכדור הארץ, אינו יכול יותר לשאת בחוסר אותנטיות, זה כבר לא יתאפשר יותר. כל מי שעושה תנועה של מודעות והתפתחות לדרך שבה הוא מתנהל בחייו, מרגיש את התדרים האלו של אותנטיות שנכנסו לכדור הארץ, בדרך בה הוא חייב להרגיש שמחה במה שהוא עושה, במה שהוא אומר, עם מי הוא עובד, עם מי הוא מנהל מערכת יחסים,


האיכות הזאת קיימת בכם ואתם חייבים להקשיב לה, אחרת אתם פשוט תרגישו שאין טעם לחיים עצמם, והעוצמה שעכשיו זה מורגש קופצת ברמה שלה בדרך שאי אפשר להדחיק יותר ברמה האישית.


אנו יודעים שמה שאנחנו אומרים מהדהד בכם, ועם זאת יש בכם צד של מנגנון ההישרדות שלכם שדואג ומדאיג אתכם שהדברים לא יוכלו להתקיים כמו בעבר.


ההמלצה שלנו היא לגלות כוח פנימי, ולהתחבר לאמת הפנימית שלכם שיודעת מה נכון עבור גופכם.


____
ברגע שתגלו את האותנטיות זורמת בגופכם, החיים יראו לכם כפליאה וכחידוש בכל רגע, והרגע הזה יורגש מאוד מעוד שבועיים ואילך בכדור הארץ.


אז אתם תתחילו לממש את האותנטיות הזאת בצורה משמעותית שגם תתקרקע ותרגיש לכם יותר ויותר בנוח בגופכם, מה שאומר שמנגנון ההישרדות שלכם יבין שאין הוא יכול להדאיג אתכם יותר, כי נכנעתם לאותנטיות הזאת של לבכם.


הדבר הבא שיקרה כתוצאה מכך, זה שיתחילו להיווצר תנועות מנוגדות של הרבה אנשים אחד למול השני, מכיוון שכל אחד יהיה באותנטיות שלו ויקרקע אותה ולא תמיד התנועות יהיו זורמות עם האחר. בהתחלה יווצר כאוס מאוד מוזר. הסיבה שהוא מוזר, הוא מכיוון שהכאוס הזה לא ממש יפריע לאף אחד (לאלו שבאותנטיות), כי כל אחד יהיה בתנועה האינדבידואלית שלו.


כן יהיו אכזבות, כן יהיו פרידות, כן יהיו יחד עם זאת חידושים ופליאות מהחיים. וזה חלק מהעניין - שהכל קורה על מנת לדייק את השמחה שבלב בכל פעולה למול כל אדם בכל רגע אפשרי.


בסופו של דבר המהות הזאת תגדל גם לתוך אותם אנשים שאינם מודעים לעצמם ולכוח העצום של כדור הארץ והטבע בעולמכם.


אותם אנשים בעולמכם שפועלים מתוך פחד הישרדותי יתחילו לגלות שהרבה אנשים מסביבם כבר לא מגיבים להם באותו האופן, מה שיגרום למערכת ההישרדות שלהם להתפרק.


זה לא יהיה להם קל, ואם אתם מחזיקים גם בפחדים הישרדותיים הקשורים לשליטה וכוח במערכות היחסים שלכם, אתם תגלו שאין אפשרות או דרך חזרה. החלקים שבעבר שלטו באנשים מתוך שליטה וכוח, מתחילים להתפרק והאותנטיות עושה קפיצה משמעותית לתוך ליבם של אנשים שפחות יושפעו מהכוח שלכם.


זה המסר שלנו אליכם בתקופה הזאת. שימו לב לחוסר דיוק ולדיוק הנכון. רק אז חידוש ופליאה יהיו חלק משמעותי בחייכם ותוכלו לגלות עוצמה רבה בלהרגיש את גופכם נפתח לחיים ומממש את עצמו כאן בכדור הארץ.


אנו מאחלים לכם זאת באהבה רבה.״


_____


ביקשתי לדעת את האנרגיה הנוכחית מישויות השמש כי ראיתי שהחיים שלי לוקחים אותי יותר ויותר בקפיצות משמעותיות לדיוק שלא חוויתי בחיי ותהיתי מה פשר הדבר.


לפני שנתיים הוצאתי לאור את הספר שתיקשרתי דרך ישויות השמש ״שמחה והנאה, ריפוי והגדרה - 3 עקרונות לצמיחה וגדילה במערכות יחסים״. ספר עם ידע מהותי וחשוב לכל אדם שהתפתחות בכדור הארץ חשובה לו. אם תרצו לרכוש, אפשר ללחוץ כאן ולרכוש את הספר.

מקווה שהמידע תמך בכם.
ליאב ננדי
<3

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים