br להיפתח מחדש: שיתופים והמלצות מקורסי התקשור וריפוי -->

יום רביעי

שיתופים והמלצות מקורסי התקשור וריפוי

להלן שיתופים מתלמידים ותלמידות שהשתתפו בקורסי תקשור וריפוי ב 7 שנים האחרונות:


"הגעתי לקורס עם חוסר בטחון בקשר ליכולת שלי לתקשר, וחוסר ידע תאורטי לגבי כל העולם הזה, לא היה לי מושג מה זה ישויות, תקשורים עם מדריכים, מה זה אומר ההדרכה העליונה (התודעה) שלנו...

ולאט לאט מהבסיס תוך כדי הסברים תיאורטיים והתנסות מעשית בכל מפגש, למדתי לסמוך על היכולת הזו ולהגיע למצב תודעה של שחרור וקבלה ומתוך זה הגיעו תקשורים ומידעים מאוד נקיים גבוהים וצלולים.

מכמעט אפס ידע תאורטי ומעט מאוד התנסות מעשית לרמה של בטחון בעצמי וביכולת לסמוך על מה שמגיע מבפנים, בזכות הדרך הבטוחה שליאב הנחה אותנו, שמתחילה מהקשבה ותקשור של הגוף שהוא הדבר הכי קרוב אלינו, ורק כשרוכשים את הבטחון בזה, להמשיך הלאה.

הקורס נתן לי את היכולת להתחבר לעצמי, לסמוך על האינטואיציה, על מה שמגיע מבפנים

ולהיות קשובה לעצמי ולצרכים ולמה שקורה לי בפנים💕😍

אז בהזדמנות הזאת גם רציתי להודות לך ליאב🙏🏻✨"


~


"הקורס עם ליאב שינה את ההסתכלות שלי על המציאות - הוא עזר לי להבין שהכל מסביבנו רוטט, ושלכל חפץ, ישות, מחשבה ואדם יש תדר שאפשר להתחבר ולתקשר איתו. התקשורת עם חלקים לא מודעים של עצמנו ושל אחרים היא מתנה גדולה שמביאה איתה הרבה ריפוי. תודה ליאב".


~


🙏 אינסוף תודות לך ליאב יקר על קורס מ ד ה י ם ביותר!! למדתי, הבנתי ונהנתי מאוד! התכנים היו כל כך מעניינים ומרתקים, וההסברים כל כך מובנים וברורים!!וכמובן כל העוגה הניפלאה הזאת שבאה עם הקצפת של החברים הקסומים והמיוחדים במינם 🎁 זכיתי! זכינו! מבורכים אנו👌


~


״למדתי המון קורסים בחיי, והרבה פעמים למדתי תקשור, ותמיד קרה שהייתי הולכת הביתה ושם זה היה מסתיים, לא הייתי זוכרת, תמיד היה לי ספק אם אני כן מתקשרת או לא, והקורס הזה עכשיו נתן לי ביטחון בעצמי שאני כן מתקשרת.

חלק מזה, זה התקשורים כאן שהדיוק שלהם והיכולת להגיד דברים על אנשים שאני לא מכירה כל כך מדויקת. זה פשוט מעצים וזה פותח כל כך הרבה ערוצים שהיו סגורים שם כל הזמן, סגרתי אותם מחוסר ביטחון ומתוך למידה לא נכונה בעבר.

היום למדתי לסמוך על עצמי שכשאני מתקשרת הדבר הראשון שאני רואה אני אומר וזה תמיד מדויק. הדרך המיוחדת שלך ללמד דרך התיקשרות שלנו עם עצמנו קודם כל ועם החלקים שבתוכנו ואז לצאת החוצה. בעבר למדתי ישר ללמוד לתקשר עם ההדרכה שלי, ופה בקורס הזה החזרת אותי הביתה, ומהבית יצאתי החוצה, מאוד יפה ומיוחד. זה היה עם שורשים.״


~


הגעתי לקורס התקשור עם מוכנות להעלות את הרמה ההתפתחותית שלי באמצעות לימוד כלים חדשים. לא תיארתי לעצמי שאחווה קשת רחבה של חוויות מכוננות, תוצאה ישירה ועקיפה של חשיפה למידעים מדהימים ותרגול חדשני שמחבר במהירות את כל ההוויה לנוכחות שקטה ומודעת.

לליאב יש משנה סדורה, בהירה ודידקטית, משלבת גישה של קרקוע, שמאוד נחוצה ומדוייקת לפני שמתעופפים לרקיעים.


ליאב מכוון באמצעות הלימוד ההדרגתי, לחנוך תחנות מעבר חשובות, עוד לפני תקשור עם העצמי העליון, ההדרכה והיישויות. שיטה זו יוצרת חיבור פנימי עמוק ומפתיע עם היישות החשובה ביותר, שזו אני עצמי.


תקשור עם איברים פנימיים, חשיפת אמונות חבויות ומיפוי תת המודע המסתורי, היו אמצעי גילוי מפתיעים וחשובים לחיבור הפנימי והעמקה של ההיכרות עם עצמי.


ליאב, המורה, יישות אור קסומה עם תדר מימי, נדיב בהענקה של ידע, מנסיונו ומתרגוליו.

עונג רב היה לי להשתתף בשיעורים, לחוות, לחוש, להתעלות, לגלות יכולות חדשות/ישנות ולהרגיש עצמי מתרחבת ממפגש למפגש.

מומלץ ביותר 💝


~


אמרת שאנחנו צריכים לעשות מה שהכי מלהיב אותנו לעשות על מנת להיות נוכחים בכל רגע כאן ועכשיו... ובכן, הקורס הזה אכן היה מלהיב בכל רגע ורגע שלו, מעשיר ביותר ופשוט כיף!

...אזי ההחלטה להירשם אליו (בהתלהבות!) הייתה נכונה!!!


מסע מרתק לגילוי זויות חדשות של דברים שהכרתי, ובמקביל ולא פחות בכלל - מסע מרתק לגילוי מקומות בעצמי שלא ידעתי שאני מכירה...

מרחיב את הלב, התודעה וההנכחה באופנים הכי יפים שאפשר לתאר!

תודה לך, ליאב!


~


תודה רבה על הקורס שהוצאת לעולם. הידיעה שלך שתקשור אפשרי עבור כולם הדהדה במרחב שיצרת ועזרה לי לשחרר את האמונות שהפריעו לי לתקשר. בזכות הקורס עשיתי את הבלתי יאומן.

~


הקורס היה מדהים. הצלחתי לתקשר מעל למה שציפיתי בהתחלה. היה מדהים לשמוע תקשורים אחרים וגם בעצמי לתקשר וממש להכנס לתדרים האלו. האוירה של הקבוצה הייתה מאוד תומכת וביתית.


התכנים הועברו בצורה ברורה פשוטה וטובה. התרגולים היו מעניינים ומפתחים.

אז זהו ממש נהנתי, ותודה על כך שקבלתי כלי חדש לחיים.

אז תודה לכל המשתתפים ולך ליאב.


~


״רציתי ללמוד אצלך תקשור הרבה זמן, אני מאוד שמח שעשיתי את זה כאן והתזמון של זה היה צריך לקרות, דברים השתנו בחיים שלי כדי שאוכל להגיע לקורס. מהיום הראשון היתה התחושה שבאתי עם חששות ולא ידעתי איך זה יהיה, אך זה הרגיש כל כך נעים ופתוח שמותר לטעות והכל בסדר, ועצם ההסתכלות על זה שהכל זה עניין של אימון ושל תרגול ושל זמן וגם תוך כדי אפשר לדייק ושזה לא צריך להיות מושלם.אני מרגיש שזה אחד מהדברים הכי מתקדמים שעשיתי בחיים שלי עד עכשיו, בהרבה מובנים, אני נכנסתי מאוד ברצינות לקורס הזה, ביטלתי הרבה דברים חשובים כי אמרתי שאין מצב שאני מפספס את הקורס הזה. אני כבר לא זוכר איך הייתי בתחילת הקורס, כי אני חש כל כך שונה עכשיו עם כל החוויות שחוויתי פה. עכשיו יש לי את הכלי הזה (תקשור) בצורה הרבה יותר מדויקת והרבה יותר פתוחה, ואני משתמש בה בהרבה מקומות, וזה עוזר לי ולעוד הרבה אנשים וזה מדהים. תודה ענקית!״


~


"מעבר לכך שהיכולות שלך כמורה לדייק את הדברים, אתה כל כך ברור וכל כך מדויק בדרך ובצורה שאתה מעביר את החומר שנורא קל להבין אותך ולהתחבר גם כשמדובר בדברים ארטילאיים.

מה גם שכל שיעור הוא נושא בפני עצמו, ואתה מצליח להעביר את האינפורמציה בצורה כזאת שתאפשר לכל אחד מאיתנו לקבל את זה.


הרגשתי שעברתי חניכה בכל שיעור לטכניקה אחרת. קיבלתי הרבה המון טכניקות ויכולת להתחבר לעצמי בצורה הרבה יותר טובה ממקודם

יש לי עכשיו את ההדרכה שלי שאני מתייעצת איתה, וזה לא מה שעשיתי לפני כן, והדברים שמגיעים אליי הרבה יותר מדוייקים מבעבר. היו לי ציפיות גבוהות ונעניתי. מרגיש לי גם שהאנשים שמגיעים אליך לקורס יוצרים איזשהי דינמיקה קסומה והפרייה הדדית, וזה התדר שלך שמושך את האנשים המקסימים האלו. תודה!"


~


חוויה שאי אפשר לצמצם למילים, אתאר את הדימויים שעולים בישני שערים נפתחו לקראתי במהלך הקורס, שני שערים יקרים מפז שאולי הם בעצם שער אחד. שער למקומות חבויים ונסתרים בתוכי ושער למרחבי הוויה אין סופית של אהבה וידע וקסם

תודה ליאב ששמת בכף ידי את המפתחות ותודה לקבוצה היקרה על התמיכה והחברות וגם תודה לי שלמרות ההתנגדויות שעלו באתי אל השער ועברתי דרכו והתחלתי לצעוד ולתקשר ולראות.


~


הקורס עם ליאב פותח את התודעה לכל מיני אפשרויות חדשות, דרך תכנים מעניינים ופוקחי עיניים ותרגולים מעשיים שנבנים בצורה מאוד נכונה ככה שבסוף אתה אשכרה יכול לתקשר עם כל מיני גורמים. ליאב מקצוען במה שהוא עושה ומצליח לפשט משו שאולי נתפס כמורכב ושייך ליחידי סגולה

בסופו של יום מדובר בחיבור לעצמך וליכולת להקשיב ממקום נקי. הקשבה שעושה סדר בחיים ומזכירה לנו מאיפה באנו ולאן כדאי לנו ללכת. מומלץ למי שמתעניין בתחום


~


אני מאוד מאוד נהניתי, אני חושב שזה פתח לי מאוד הרבה, התקשור נפתח לי עכשיו בצורה זמינה, מתי שאני רוצה ואיך שאני רוצה. זה מדהים!

הקורס בנוי טוב ובהדרגה עם תירגולים טובים. קיבלתי יותר ממה שציפיתי.

אני מאוד מודה לך ולכל הקבוצה.


~הקורס היה עבורי מרחב משמעותי של התפתחות, מרחב בו למדתי לראות ולהתרגש ממה שמגיע, לגלות את היכולת הטבעית שלי להתחבר בפעם הראשונה, ולהניח לספקות להתקיים בצניעות, באיטיות, תוך כבוד לתהליך, הפתיחות וההתפתחות אירעו בטבעיות.


~


״לא ידעתי למה אני רוצה לבוא לפה, אבל היה איזשהו קול פנימי שאמר ׳תגיעי׳ ולא שאלתי יותר מדי שאלות והגעתי. אני חושבת שמעבר למה שלמדתי לעשות כאן, בעיקר החוויה האנרגטית שעשתה לי מאוד מאוד טוב ופתחה אותי ונתנה לי להרגיש בבית. אני מרגישה עכשיו עוד יותר מחוברת ועוד יותר נקייה ויש משהו באנרגיה שלך שהיא ללא מאמץ והיא מקבלת את הכל ואת כולם, כמו שהם ככה, וזה מה שיש ועם זה עובדים, שזה גורם לכל אחד להגיע לפונטציאלים מאוד מאוד גבוהים בעצמו, זה מתנה ולא מובן מאליו. בדרך כלל עובדים מאוד קשה להגיע להישגים גבוהים ואתה בעצם אומר את ההפך: ׳תרפו, אל תתאמצו, הדברים נמצאים שם, אתם רק צריכים לפתוח את הדלת ולקבל אותם׳, זאת דרך לימוד מאוד לא קונבציונלית ומאוד חדשה ומאוד מבורכת בעיניי״


~


"הגעתי לקורס מתוך קריאה נורא חזקה שנשמעה בתוכי לפגוש בי ממקום אחר, מקום שלם יותר שמבקש להכיר ולהיות בהקשבה לכל החלקים המתקיימים בו.

בקורס למדתי הקשבה לגופי, למדתי להשיל מעליי את כל הסיפורים שסיפרתי לעצמי לגבי מי אני ומה אני ולהצליח לזקק אותם לקול בהיר וברור שמבקש את טובתי העליונה ביותר.

למדתי לתת מקום למה שמתקיים בתוכי באשר הוא מתוך מקום של אהבה והקשבה.

הקורס היה עבורי מסע של ריפוי וחזרה הביתה אל עצמי.


מונחים של לב וראש קיבלו משמעות אחרת מבחינתי, הפיצול שהתקיים בינהם קודם לכן התחלף ברצון לאחדות ובהסכמה להיות האהבה שהוויתי מבקשת להיות.

בקורס רכשתי כלים פרקטיים היכולים לסייע לי בהמשך דרכי האישית והמקצועית.

שמחה ומודה על ההזדמנות והמתנה הנפלאה הזאת. חיבוק"


~


"אני רוצה להגיד תודה, ולומר שקיבלתי כאן שפה. הגעתי מאוד סקפטית ועשיתי המון קורסים של תקשור ולא כל כך התחברתי. אני חושבת שיש משהו גם בפשטות וגם בעובדה שאתה מאוד מאוד מכיל. זאת פעם ראשונה שזה בסדר לתת לכל מה שמגיע מקום, כי פתאום עלו דברים. קודם לכן כל הזמן ציפיתי לראות משהו או לשמוע משהו או להיות בשקט, או לסנן את המחשבות שלי. הייתי עסוקה בלעשות משהו. מהמקום של הקשבה ושל שקט אני חווה המון דברים ועכשיו אני יודעת מה אני מקבלת וכל הדברים מסתדרים."


~


הקורס עם ליאב שינה את ההסתכלות שלי על המציאות - הוא עזר לי להבין שהכל מסביבנו רוטט, ושלכל חפץ, ישות, מחשבה ואדם יש תדר שאפשר להתחבר ולתקשר איתו. התקשורת עם חלקים לא מודעים של עצמנו ושל אחרים היא מתנה גדולה שמביאה איתה הרבה ריפוי . תודה ליאב


~


הגעתי לקורס בגלל השם: תקשור וריפוי. לפני כשנה עברתי ניתוח להסרת גידול סרטני ומאז הייתי עסוקה מאד בשאלה למה הבאתי על עצמי את ההתנסות הזו וחשוב יותר, איך ליצור לי ריפוי ובריאות.

אהבתי מאד את הקורס החל מהמפגש הראשון שעסק בזיהוי צרכים בעזרת תקשור ואיך הצרכים קשורים לריפוי.


אני מכירה כמה וכמה תקשורים ומתקשרים. בקורס הזה הפתעתי את עצמי שוב ושוב שגם אני יכולה לתקשר ולדייק את עצמי לעצמי וגם לתקשר לאחרים ולקבל פידבקים על דיוק ומשמעות

תודה על קורס מקצועי ואיכותי.


~


מאז שהתחלתי את הקורס תקשור, הוא נתן לי המון אפשרויות לראות דברים שהם לא בתוך הריבוע, ואני מצליח לראות דברים נוספים. והדבר הכי מדהים שקרה לי בקורס הזה, שדיברתי בניסוחים שאני בעצמי לא הבנתי מאיפה הם באים, הדיוק של הניסוחים תמיד מפתיע אותי בתקשור. מזה אני יודע שלמדתי פה משהו.


הקורס הזה הוא כל כך מוצלח בגללך, בגלל העדינות שלך והצניעות שלך ושאתה לא מכניס את עצמך למרכז התמונה באופן כזה שאין לאחרים מקום, אתה מאפשר לכולם שיהיה להם מקום משלהם ואני חושב שכולם מרגישים את זה פה, ובגלל זה אני חושב שהקורס הזה כל כך מוצלח.

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים