br להיפתח מחדש: העיצוב האנושי - תקשור על משמעות הטרנזיטים בנפטון ועל שער 36 -->

יום שני

העיצוב האנושי - תקשור על משמעות הטרנזיטים בנפטון ועל שער 36


תקשור שעשיתי על נפטון מתוך הספר תקשור שאוציא בעתיד על המידע של העיצוב האנושי (שבו גם  יש פרק על הכוכבים וטרנזיטים). הישויות שמביאות את המידע מגיעות מתוך קבוצת ישויות השמש שאיתם אני מתקשר (וגם כתבתי איתם ספר תקשור על מערכות יחסים, אפשר לבדוק כאן). מקווה שיתמוך בכם.


״נפטון -
נפטון הוא הכוכב שמביא ידע מסוג אחר מאשר אורנוס. אם אורנוס מביא ידע מנטלי וחוויתי ברור, נפטון מביא איתו ידע שכוחו הוא בדמיון. הכוונה בכך הוא שנפטון אינו יביא לכם הבנה ותפיסה חדשה וברורה כמו אורנוס, אלא ייקח אתכם לתוך מחוזות חדשים וייתן לכם השראה.
לכן בכל פעם שנפטון עובר בשער מסויים, הוא מביא איתו ניחוח של השראה למקור חדש של מידע שאינו יכול להיות מובן ברמה הלוגית ואפילו לא מובן ברמה החוויתית, אלא מקור של השראה שמגיע מתדרים שאינם מובנים, שאינם ברורים.

התדרים האלו במקורם מגיעים מחלקים אחרים בקיום שלכם. נסביר את זה קצת, אך מכיוון שזה נושא רחב בפני עצמו, לא ניכנס אליו לעומק. נפטון הוא כוכב שבטבע שלו מתקשר עם מימדים נוספים, יקומים נוספים ביקום שלכם. התדר שלו קשור לפורטלים אנרגטים אשר מחברים המון מימדים בו זמנית. כאשר הנוטרינוס שלו יוצא ממנו ועובר דרך שער כלשהו, הוא גורם לשער להיות מורגש בצורה שאינה קשורה ישירות למימד הארצי שלכם, אלא למימד פונטנציאלי שיכול לקרות.

זאת הסיבה שנפטון קשור ישירות לחלק המדומיין שלכם, אך דמיון זה אינו דמיון לא אמיתי, הוא אמיתי לחלוטין, אך הוא אינו יכול להתממש ברגע זה, אלא אם כן תראו את הפונטציאל ותחוו אותו.
לכן, כאשר הנוטרינוס של נפטון עובר דרך שער כלשהו, וגם במפת הלידה שלכם, שער זה תמיד יהווה השראה לעוד חלקים שיכולים לקרות בחייכם, וזאת גם הדרך שבה ההשראה שלכם עוברת לאנשים אחרים. שוב, הכוונה כאן בהשראה, היא רק ההשראה של הדמיון, לא של המעשים שלכם כמודל לחיקוי.

זאת אומרת כל טרנזיט שנפטון נמצא בו, משפיע על הפונטציאלים של אותו שער להתבטא בדרכים שלא חשבתם שיקרו, לכן זה עלול להתבטא בשני אופנים מאוד משמעותיים בעולמכם בזמן הטרנזיט.
אפשרות ראשונה היא שאתם תגלו אפשרויות חדשות פונטציאליות של האיכויות שיש לשער שבו נפטון נמצא בו, אפשרויות לגילוי שלא הייתם יכולים לדמיין לפני כן, דבר שיוביל לפריחה ושגשוג.

אפשרות  שנייה, היא שאתם תגלו שהפונטציאלים שנפטון מוביל אתכם כל כך שונים מהמציאות הקיימת, שזה יכול ועלול להקשות לכם להתחבר לאיכויות של שער זה, ולהוביל אתכם לחוסר התמודדות עם המצב הקיים באותם איכויות במהלך הטרנזיט.

למשל בתקופה זו (יולי 2020), שער 22 קיים דרך הנוטרינוס של נפטון. שער זה מדבר על היכולת לחוש עוצמה חוויתית של המציאות בצורה דחוסה ואישית שגורמת לאנרגיה לעבור טרנספורמציה של חוויה רגשית חדשה למצב של חוויה רגשית שונה בצורה עוצמתית ופתאומית. זאת הסיבה שרא קרא לשער זה שער הפתיחות הרגשית, מכיוון שהוא שער שנפתח בצורה מאוד עוצמתית ברגע שהוא עובר טרנספורמציה לחוויה רגשית חדשה שמעצימה את האדם בבעלותו. דבר זה קורה רק אחרי היסגרות חזקה שיכולה להתבטא כמנלכוניה בעולמו של אדם בבעלותו.

כאשר נפטון נמצא בשער זה (22), הוא מביא איתו כוח ויכולת פונטציאלית לגלות צמצום וכיווץ רגשי מאוד עצום בחוויה הגלובלית של עולמכם בכל מה שקשור לחווית המציאות, ואז היפתחות לחוויה עצומה ברמה האישית וכמובן מכך ברמה הקולקטיבית. 

נפטון הביא איתו למעשה דבר שלא דמיינתם שיכול היה להתקיים ברמת הסגירות החברתית והפתיחות החברתית בעולמכם, כלומר הוא מביא איתו חוויה דחוסה ומורחבת ברמה האנרגטית והאישית למול החברה, של פונטציאל עצום שלא האמנתם שעלול לקרות, כאילו הוא הביא את הפונטציאל הזה ממימד אחר. במשך הזמן הארוך שהוא בשער זה אתם יכולים לקחת פונטציאלים אלו של שער 22 ולנצל אותם ולהביא אותם לידי מימוש. 

לנפטון יש כוח רב לממש דברים בכדור הארץ שלעולם לא חשבו שהם יכולים להתקיים. כך גם בשער 22, שגורם לאנשים להתחבר ברמה הרגשית/מנטלית בצורה חדשה לעצמם שמאפשרת תנועה בין סגירות רגשית לפתיחות רגשית עצומה והגדלת התדרים הרגשיים האישיים לחוויה חדשה במימד הפיזי.

למי שהיה רגיש לפתיחות והכיווץ של החוויות הפיזיות והאנרגטיות בתקופה זו, יודע את ההשפעה של נפטון עליו ברמה האינדבידואלית דרך שער 22.

לכן דעו שכל שער שנפטון עובר בו, הוא שער שמביא לכוח עצום לשינוי ופונטציאל. יש לנפטון בסופו של דבר יכולת להכיר ולהראות לכם רבדים שלא דמיינתם שיקרו, ואז לגרום לכם לדמיין אותם ולהכיר בהם. בסופו של דבר ככל שאתם חיים באמת הפנימית שלכם, כך אתם סופגים את השינוי ממנו בצורה נכונה וללא מתח מיותר עבור ההתנסות האישית שלכם, גם כשהוא נמצא וגם כשהוא עוזב שער כלשהו.״
____

זה היה התקשור שהתקבל בזמן ששער 22 היה מוגדר, שאכן הביא לחוויה מאוד גלובלית של כיווץ רגשי ופתיחה במחזוריות בצורה שלא חשבנו שתקרה בעולמנו. נפטון נכנס עכשיו ל שער 36, ובעקבות כך, תקשרתי את ההסבר שלהם על שער 36 -

״כעת כאשר שער 36 נכנס לתוך עולמכם דרך ההגדרה של נפטון, הוא יביא לעולמכם כמה רבדים מאוד מעניינים ועוצמתיים בו זמנית. תזכרו שנפטון הוא כוכב שמביא לכם פונטציאלים שאין בהם בהכרח הגיון, כלומר אינכם צופים לכך, הוא מביא מידע ממקורות אחרים ביקום ולכן מאפשר פונטציאלים שאינכם צופים להם.

שער 36 הוא שער שמביא איתו ניחוח של הקשבה עמוקה לחוויה האנושית, זוהי הקשבה למהות שצפויה לקרות ברמה הגלובלית. כאשר נפטון נמצא בשער 36, הוא מתחיל לחלחל לתוך מהות זאת, ולהביא לעולמכם אפשרויות חדשות לחוות את המציאות בחוויה האנושית. אפשרויות אלו יציפו אצל המון אנשים מצד אחד התרגשות ומצד שני פחד. תלוי באדם ובתדרים שהוא יכול להכיל, ותלוי גם בסיטואציה שהוא ימצא בה בחייו.

אם נעמיק במה שאמרנו, נגיד שלמעשה נפטון יאפשר דרך שער 36, לכל האנשים בעולם לגלות חוויה שאינה היתה אפשרית בעולמכם, משהו שגם אם דמיינתם אותו, לא תיארתם לעצמכם שזה מה שיקרה. מכיוון ששער 36 מביא איתו את הניחוח של כל עולמכם הרגשי ביחד עם אנשים אחרים, אתם תחוו תדרים רגשיים מתוך חוויות במציאות שיפתיעו אתכם, לא בגלל שיגיעו במהירות, נפטון זה לא אורנוס שמפתיע, נפטון מביא בצורה רכה את התדרים האלו, אך בדיעבד כשתסתכלו אחורה אתם תגלו כיצד חייכם השתנו.

אנשים שהשינוי הזה יאתגר אותם יכנסו לקושי לקבל את החוויה של המציאות לתקופות מסויימות, ויגלו שהם אינם יכולים להכיל רגשות של אנשים אחרים שנמצאים באותו מצב. זה כמובן רק שיקוף לכך שהם עצמם אינם יכולים להכיל את רגשותיהם. כל זה יביא מצד אחד לגדילה עמוקה בהתייחסות למציאות או היתקעות במצב שקיים והגוף יסבול מאוד עד לרמת חולי.

מי שיהיה מחובר לאמת הפנימית שלו, יידע כיצד להתמודד עם כל רגש עמוק שיגיע ויתמיר אותו לחמלה כלפי האחר ולפיכך לא יחווה קושי לאורך זמן.

כאשר תלמדו כיצד להביא כוח יצירתי לאנרגיה הרגשית הזאת, אתם תתחילו לגלות עשייה משותפת מאוד מעניינת בינכם לבין אנשים אחרים. העשייה הזאת תביא איתה את הכוח היצירתי החדש הזה שיתגלה לאט לאט בעולמכם, שהוא בהחלט יהיה משהו שלא דמיינתם שתעשו, אתם תתחילו למעשה כבר מעכשיו לחלום אותו.

אלמנט משמעותי שנפטון מביא איתו, זאת יכולת הדמיון שהיא למעשה החלימה בזמן ערות. כאשר נפטון יתמקם לאורך זמן בשער 36, הרבה אנשים יכנסו לתוך חלימה של חוויה רגשית חדשה של המציאות ויביאו איתם פוטנציאלים מיקומים אחרים שיוכלו להתממש בתוך עולמכם כחוויה משותפת רגשית עם אנשים אחרים.

לאנשים שיש שער 35 במפה, יש תפקיד חשוב במעבר הזה, מכיוון שהם אלו שיקראו לאנשים נוספים להוציא את החוויה המדויימנת הזאת לפועל, ואז היא כבר לא תהיה מדומיינת אלא ממש פרקטית. אך חשוב לנו לציין שאל לכם לעשות זאת מהמיינד, אלא רק אם האמת הפנימית שלכם קוראת לכם לכך ברגע ובזמן המתאים. אתם תדעו.

עוד דבר אחרון שחשוב לציין לגבי המעבר הזה, הוא שכל מעבר של נפטון דרך שער מביא איתו שינוי חדש שגורם לבני האדם להשתנות בצורה מאוד עמוקה, אך חשוב להבין שהשינוי הזה לא בהכרח משפיע על כל האנשים בעולמכם. למעשה השינוי שנפטון יביא דרך שער 36 יגרום לאנשים רבים לאבד את המציאות שלהם כפי שהם מכירים אותה ולאנשים אחרים פשוט להישאר היכן שהם.

זכרו שכפי שציינו לפני כן במבוא, טרנזיט של כוכב איטי מביא איתו שינוי שאי אפשר לברוח ממנו, ולכן כאן הכל תלוי בפתיחות שלכם לחוות מציאות שונה ממה שאתם מכירים. אם אתם גמישים ומכילים תדרים חדשים, אתם תוכלו לחלום ולדמיין את המציאות החדשה קורית כבר עכשיו ולכן תהיו מוכנים אליה, ולכן השינוי לא יורגש כשינוי, אלא כחלק מהחיים שלכם בצורה אורגנית. הדבר היחיד שיכול לתת לכם פרספקטיבה לכך שקורה שינוי מהותי אלו אותם אנשים שלא היו מוכנים לשינוי הזה, והידיעה שלא תהיה לכם ברירה אלא לחמול עליהם ולהכיל את המצב הרגשי שהם עוברים בחייהם.

אנו מקווים שמידע זה ברור לכם, בהמשך (בערך עוד שנתיים) נוכל להביא עוד קצת מידע שיתאים לכם, אחרי שתבינו את השינויים שיתממשו בעולמכם.

עד כה. תודה שהקשבת.

_______
מתוקשר על ידי ליאב ננדי יני

הערה למי ששואל על הספר. הוא נמצא עדיין בכתיבה. בספר יש המון חומר על כל השערים, קווים, ערוצים ועוד הרבה חלקים בעיצוב האנושי שבחרתי לתקשר. הספר בתהליך כתיבה כבר 6 שנים, ומכיוון שיש המון חומר עוד להשלים, אני מאמין שהוא ייצא בערך תוך שנתיים מהיום (נכתב במאי 2021).


סדנאות וקורסים קרובים בעיצוב האנושי:

19.5.21 - מקדש סולאר פלקסוס - סדנה של 8 שעות של לימוד חוויתי על מרכז הרגשי
24.5.21 - קורס עומק ללימוד העיצוב האנושי בדגש על מערכות יחסים - 4 חודשים של לימודים ממתחילים עד מתקדמים.

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים