br להיפתח מחדש: העיצוב האנושי - דיזיין טמפל פנויים פנויות - 23.9 -->

יום שני

העיצוב האנושי - דיזיין טמפל פנויים פנויות - 23.9
אירוע פנויים פנויות השני של העיצוב האנושי יוצא לדרך!

אחרי האירוע הראשון שהיה מוצלח ואפילו נוצרו כמה היכרויות רציניות, אנחנו נלהבים ונרגשים לפתוח בפעם השנייה בדיזיין טמפל את האירוע שבו תוכלו להכיר אנשים דרך העיצוב האנושי במרחב של אפשרויות ולמידה על העיצוב המיוחד שלכם, 

ובנוסף אנחנו ניתן לכם פוש קטן ונעשה לכם התאמות בין המפות שלכם! 

אירועי ה Design Temples הינם סדנאות ייחודיות שחוקרות את הטבע שלכם בעיצוב האנושי דרך חוויה של מפגשים אישיים במרחב בטוח שבו חוקרים חיבורים, אינטימיות ומגע דרך גבולות והקשבה אישית על מנת להביא את התנועה הזאת לחיים שלנו.

דיזיין טמפל פנויים פנויות הינו אירוע מיוחד במינו שבו נכיר אחד את השנייה דרך השדה האנרגטי שלנו, דרך המיוחדות שכל אחד ואחת מביאים בעזרת הידע של העיצוב האנושי.

נבחן את התנועה הנכונה שלנו במרחב דרך הגוף שלנו בהתאם לטיפוס שאנחנו בעיצוב האנושי, נחווה כיצד להיפתח לאחר ומצד שני כיצד לשים גבול אותנטי לכל תנועה שלנו במרחב דרך האסטרטגיה והסמכות של המפה שלנו

- למי מיועד האירוע הזה?
האירוע מיועד לכל מי שמתעניין בחקירה עצמית ובחקירה של אינטימיות כמרחב התפתחות ולכל מי שרוצה להכיר אנשים חדשים וליצור חיבורים.

האירוע מתאים לחדשים בעיצוב האנושי וגם למי שנמצא בניסוי של העיצוב האנושי. לא צריך לבוא עם ידע מוקדם, ויותר מזה- אם באים עם ידע מוקדם בעיצוב האנושי - זה הזמן להניח לידע הזה- ולהתכונן ללימוד מחדש ומפתיע מתוך החוויה שעוד לא הכרתםן!


-- מה הולך להיות? --

סדנה  של 8 שעות מלאה בתרגולים ובידע תיאורטי מרתק של העיצוב האנושי, שבה נשחק ונחווה את עצמנו למול אחרים בתוך מרחב של מקדש, נלמד ונחוש את ההבדל ברמת הגוף הפיזי והאנרגטי, בשוני ביננו ובמשיכה אחד לשניה דרך החיבורים בין 4 הטיפוסים בעיצוב האנושי ובין המרכזים המוגדרים והפתוחים שלנו עם אחרים. האירוע מוגבל ל 40 אנשים ויהיה באיזון מגדרי.

-- שידוך זוגות דרך המפות שלכם! --
כן כן! אנחנו נעשה התאמה של המפות שלכם!
כשתרשמו, תתבקשו לרשום את פרטי הלידה שלכם, ואנחנו נעמול לפני האירוע ונתאים את המפה של האדם (או כמה) שהכי מתאימים לכם מבין המשתתפים ואולי העזרה שלנו תביא לכם עוד דחיפה קלה בחיבור הקסום שלכם! 

בטופס שתמלאו בהרשמה תכתבו לנו את טווח הגילאים שתרצו להכיר ונתחשב בזה כמובן.

טווח הגילאים שהגיע עד כה לאירועים שלנו הוא בממוצע של 25 עד 45, אך האירוע פתוח לכל הגילאים. בשלב כלשהו באירוע, אנחנו נעשה פעילות שבה נשדך אתכם יחד עם ההתאמה הטובה ביותר שמצאנו עבורכם ואת השאר הגוף שלכם יעשה בשבילכם 🙂


כיצד אנחנו עושים את ההתאמה?
בין כל 2 מפות יש חיבורים מיוחדים שמראים על משיכה אנרגטית בין 2 אנשים דרך הרבה גורמים ומשתנים במפה. אנחנו נבדוק את כל המפות של כל המשתתפים ונעשה הצלבות ונמצא את ההתאמה הטובה ביותר שאנחנו חושבים שמתאימה עבורכם. 

מטרת ההתאמה היא לתת לכם סקרנות לפגוש ולהכיר את אותו אדם ואולי לגלות חיבור חדש שיכול להפתיע אתכם.

ליאב ופליאה מתמחים בחיבורים בין מפות בעיצוב האנושי ומעבירים קריאות לזוגות.

___________ 


למה לצפות?

בעיקר להרבה חוויה של חיבורים, למידה על עצמכם, למידה על הקשבה של הגבולות שלכם במגע ואינטרקציה עם אחרים מתוך הסמכות והטיפוס שלכם בעיצוב האנושי. 

נעשה הרבה כיף של חיבורי גוף ולב, ונחגוג את המתנות שכל עיצוב מביא. צפו למרחב שבו תחוו קבלה והכלה של העיצוב שלכם בזמן התרגילים על פי סוג ההילה שלכם (טיפוס).

נחווה איך דווקא הקשב הכי עמוק לעיצוב שלי, יכול לדייק אותי במרחב ולהיות כלי מכוון לחיבורים ולמפגשים הכי נכונים לי.

*שימו לב, הסדנה אינה טיפולית. המרחב יאפשר חוויות ריפוי ריגשי, אך אינו כאן להעניק תרפייה. הסדנה לא מתאימה למי שסובל מפוסט טראומה מורכבת פעילה.


-- מתי? --
יום חמישי, 23.9.21 בשעה 15:30-23:00

-- איפה? --
עין ורד

-- האם יהיה איזון מגדרי? --
אנחנו נשמור על איזון מגדרי ברישום
אך אם אתם נרשמים באיזון מגדרי אתם מיד רשומים ולא צריכים להמתין

-- האם כולם יכולים לבוא? --
כן, אך אנחנו עושים סינון, ורק מי שמתאים למרחב שכזה יכנס 🙂

-- האם יהיה מגע? --
אף אחד לא חייב לגעת ולהינגע, יהיו פעילויות במרחב שדרכם נחקור ונזמין מגע וכל אחת ואחד אחראיים ויכולים לקבוע את סוג, כמות, ועם מי הוא או היא רוצים לחלוק מגע.

-- כמה זה עולה? --
300 ש״ח לחדשים. 250 ש״ח לחברי קהילה (מי שכבר השתתף במקדשים שלנו).

להרשמה יש לשלם דמי הרשמה בסך 100 ש״ח ואת שאר הסכום יש לשלם במזומן במקום.

בקישור הזה - 


- דמי המקדמה לא מחוייבים כעת. ההרשמה באיזון מגדרי, במידה ויהיה לכם איזון מגדרי, תשלח אליכם הודעה במייל,  להרשמה לטופס. במידה ולא תהיה לכם הרשמה מגדרית, הכסף לא יחוייב ויבוטל.

-במידה ואתם נרשמים באיזון מגדרי (ביחד עם עוד אדם מהמין השני), שניכם מיד תהיו רשומים.

- דמי המקדמה אינם ניתנים להחזר במידה של ביטול ההשתתפות מצדכם.


- שימו לב, מספר המקומות מוגבל!

☀️

המנחים: ליאב יני ופליאה ברי.ליאב

ליאב: מורה ומנתח מפות בעיצוב האנושי כ 11 שנים, מתמחה במערכות יחסים  וקריאה זוגית בעיצוב האנושי. חוקר מערכות יחסים, מלווה אישי, מורה לתקשורת מקרבת ומחבר הספר: ״שמחה והנאה, ריפוי והגדרה - 3 עקרונות לצמיחה והתפתחות במערכות יחסים״.

פליאה ברי: מלווה אנשים ונשים בתהליכי התפתחות וריפוי לחיבור ללב הגבוהה שלהםן דרך גוף רגש ותודעה. מנחה סדנאות וקבוצות של חקירה מינית והתפתחות רוחנית.


לפרטים נוספים ושאלות-
ליאב- 055-951-1866
פליאה- 052-2468434

לחדשים - מה זה העיצוב האנושי? עקבו אחרי המאמרים מהמאמר הראשון הזה -
https://www.liavyanni.co.il/2012/12/blog-post_9.html

רוצים להישאר מעודכנים למקדשי דיזיין הבאים?
הצטרפו כאן לקבוצת וואצאפ השקטה לעדכונים

שיהיו ימים נעימים ומתוקים

❤️

פליאה וליאב

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים