br להיפתח מחדש: החיבור לאמת הפנימית והתמסרות לחוסר וודאות - תקשור עם ישויות השמש -->

יום חמישי

החיבור לאמת הפנימית והתמסרות לחוסר וודאות - תקשור עם ישויות השמש

"שלום יקר, אנחנו רוצים להגיד לך שהפחדים שמגיעים ממערכת ההישרדותית שלך לגבי המצב


הקיים כיום בעולמכם, אינם פחדים שראוי לציין בדרך שבה אתה חושב עליהם, לא בגלל שאין הם מזהירים אותך נכונה, אלא כי הם אינם עוזרים לך להיות במערך הטוב ביותר שלך.

הפחד מלקיחת החופש שלך הוא לא פחד אשר ראוי לציון, והסיבה כאן צריכה להיות ברורה וידועה לא רק לך אלא לכולם. לקיחת חופש אינה באמת אפשרית, היא לא קיימת באמת. לקיחת חופש זה דבר שאף אחד לא יכול לעשות לאף אחד אחר לעולם ובטוח שלא לנצח.

הסיבה שאנחנו אומרים לך זאת היא מכיוון שחשוב שתדע שאתם עומדים בפני מבחן חשוב כאנושות. המבחן כאן הוא ללמוד לדעת שאין יכולת לאף אדם לקחת לכם חופש. 

שים לב מה אנחנו אומרים. אנחנו לא אומרים שאין לאף אדם כוח לקחת לך את החופש, אלא אין להם יכולת כזאת. בכוח הם יכולים להשתמש ותהיה להם אשליה של לקיחת חופש אישי, אך אין להם באמת את היכולת.

יכולת זו יכולה להתקיים רק על ידי האדם עצמו עבור עצמו, אך לא בעקבות אף אדם אחר.

הסיבה שאנחנו אומרים לך זאת, היא כדי שתתחיל לפתח מודעות לזה כמה שאפשר, מתוך ידיעה שהפחד מחוסר חופש, הפחד שמישהו ייקח לך את החופש הוא לא פחד אמיתי. רק אתה יכול לקחת לעצמך את החופש, לא אף אדם אחר, לא משנה מה יעשו לגופך או מה יקרה לך.


כעת נסביר למה אנחנו אומרים זאת.
התודעה הקולקטיבית של הרבה מבני האדם נמצאת בכמה שלבים. ישנם אנשים שנמצאים במצב של חוסר וודאות עמוק שלא אוהבים את חוסר הוודאות הזאת. כתוצאה מכך קבוצת האנשים הזאת יעשו מה שהם יכולים על מנת שחוסר הוודאות הזאת תעלם מהתודעה שלהם, כלומר הם יעשו גם מה שאחרים מבטיחים להם שיעלים את חוסר הוודאות הזאת - שזאת ההתנהלות כחלק מהמערכת הגדולה (המטריקס), על מנת שיווצר מענה לחוסר הוודאות הבלתי נסבלת (כפי שקבוצה של אנשים זו מפרשת אותה).

בקבוצה השנייה, ישנם אנשים שנמצאים בשלב שהם מודעים לחוסר הוודאות ולומדים לעבוד איתה, לומדים לשרוד איתה, לומדים להביא כוח ועוצמה אישית למולה ולחבר את עצמם לחלק הגבוה של עצמם על מנת לקבל דרך חדשה שתוכל לשחרר את הציפייה לקבל בחזרה וודאות. זה תהליך מאתגר עבורם, אך הוא אפשרי בהחלט. זאת הקבוצה שאנחנו רוצים לעודד להמשיך לעשות את הפעולות האלו עם עצמם.

ישנה קבוצה שלישית, שהיא קבוצת ביניים. היא קבוצה שפוחדים מחוסר הוודאות אך לא יודעים מה לעשות על מנת לשרוד איתה, הם אינם נכנעים לפחדים שהסביבה מייצרת, אך הם גם אינם יודעים מה לעשות עם חוסר הוודאות הזאת ולכן הם מאוד סובלים. אלו האנשים שיחפשו פתרונות, אלו האנשים שינסו למצוא תיאוריות, להבין, אך גם לפעמים פשוט יכנעו לקושי למול חוסר הוודאות ולבסוף אולי יהיו כמו הקבוצה הראשונה שפשוט לא יכולה לסבול את המצב הקיים ורוצה וודאות כמו שהיתה לה בעבר.

הקבוצה הזאת, קבוצת הביניים היא הקבוצה החשובה ביותר שעבורה הקבוצה השנייה נלחמת להביא לה מודעות. זאת הקבוצה של האנשים שיודעים שחוסר וודאות עבורה ברור ואפשר לשנות את מסלולה לכיוון של חיפוש אישי, התמדה וחיבור לעוצמה פנימית וכוח.

קבוצת הביניים יכולה ותוכל לייצר התמרה עמוקה בשינוי התודעתי שלה, אך בשביל לעשות זאת, עליה לקבל על עצמה החלטה. ההחלטה היא האם באמת להקשיב לקול הפנימי של עצמם. הקול הפנימי הזה היא האמת הפנימית שמקבלת מראה דרך העולם בחוץ, ובסופו של דבר מבינה את האמת לבדה, ללא קשר לעולם שבחוץ. הקול הפנימי הזה מביא לידי ביטוי את העוצמה האישית של האדם.


אם אתם חושבים שאתם בקבוצת הביניים, שזה אומר שאתם מאוד מבולבלים לגבי מה שקורה כעת בעולם, אתם יודעים שחוסר הוודאות קיים ואתם מאוד רוצים לחזור לוודאות הישנה שלכם, ואתם מרגישים בו זמנית שיש לכם היסוס האם לעשות מעשים שיחזירו אתכם לוודאות הישנה, או להמשיך לחקור, להעצים את עצמכם, למרות כל מה שהקבוצה הראשונה עושה כדי להחזיר לעצמה אשליה של וודאות, אז אתם יכולים להבין שעל מנת לדעת מה נכון עבורכם, עליכם קודם כל לחזק את האמת הפנימית שלכם, לחזק את האמון שלכם בעצמכם ולא בשום גורם חיצוני לכם.


כל גורם חיצוני לכם שמספר לכם משהו שגורם לכם לפחד, זה אומר בראש ובראשונה שהוא אינו האמת הפנימית שלכם ולעולם לא יהיה. פחד הוא סממן משמעותי לחוסר חיבור לאמת הפנימית שלכם.

לקבוצה הראשונה שמאוד חוששת מחוסר וודאות, אין ידיעה מודעת לגבי הפחד שלה מחוסר הוודאות, התהליך ההתנהגותי שלה הוא אוטומטי. גם אם חלקם יגידו שהם חוששים, הם יגידו זאת בקלות וימשיכו הלאה. כביכול נראה שלקבוצה הראשונה הכי קל כאן, אך למעשה רמת הפחד והחרדה אצלם לא מאפשרים להם באמת לחיות את החיים בפונטציאל הגבוה ביותר עבורם.

הקבוצה השנייה, יודעים את הפונטציאל שלהם והם חיים עם פחד מסוים מחוסר הוודאות, אך יודעים כיצד לעבוד איתה, להתגבר עליה ומוכנים לכך ורוצים בכך. זה הבדל עצום.

אך הקבוצה השלישית שנמצאת באמצע, היא הקבוצה שצריכה הכי תמיכה, היא הקבוצה שרוצה לעשות את המעבר לחוסר הוודאות ולקבל אותו כמו שהוא, אף על פי שמאוד מפתה לה לחזור חזרה לקבוצה הראשונה ולקבל כל דבר שיציעו לה על מנת להיות בוודאות.

חשוב לנו להדגיש שהרמה הרגשית שקשורה לחרדה ולפחד מחוסר וודאות היא כל כך עמוקה, שאולי כאשר אתה שומע וקורא זאת, אתה לא מבין עד כמה זה עמוק ואולי אין לך מושג, בהיותך חלק מהקבוצה השנייה.

מטרת הקבוצה השנייה, היא להחזיק את התדר של החיבור לעצמם ולאמת הפנימית שלכם ברמה האינדבידואלית, לאפשר לכם להיות מחוברים כמה שאפשר לעצמכם. לדעת שהחופש הפנימי שלכם קיים כאשר אתם חיים דרך האמת הפנימית שלכם. אז אין מידע חיצוני שיכול להשפיע עליכם בבחירות שלכם ולגרום לכם לחרדה הישרדותית.


אם הבנת את כוונתנו והעמקת בזה מספיק, בוא ניתן לך כעת את המשך התחזית שברורה לנו.

האמת הפנימית שלכם, ככל שהיא תהיה חזקה יותר, כך אתם תוכלו דרכה להציף את השקר שקיים בכל מקום. לא תצטרכו לעשות זאת בהכרח דרך הוכחות פיזיות, אם כי יותר דרך ההתנהלות שלכם עם עצמכם. 

כאשר אנשים יזהו ויראו שאתם באמת מחוברים לעצמכם, לאמת הפנימית שלכם ואתם בוחרים משם, כך הם ינסו זאת בעצמם, ואז הקבוצה השלישית שנמצאת באמצע ולא יודעת לאן ללכת, תתחיל לזרום לכיוון האמת הפנימית שלה. כל אדם באמת שלו.


שים לב שאיננו כאן בשביל לספק לכם וודאות. למה? 
מכיוון שמטרת הידע שאנחנו מביאים לכם היא לגרום לכם להתחבר לאמת הפנימית שלכם. וודאות אינה ולעולם לא תהיה בחוץ ובמידע שמספרים לכם או מבטיחים לכם. היא כאן בשביל רק להראות לכם שהאמת הפנימית אינה קשורה אליה בדרך שבה אתם חושבים. 


האמת הפנימית מקורה בתוך ההוויה שלכם, במקום בו נמצא החופש האמיתי שלכם. אפשר דרכה להתעלות על כל מגבלה פיזית ולהרגיש מחוברים. האמת הפנימית אינה וודאות מנטלית עתידית, היא וודאות שכל רגע משתנה, אך עדיין מביאה לכם תחושת ביטחון קיומי, זה אינו ביטחון ארצי, אלא קיומי.

כל התקופה בה אתם נמצאים מעבירה את כלל האנושות את המבחן הזה, על מנת שתוכלו לגלות כוח פנימי עצום שלא גיליתם בעברכם ברמה הקולקטיבית. כמות גדולה של אנשים מהקבוצה השלישית יכולה לעבור לקבוצה השנייה ובכך לשנות את פני ההיסטוריה של כדור הארץ וההתפתחות שלה.

חשוב שתבינו שלכל רמת מודעות בעולמכם יש מענה. אין דבר שאין לו מענה לצרכים. היקום שלכם שופע. גם לחוסר וודאות יש מענה, וזאת הסיבה שאתם חווים את המענה לחוסר וודאות שקיים כיום. 

ככל שתעמיקו באמת הפנימית שלכם, תחושת חוסר הוודאות תהפוך ליצירה, לאהבה, לחופש, ליופי שאתם תראו ותשמעו בכל מקום. זה הכוח של הכניעה לחוסר וודאות, במקום הרצון לשנות אותה חזרה לוודאות.

הדבר היחיד שאנחנו כן יכולים לספר לך כעת לגבי העתיד שאנו צופים, זה שהמענה לצרכים של אנשים לחיות בוודאות ובביטחון, יהיה זמני, ואז שוב הם יכנסו לפחד מחוסר וודאות, ואז שוב יקבלו מענה זמני, וזה יקרה כמה פעמים. זהו השיעור. כל מענה זמני כזה, יגרום גם לקבוצה הראשונה להיפתח ולהיות מוכנים לראות ולהבין שאי הוודאות זה הדבר המושלם ביותר ביקום. 

כאשר התדרים האלו יכנסו ליותר ויותר אנשים בתוך עולמכם, כך ישארו בעולמכם יותר אנשים שיהיו מוכנים להתמסר לתחושת האי וודאות, שמביאה איתה נוכחות עצומה, יצירת פונטציאלים אישיים, ידיעה עמוקה של נוכחות והתמסרות, חיבור לאמת ולידע עצום שקיים בגוף ומעבר אליו. אך לפני הכל צריך לאבד את הרצון להישאר בוודאות הישנה המוכרת.

המעבר הזה בעולמכם כיום, הוא מעבר חשוב, הוא לא המעבר היחיד בעולמכם שהיה מאתגר וגם לא האחרון שיהיה מאתגר. אך הוא אולי הכי מיוחד שהיה עד כה. כי הוא מכיל בתוכו הרבה גורמי התפתחות אישית בו זמנית יותר מכל אתגר שהיה בהתפתחות האישית של בני האדם בעידן הנוכחי ובעידנים קודמים.

חשוב לנו להגיד לך דבר אחד אחרון, וזה שלא משנה מה תבחר לעשות, תמיד שמור על האמת הפנימית היקרה שלך וזכור שהיא אינה תלויה בדבר שנמצא מחוץ אליך. זכור שמערכות היחסים בעולמך הם הגדילה והצמיחה שדרכם אתה גדל לתוך האמת הפנימית שלך. קדש מערכות יחסים אלו, בחר בהם, היה איתם ולמד מהם. לא בשבילך אפילו, אלא יותר בשביל היקום עצמו שחי דרכך ואתה דרכו.

תודה על ההקשבה
ישויות השמש"

_____

את התקשור הזה, כמו שהבנתם קיבלתי ברמה האישית לעצמי, ובחרתי להשאיר אותו ככה ולא לשנות לקהל הרחב בנוסח שלו. אם יש לכם שאלות או תהיות לגבי הטקסט, אתם יכולים לשאול בתגובות. אם אתם לא מוצאים את עצמכם בטקסט, אני יכול להבין, זה טקסט שבחלקו נועד בשבילי. סומך עליכם שיש לכם חיבור לאמת הפנימית שלכם שיודע שהטקסט הזה הוא עוד מידע והאמת שלכם בתוככם יותר חשובה.


באהבה
ליאב ננדי

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים