br להיפתח מחדש: ישראל והתקופה הנוכחית (יולי 2020) - תקשור עם ישויות השמש -->

יום ראשון

ישראל והתקופה הנוכחית (יולי 2020) - תקשור עם ישויות השמש

האם תוכלו לתת לי מידע או פרספקטיבה לאנרגיית האש שקורית עכשיו ספציפית בישראל?

"כן בשמחה, האנרגיה שקיימת כעת בישראל היא שונה בצורה משמעותית מכל אנרגיה אחרת שקיימת בכל מקום בעולם. בהרבה מקומות בעולם השלימו עם המצב, או דחקו אותו עמוק.

ישראל אינו מקום רגיל, לעולם לא היה ולעולם לא יהיה, מכיוון שהאנרגיה כאן היא דומיננטית מעבר לכל מדינה אחרת, הצמצום וההתרחבות של האנרגיות כאן הן מהגבוהות בעולם, מה שגורם לדחיסות מאוד עמוקה של החומר.

אנו לא רוצים לתת לך תחזית עתידית, אלא רק להתייחס למה שקיים כרגע, אנחנו יודעים שרבים מהאנשים בישראל כעת כועסים, ממורמרים, מפוחדים, ואין אנחנו מנסים להעמיס על זה או להקל על כך, אלא רק לומר לכם איך אנחנו רואים זאת

בתחילת השנה הנוכחית (2020), אתם התחלתם לחוות סוג של שינוי מהותי בכל מה שקשור לעשייה שלכם, העשייה היא הדבר החזק ביותר בתוך עולמכם, במיוחד בישראל, 

העשייה לא התחילה להשתנות רק בעקבות המצב של הוירוס אותו אתם מתארים כקטלני ושבעקבותיו הוחלט בממשלתכם להיאבק בו. העשייה שלכם התחילה להשתנות כבר בתחילת השנה, ואפילו קצת לפני כן, מכיוון שהאנרגיה בעולם התחילה להשתנות.

כל העשייה שאתם נמצאים בה הולכת להשתנות, מכיוון שאיכויות חדשות של מודעות נכנסו לפלנטה שלכם. אז אם אתה שואל מה שונה בישראל, אז תיזכר במה שלפני רגע אמרנו לך,

זהו אזור מאוד דחוס אנרגטית ברמה הפיזית, ישנם אזורים בעולם שהדחיסות החומרית פחות חזקה, ככה זה עובד בכדור הארץ. בעבר קראתם לזה מרכזי אנרגיה בעולם, וורטקסים, או שערים אנרגטים, ואכן זה דומה לכך, אנחנו מסתכלים על אזורים כאלו כדחוסים אנרגטית וכפחות דחוסים. זה ממש ברמת האטומים והמהירות שהם נעים בתוך החומר,

לא כל אזור דחוס דומה לאזור דחוס אחר בכדור הארץ. ישראל היא איזור דחוס שהאיכות שלו היא אחת האיכויות הכי עמוקות של החומר. זה אומר שמאוד קל להרגיש כאן את החומר, לא במובן של להיות חומרי בחיים, להיות חומרי זה דבר אחר, זאת לא הכוונה, אלא זאת היכולת לשחק עם החומר הכי דחוס שיש,

דבר זה אומר שגם רמת החרדה והפחד מאיבוד החומר מאוד גבוהות כאן, זאת הסיבה שזה אחד המקומות הבודדים בהיסטוריה של עולמכם שנלחמו בו הכי הרבה ביחס לגודל האזור וכמות האוכלוסיה, הלחימה היתה תמיד קשורה לפחד מאיבוד דבר כלשהו.

אך לכל זה יש גם צד חיובי, וזאת היכולת שלכם ללמוד כיצד לעבוד עם החומר ברמה עמוקה ולאזן אותו עם האנרגיה שהיא פונטציאלית מאוד גבוהה, כי רמת החומר הדחוס באזור מדינת ישראל יכולה להגיע גם לפונטציאל גבוה של אנרגיה רוחנית.

___

זאת הסיבה שהעשייה שלכם מתבטאת באופן מיוחד באיזור זה ותגרום לכם ככל שתמשיכו במסע שלכם לעוד ועוד חיבורים לחומר אך ברמה מאוזנת יותר,

מה שאומר שהחיבור לחומר ברמת העשייה יתחבר לחלקים פחות דחוסים ולרמת מודעות גבוהה יותר, וזה השינוי שקיים כעת בעולם וספציפית בישראל ההשפעה היא ממקודת יותר ועצמתית יותר מכל מקום אחר בעולם בתחום הזה,

אנשים שמתעוררים לאנרגיה הפחות דחוסה, מבינים שאי אפשר יותר להיות בעשייה הישנה שהיא רק למען החומר, אלא חייבים לשלב אותה עם אנרגיות פחות דחוסות, וזה מה שיביא בסופו של דבר לאיזון.

אך הרבה אנשים בישראל עדיין ממוקדים רק ברמת העשייה החומרית, הרמה שרוצה להשיג, להגיע למטרות, על מנת למנוע אובדן וחרדה של חוסר קיום.

זאת הסיבה שכך גם הממשלה שלכם מתנהלת, מכיוון שהיא מתבוננת על אותם אנשים שפוחדים לאבד את עצמם והיא פועלת למענם, לא למען אלו שמתחילים לגלות שחייבים לאזן את רמת החומר הדחוס באנרגיה פחות דחוסה.

המצב שקיים כיום בעקבות החרדה הקיימת בעולמכם, מייצר במדינת ישראל מצב קיצוני משאר העולם ברמת החרדה, מכיוון שאלו שחרדים לאבד דבר כלשהו בחייהם או את גופם, תומכים בממשלה שתתמוך בהם חזרה ותמנע את חרדתם, דומה מושך דומה.

אנחנו מהזווית שלנו מבינים אותם, לא יכולים להאשים אותם, כי הם אינם מודעים, הם אינם יודעים שיש זווית אחרת של עשייה, של יכולת להיות בחיבור עמוק יותר לעשייה מתוך חיבור לרבדים אנרגטים גבוהים יותר שרוטטים יותר מהר, או במילים אחרות פחות דחוסים.

לכן מה שקורה כעת בישראל הוא מצב מיוחד, הוא מצב שבו יש לכם פתח עצום לשינוי, פתח עצום להביא מודעות לעשייה חדשה, חיבור חדש לחומר שלא קרה בישראל במשך אלפי שנים,

אנחנו לא אומרים לכם שזה יקרה מהר, אך זה גם לא יהיה איטי. אם אתה שואל כיצד לעשות זאת, היינו אומרים דבר אחד פשוט, על מנת להתחבר לעשייה מאוזנת שנעה גם מתוך תדרים גבוהים ולא רק דחוסים ברמת החומר, עליכם להתחבר לתדרים אלו ולתת להם ביטוי,

הדרך לעשות את זה היא בפועל לעשות החלטות לגבי מה חשוב לכם בחיים, איך הייתם רוצים להתנהל בעולם שלכם? בעשייה שלכם?

ההחלטות האלו יגרמו לכל השינוי העמוק שצריך לקרות, מכיוון שאז יהיה לכם כוח לראות שאתם משפיעים על אנשים אחרים גם לעסוק ולהיות בעשייה שקשורה ומחוברת לרבדים אנרגטים הרבה יותר גבוהים ופחות הישרדותיים,

זה הייעוד שלכם, ומכיוון שישראל זה אחד המקומות הראשיים בעולם שהדחיסות של החומר מגיע לקיצוניות, יש לכם את הפונטציאל לאזן אותה לרמה חדשה לכיוון השני, דבר שקורה בעשרים שנים האחרונות בישראל, ולאט לאט גודל וצומח.

זאת הסיבה שישראל היא אחת המדינות שיש בהם כמות מאוד גדולה של אנשים מודעים, מכל מיני זרמים ביחס למדינות אחרות

אפשר לדייק ולומר שהצורך העמוק שיש במדינת ישראל לגילוי האמת ולאיזון החומר הדחוס עם האנרגיות הפחות דחוסות שרוטטים מהר יותר, הוא רצון גדול מאוד בקרב המון אנשים, והסיבה היא הגיונית בעקבות הנתון שציינו על אזור זה,

במדינות אחרות, אין להם את רמת הקיצוניות החומרית הזאת, ולכן הם לא חשים צורך עז כמו בישראל, לאזן את הקיצוניות החומרית ולגלות רבדים חדשים של עשייה שאינה רק חומרית, הם מתנהלים בצורה שונה מכם ברמת החומר, זאת הסיבה שרמת החרדה החומרית שלהם לא בקיצוניות כמו בישראל וכך גם הממשל שלהם.

בהמשך נספר לך בהרחבה על הדיאנאיי היהודי ואיך הוא קשור לכל זה, רק נציין שהוא בנוי להתחבר לחומריות הקיצונית הזאת, אך בנוי גם להיות באנרגיה גבוהה מאוד.

_________

התקופה הנוכחית שלכם באה לכאן כדי ללמד אתכם דבר אחד מאוד פשוט, וזה להתחבר לעצמכם ולעשייה שלכם ברמה חדשה, לא סתם קורה מה שקורה בתקופה זו, ולא סתם דברים מתאזנים כמו שהם צריכים להתאזן.

אנשים לומדים להתאזן בעשייה שלהם בכוח בעקבות החרדה של הממשלה שלכם שהוא למעשה שיקוף לחרדה שלהם. לכל פחד ולכל קושי, יש יתרון, והוא לגלות את הדברים שלא גיליתם עד כה ולהכיר צדדים נוספים.

לכן אנשים שלעולם לא היו מודעים לעשייה שלהם, לפתע שואלים את עצמם שאלות איך אני רוצה להתקיים בחיים האלו? מהי העשייה המאוזנת שמרחיבה אותי ולא רק גורמת לי לשרוד. האם שווה לחיות את החיים האלו בדרך חומרית בלבד?

שאלות אלו ואחרות עולות לכל אותם אנשים שלא היו מודעים לעשייה שלהם, דבר זה בסופו של דבר מייצר שינוי בעולמכם ובעיקר בישראל ברמה העמוקה הזאת.

אנשים שכבר הספיקו להיות מודעים לעשייה שלהם בעולמכם, יודעים את מה שאנחנו אומרים, אך עדיין מאתגר אותם לפעמים, ואנחנו אומרים לכם, שככל שתתחברו לעצמכם יותר ותבינו כמה חשוב להיות בעשייה שאינה כאן רק בשביל לשרוד, כך החיים שלכם והעולם שלכם יראה שונה, וכך גם הממשלה שלכם תשתנה, מכיוון שאתם תעלו את התדרים מאנרגיה חומרית דחוסה לאנרגיה פחות דחוסה ויותר צלולה ומרווחת וזה ישפיע על כולם. 

להיות בעשייה מאוזנת יותר זאת הדרך בישראל להרחיב את האנרגיה מעבר לחומר ולהשפיע על אלו שעדיין בחרדה לאבד משהו בחייהם ונמצאים בעשייה הישרדותית, רק כך אותם אנשים שלא מודעים לעשייה שלהם יקבלו השראה ויתחברו לאיכויות גבוהות יותר בעצמם.

וזה לא אומר שהאנרגיה הדחוסה תישכח, כמובן שלא, היא פשוט תתאזן. השינוי מתחיל ברמה האישית ונוגע בעשייה של כל אחד ואחת מכם. זה מה שישנה את מהות האנרגיה בישראל, וזה כבר קורה. התקופה הנוכחית שלכם (יולי 2020), היא השער הגדול.

אמרנו לכם שלא נגיד לכם פונטציאלים עתידיים, אך צפו לשינוי מהותי באמצע ספטמבר שימשך וידעך עד נובמבר, דבר שיוביל אתכם ברמה גבוהה יותר לשינוי המיוחל, וזה יהיה לכם משמעותי עוד יותר כל עוד אתם בעשייה הנכונה שלכם והמאוזנת עבורכם באופן אישי.

עד כאן. תודה שהקשבת."

___
הערה קטנה ממני: כאשר אני מקבל צפי עתידי למשהו בתקשור, אני אף פעם לא מאמין לו, מהרבה סיבות, אך הסיבה העיקרית היא שאני לא חי מהעתיד, אלא רק בהווה ומתוך ההווה אני עושה את הבחירות שלי.

לעוד תקשורים ומאמרים מיוחדים באתר "להיפתח מחדש"

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים