br להיפתח מחדש: כיצד וירוס הקורונה משנה את הדיאנאיי שלנו - תיקשור -->

יום שישי

כיצד וירוס הקורונה משנה את הדיאנאיי שלנו - תיקשור

 
מרץ 2020 

לפני כמה ימים תקשרתי עם קבוצת ישויות שמעבירה לי ריפוי מאוד מיוחד שאולי אספר עליו במאמר אחר, ואז החלטתי לשאול את הקבוצה על תפקיד וירוס הקורונה (או כל וירוס) ברמת התודעה והגוף,

והם הסבירו לי שלמעשה כל וירוס משנה את הדי.אנ.איי שלנו על מנת לייצר מוטציה בבני האדם כדי להתפתח למקור חדש. זאת הסיבה שבכל פעם שיש סוג של מגפה, יש איתה התפתחות תודעתית מואצת באנושות לאחר מכן.

הם הסבירו שהוירוס למעשה מייצר מניפולציה על קודונים מסויימים של הדי.אנ.איי על מנת לשכפל את עצמו, ובכך הוא מפעיל תוכנה בתוך הדיאנאיי שלנו שגורמת לקוד שלו לייצר מוטציה.

המוטציה הזאת מאפשרת לחלקים בדיאנאיי שלנו (שהמדע לא יודע מהם), לפתח מודעות לחלקים ביקום שמחזיקים בתדרים שלא התחברנו אליהם לפני כן.

מה שקיבלתי בתקשור אין לו שום הוכחה מדעית, ההסבר הוא כמו שהוא, תקבלו אותו או תזלזלו בו, זה לבחירתכם, אני רק השליח כאן, לא אני המצאתי את זה ואין לי מושג אם מישהו אחר דיבר על זה בעבר, בבקשה אל תאמינו לזה ותחקרו בעצמכם (אם זה אפשרי בכלל).

זה חלק נרחב מההסבר שלהם כפי שנכתב בתקשור (שבו הם גם מדברים על תפקיד וירוס הקורונה):

"הקוד של הדיאנאיי שלכם משתנה כל הזמן, הוירוסים עוזרים לכם למעשה להתפתח לרמה חדשה של מודעות שלא היתה מתאפשרת במסגרת ההתפתחות הרציפה שלכם.

כאשר אתם מתנסים בוירוס בתוך גופכם, הוא מילולית משנה את הוויתכם וגורם לכם לחיווט מחדש ברמת הדיאנאיי ובעקבות כך במוח שלכם.

כתוצאה מזה אתם קולטים ורואים דברים שאינם נראו לפני כן. אם תשימו לב בכל וירוס בכל שנה שאתם חולים בו, אתם למעשה מגלים שאחרי שהייתם חולים, משהו חדש נפתח בכם ואתם קולטים איכויות ותדרים שלא ראיתם לפני כן.

הוירוסים הקבועים של כל שנה משדרגים אתכם קצת בכל פעם. אך כאשר ישנו וירוס חדש, הוא גורם להתפתחות אבולוציונית ברמת הכלל אנושית, דבר שמייצר קפיצה התפתחותית עוצמתית בתודעה שלכם בתוך הגופים שלכם, מכיוון שהגופים עצמם משתנים בעקבות המוטציה שהוירוס מייצר.

וירוס הקורונה גרם לכם לכמה שינויים מאוד מהותיים בדיאנאיי שלכם אף על פי שהוא קיים באנושות מאז ומתמיד, אך גרסתו החדשה הביאה איתה קפיצה גלובלית.

השינוי האמיתי שקרה דרך וירוס זה הוא היכולת לגלות ולראות אמיתות שאין הייתם יכולים לראות לפני כן. הסיבה שכל מה שמתרחש בעולם בנוגע למידע שמגיע ממקורות לא אמינים קיים כעת, הוא מכיוון שהוירוס עצמו מציף את זה בכל האנשים,

חשוב לציין שהשינוי שוירוס הקורונה יצר אצל המון אנשים, כבר קיים אצל אחוז מסויים מבני האדם כבר, ולכן הוירוס לא ישפיע עליהם ולכן הם לא יחלו בו. במידה והוירוס אינו יכול לייצר שינוי בדיאנאיי של האדם, הוא בסופו של דבר יביא למותו, מכיוון שהשינוי דורש שידרוג של הגוף, כך פועל מנגנון ההישתדרגות בעולמכם.

במקרה של וירוס הקורונה, אף על פי שזה נשמע מהזווית שלכם כאכזרי, בני האדם שמתו באמת מוירוס זה, גופם לא היה מוכן לגלות את האמת הקיימת בעצמם וביקום ולא איפשרו לוירוס לעשות את תפקידו.

למעשה התפיסות והאמונות העמוקות באנשים אלו לא היו מסוגלים להשתחרר לגלות אמת חדשה ותדרים חדשים. זאת הסיבה שרוב אלו שנפטרו היו אנשים שמוחם הביולוגי צבר המון שנים בכדור הארץ ואיתו הרבה אמונות ועקרונות שקשה לשחררם לתוך אמת חדשה, לעומת גופים ביולוגים צעירים שמוחם זמין לגלות אמת חדשה תמיד.

אלו שהיו חולים במצב קשה וחזרו לחיות עברו שינוי מאוד משמעותי בגופם והשתדרגו ברמת הדיאנאיי שלהם, ולכן חייהם לא יחזרו להיות כפי שהיו לפני כן. זה יתבטא ברמת הידיעה שהאמת העמוקה שלהם לא יכולה להיות מושפעת יותר מאמיתות חיצוניות, והרגישות לפקטיביות של אמיתות של אחרים מורגשת ביותר על ידם.

כעת נסביר מה הוירוס הספציפי הזה עושה בקצרה ובתמצות. וירוס הקורונה פותח קולטנים בדיאנאיי שלכם לתדרים של אינפורמציה. ברגע שתדרים אלו נפתחים הם קולטים מידע עצום שלפעמים מורגש כמעמסה אינטליקטואלית,

אך לאט לאט מה שקורה הוא שקולטנים אלו מבססים את העמדה שלהם ומתחילים לקלוט מידע הרבה יותר רחב מהרגיל, זה אינו מידע מילולי, אלא המידע האנרגטי מאחורי המילים, ולכן אתם כעת בתקופת הסתגלות לקלוט תדרים אלו וזאת הסיבה שרמת המידע האינטלקטואלי מעמיס עליכם עד אשר תסתגלו,

כתוצאה מכך אתם תתחילו להבין יותר ויותר איזה מידע רלוונטי ואיזה מידע לא רלוונטי בתוך עולמכם. זאת למעשה הקפיצה הבאה באנושות ברמה הגלובלית, אף על פי שבערך 15 אחוז מהאנשים בעולם כבר חיים עם קולטנים אלו, אך גם הם ישתדרגו במקצת.

בסופו של דבר מי שפתוח לגלות אמת חדשה של תדרים חדשים, לא ירגיש את הוירוס הזה בצורה קשה כלל. אמת זו אינה אמת בהכרח שמתבטאת במידע מאנשים אחרים, אלא אמת של אנרגיה, של תדרים שיכולים גם להעיד איזה מידע אמיתי ואיזה לא.

דבר זה יוביל את האנושות בתקופה הקרובה להתמדה עמוקה באמת הנכונה. עבור כל אדם תהיה אמת נכונה, שהיא מביאה לנוכחות ויצירתיות נעלית שלא הכרתם עד כה, דבר זה ישנה את הטכנולוגיה שלכם שכעת מתבססת ברובה על משאבים שאינם משרתים את הצורך העמוק שלכם בנוכחות והוויה, ותשתנה לטכנולוגיה שכן משרתת זאת. זה יקרה בהדרגה אך התחלתם כעת את התהליך."

***
התקשור התקבל במאי 2020.

מקווה שזה נתן לכם פרספקטיבה. אני יודע שאולי הטקסט הזה מציף התנגדויות או מלא שאלות אחרות, כמו "ואם המקור של הוירוס הוא בגלל זה או זה... אז זה עדיין אומר ש...?"
אין לי תשובות ובבקשה אם אתם יכולים אל תשאלו אותי, תחשבו בעצמכם.


תודה שקראתם
ליאב 🙏🌼❤️

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ השקטה שלי לעדכונים על פעילויות, סדנאות וקורסים לחצו כאן

לקריאת מאמרים נוספים לחצו כאן

למידע נוסף על קורסים וסדנאות קרובות עם ליאב לחצו כאן

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים