br להיפתח מחדש: מסלול לימודי העיצוב האנושי עם ליאב - 14.6 -->

יום שלישי

מסלול לימודי העיצוב האנושי עם ליאב - 14.6
על הקורס - 

מסלול לימודים העיצוב האנושי בדגש על מערכות יחסים, בהנחיית ליאב.

מסע מרתק של 17 מפגשים (4 חודשים) לתוך המערכת המיוחדת הזאת שמלמדת אותנו על הקוד של הדיאנאיי שלנו.

מסלול הלימודים כולל בתוכו את הידע הבסיסי ביותר בעיצוב האנושי ממתחילים עד לחומרים מתקדמים מאוד בנוסף ללימודי קריאת מפות משותפות ותקשורת מקרבת בעיצוב האנושי.

הקורס מיועד למתחילים וגם למי שכבר למד קורסים מתקדמים (הסבר בהמשך).

הלימודים מכילים בתוכם את קורס היסודות הבינלאומי (LYD) וקבלת הסמכה לקורס זה למי שעדיין לא למד אותם (פרטים בהמשך למטה).העיצוב האנושי ומערכות יחסים - מבוא קצר

העיצוב האנושי מתחיל מהבנת המפה האישית שלנו, ההתנסות בעיצוב הוא מסע מרתק ומדהים של שנים, אך מה שנותן לו נפח מרתק עוד יותר אלו החיבורים בין מפות של אנשים וכיצד הן יכולות לעזור לנו בתוך מערכות יחסים.

דרך העיצוב האנושי אנחנו מגלים עולם שלם ומלמד דרך המפה האישית שלנו ושלהם שדרכו אנחנו יכולים לצמוח ולגדול ביחד.

זהו תחום מרתק שמחזק ומעצים כל מערכת יחסים מהיסוד כאשר מודעים לידע הזה, מזוגיות עד לקשר עם הילדים, שותפים עסקיים ועוד.

כאשר לומדים לעומק את מערכת העיצוב האנושי, מתגלה יכולת להבין כיצד 2 אנשים מתחברים, היכן הם לא מתחברים ולגלות את האנרגיה המשותפת שלנו עם אחרים.

הלמידה על עצמנו ועל החיבור עם אחרים דרך העיצוב האנושי תומכת ועוזרת לנו בחיים להבין את מערכות היחסים עם הקרובים אלינו בכל הרמות: החברית, רומנטית, אינטימית ומינית.

שילוב המפות בעיצוב האנושי מלמד אותנו כיצד אנחנו מושפעים מהצד השני, כיצד אנחנו משפיעים על האחר, איך העולם שלנו מתחבר לעולם שלהם, למה בתחום מסויים אנחנו מתחברים ובאחר לא ובעיקר כיצד אפשר לגשר על כל פער שקיים.

הידע על המפה המשותפת עוזר לנו בעיקר להבין את הצרכים של האחר למול הצרכים שלנו בתוך המפגש עם האחר, מהרמה הרגשית והלוגית עד להעצמה אחד של השני וגם ברמה המינית. הידע של העיצוב האנושי עוזר לנו לגשר על השוני בצרכים שלנו מול הצד השני, בין אם הם בני זוג שלנו, הילדים שלנו או מישהו שאנחנו עובדים איתו.

למי מתאים הקורס הזה?

הקורס מיועד לכל גבר או אישה שרוצה ללמוד את העיצוב האנושי לעומק ולהכניס אותו לחיים האישיים כחלק מההתפתחות והגדילה. 


מתאים לכל מי שרוצה ללמוד על מערכות היחסים בחייו מזווית מיוחדת ומדויקת מאוד וליישם את המידע ברמה הפרקטית בתוך התקשורת הבינאישית.

ליאב נותן הדגמה לקריאת מפה זוגית במהלך הקורסנושאי מסלול הלימודים

בקורס זה תלמדו את כל הידע של העיצוב האנושי מתחילתו ועד רמת מתקדמים על מנת לעבור תהליך התפתחות אישית עם עצמכם וגם במערכות היחסים שלכם. תלמדו כיצד לקרוא מפות משותפות עבורכם ועבור הקרובים אליכם.

- מבוא ורקע לעיצוב האנושי, הבנת המפה ומורכבותה.

- העמקה ב 9 המרכזים ברמה האישית וכיצד הם מתבטאים במערכות יחסים אחד למול השני.

- העמקה בארבעת הטיפוסים וחיבורם אחד למול השני במערכות יחסים.

- המודע והלא מודע (אדום ושחור), סוגי מסלולי ערוצים (שבטי, אינדבידואלי, קולקטיבי) ושילובם במערכת יחסים.

- לימוד של כל 36 הערוצים וסוגי החיבורים שלהם בתוך מערכת יחסים והשפעתן על מבנה הקשר.

- העמקה בקווים ותפקידם בפרופיל ובנודס ובין שערים חשובים והתבוננות על שילובם בתוך מערכות יחסים שונות.

- 12 הפרופילים והשילוב בינהם בתוך מערכות יחסים.

- מיניות והעצמה - לימוד השערים והערוצים במרכזי הסקראל ומקלעת השמש כביטוי למיניות וכיצד הם באים לידי ביטוי בקשר אינטימי.

~

כל המידע שתלמדו בקורס מבוסס על הנסיון שליאב חקר בעיצוב האנושי ולמד בתחום מערכות היחסים כחקירה אישית, בשילוב עם מידעים מתוקשרים שקיבלוהנסיון שלו כמטפל בזוגות ומנתח מפות ב- 9 שנים האחרונות וכמורה מוסמך של העיצוב האנושי.

הקורס מועבר ברוח של התקשורת המקרבת, שזה אומר שהלימוד על כל פרט במפת העיצוב האנושי מוצג מהזווית של צרכים ורגשות בנוסף לידע המקורי שרא אורו הו, מייסד העיצוב האנושי העביר לעולם.

כיצד מתנהלים הלימודים?

הקורס בנוי מלמידת חומר ואז תירגולים בזוגות של קריאת מפות משותפות. אחרי כל כמות חומר שנלמד, נתרגל כיצד לדבר זאת מול משתתף אחר ולהסביר בדרך הנכונה את החיבור בין המפות, את המיוחדות של כל צד ואת המשותף בינהם. כך למעשה אתם כתלמידים תוכלו לזכור טוב את החומר ולהפנים אותו. התרגולים הם החלק הכי כייף בקורס!

~

ינתן דגש על הבנת הצרכים של כל צד במערכת היחסים מתוך המפה שלו וכיצד אפשר להשתמש בידע הזה לעזור לחזק עבור כל צד בקשר את החיבור לעצמו ולקבל תמיכה מהצד השני, בין אם זו מערכת יחסים זוגית, הורה לילדו או במסגרת עבודה.

תנאי קבלה לקורס:

קריאת מפה אישית של מפת העיצוב האנושי שלכם מאנליסט מוסמך (או מישהו שסיים שנה ראשונה לימודי אנליסט). במידה ולא קיבלתם קריאה אישית כזאת, אפשר לעבור אותה לפני או תוך כדי החודש הראשון של הקורס. אתם מוזמנים לקרוא עוד על קריאת מפה אישית אצל ליאב בקישור כאן.

- במידה וקיבלתם קריאה מאנליסט מוסמך, תתבצע שיחת ראיון בטלפון והיכרות.

- אם אתם לא יודעים אם קיבלתם קריאה מאנליסט, אפשר להתייעץ איתי.


זמנים מיקום ועלויות שלב א׳
מתחילים ב- 14.6.21
כל יום שני, 3.5 שעות למפגש. 
משעה 10:00 עד 13:30
מיקום: אזור פרדס חנה (או גבעת עדה)
מספר המקומות מוגבל
17 מפגשים
עלות: 4450 ש"ח 
3950 ש"ח (מחיר קורונה)
אפשרות לחלק עד 10 תשלומים
באשראי או בצ'קים.


שימו לב שזהו קורס שמורכב בידע שלו מ 4 קורסים נפרדים - שלושת קורסי היסודות (הבינלאומיים) + קורס מערכות יחסים וקריאות מפות משותפות, שעלותם בעולם ובארץ נעה בין 6-7 אלף ש"ח במידה ואתם לומדים אותם בנפרד!

ישנה מקדמה של 450 ש"ח, לשמירת מקום ומחויבות, ללא החזר במקרה של ביטול מצדכם.

להרשמה צרו עם ליאב קשר בפרטי דרך 

שיתוף של משתתפת מהקורס האחרון שהסתיים ב 12.4.21 -
"הלימוד עם ליאב עמוק ורחב, ניתן להרגיש בו ולחוות את החיבור של כל עולמות החקירה, התרגול הרוחני והידע של ליאב- תקשורת מקרבת, שיטת ״העבודה״, תקשור וכמובן היומן דיזיין. בי זה מה שהכי נגע והאפשר לכל החוויה להיות משמעותית ומפרה על אף שבאתי עם ידע מקדים לקורס.
ניכר שליאב מלמד מתוך אהבה ותשוקה אמיתית לדבר, הוא מחייה את הידע וניכר שהוא מבין אותו ושופך עליו אור ייחודי מתוך שנים של ניסיון וחקירה אישית."על ליאב יני
"ב- 2011 נכנסתי לעיצוב האנושי כשקיבלתי את הקריאה הראשונה שלי, ב 7 שנים האחרונות אני מעביר קריאות אישיות וקריאות משותפות לזוגות. הלמידה בעיצוב האנושי היא בלתי נפסקת ומרתקת אותי.

אחד הדברים העיקריים שאני אוהב בללוות זוגות, הורים או כל 2 אנשים שרוצים עזרה, זה להסתכל על טבע המפה המשותפת שלהם בעיצוב האנושי, דרכה הם יכולים להבין את הצרכים אחד של השנייה ולהמשיך לחיות ביחד עם פחות מתח ויותר חיבור לאנרגיה הטבעית של עצמם ועדיין ללמוד לחיות בהנאה ושמחה בקשר שלהם, דרך המפה כל צד מקבל הכרה לצרכים העמוקים שלו ויודע שהוא נשמע גם על ידי הצד השני.
לכן אני שמח ונרגש לפתוח את הקורס הזה, כי אני אוהב להביא ידע פרקטי על מהות מערכות היחסים והמידע הזה הוא חלק מהיצירה שלי בחיי."ליאב מורה מוסמך מטעם ג'וביאן לקורס יסודות LYD, מורה, מטפל ומגשר בתקשורת מקרבת, מלמד כ- 6 שנים קורסי תקשור וריפוי, מטפל שיאצו וואצטו, הוציא לאור את הספר תקשור "שמחה והנאה, ריפוי והגדרה - שלושה עקרונות לצמיחה והתפתחות במערכות יחסים", מטפל אישי, מורה ומנתח מפות בעיצוב האנושי כ 7 שנים.

~

שאלות ותשובות:

למדתי כבר קורס יסודות LYD, האם אפשר לדלג על החלק הזה בלימודים ולשלם פחות?
- לא, מכיוון שהחלק שבו תלמדו את המידע של הקורס יסודות משולב כבר מהרגע הראשון עם הידע על מערכות יחסים וקריאת מפות משותפות, ולכן מה שתלמדו בתחילת הקורס יהיה מידע משולב בין חומר בסיסי לחומר חדש שאותו תתרגלו בזוגות דרך קריאת מפות משותפות מהמפגש הראשון, זאת הסיבה שגם אם למדתם כבר קורס יסודות, תצטרכו ללמוד את הקורס הנוכחי מההתחלה, כי תלמדו חומרים חדשים מתחילת הקורס ולמעשה יהיה לכם יתרון ואפילו הפתעה לגלות חומרים חדשים.
הדרך שבה ליאב מעביר את המידע היא דרך תפיסה הוליסטית שמחברת ברמה חדשה את המידע להתנסות האישית.


האם מהקורס אוכל להעביר קריאת מפה משותפת?
- בוודאי, תוכלו להעביר קריאות למפות המשותפות שלכם עם אחרים ועבור הקרובים אליכם. מסלול זה אינו מכשיר אתכם להעביר קריאות בקליניקה שלכם לזוגות או הורים.
למי שמסיים קורס זה, יכול להמשיך למסלול מטפלים שתוכלו ללמוד אחר כך, אשר מכשיר אתכם להעביר קריאות משותפות בקליניקה שלכם. אחרי שתעברו סטאז' ותקבלו ליווי מקצועי למפגשים שתעשו, תקבלו תעודה שמסמיכה אתכם לכך.


קריאת מפה משותפת יותר קלה להעביר מאשר קריאה אישית?
- קריאת מפה אישית דורשת הבנה עמוקה יותר כיצד להעביר לאדם את מי שהוא ולדעת בדיוק מה לומר מהמפה שלו, קריאה אישית היא חניכה עמוקה והמידע מפורט וברזולוציות גבוהות יותר ולכן חשוב ללמוד במיוחד לכך. 
עבור קריאת מפה משותפת נדרש אומנם יותר הכנה לקראת הקריאה, אך פחות ידע מפורט להעביר בה והמיומנות בה שונה ויותר קלה מכיוון שהקריאה היא גם סוג של גישור בין 2 האנשים, פחות הרצאה וגם יותר דיאלוג בינם לבינך.

אלו תעודות אקבל מהקורס הזה?
- אתם תקבלו הסמכה (לא תעודה) לקורס יסודות הבינלאומי שליאב מוסמך ללמד (LYD). במידה ותמשיכו אחר כך לקורס מטפלים, תקבלו תעודת סיום קורס מטפלים במערכות יחסים ומיניות בעיצוב האנושי מטעם ליאב יני.

~

שיתוף של תלמידה שעברה את קורס מתחילים ומתקדמים במערכות יחסים בעיצוב האנושי:

"ליאב יקר, תודה שוב על חוויית למידה והיזכרות מרתקת. החומר הרב שהעברת בקורס ממשיך לחלחל ולפתוח שערים בתוכי.

מרגישה שקיבלתי הרבה מעבר למידע המכאני (שכמובן הוסיף הרבה מאוד גם להבנת העיצוב האישי שלי, וגם להבנה וליכולת להסביר דינמיקות במערכות יחסים).
התכנים שהעברת בסוף הקורס, ושהבאת ממקום עמוק וחשוף בך -שם חוויתי בעיקר את החדש, החי, המפרה והמשמעותי ביותר עבורי - ממש הערת בתוכי כלים...
תודה על הכל. חיבוק גדול.
תמשיך!🙏 אתה מורה מדהים⁦♥️⁩"
שיהיו ימים נעימיםלהרשמה או לכל שאלה אפשר גם לשאול כאן, (מומלץ לצרף טלפון).


שיהיו ימים נעימים
ליאב ננדי

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים