br להיפתח מחדש: קורס מערכות יחסים ומיניות בעיצוב האנושי 12.10 -->

יום חמישי

קורס מערכות יחסים ומיניות בעיצוב האנושי 12.10


על הקורס - 

מסלול לימודים חצי שנתי ללימוד העיצוב האנושי בנושא מערכות יחסים ומיניות, בהנחיית ליאב.

הקורס כולל בתוכו את הידע הבסיסי ביותר בעיצוב האנושי דרך חומרים מתקדמים עד ללימודי קריאת מפות משותפות ותקשורת מקרבת.
הלימודים מכילים בתוכם את קורס היסודות הבינלאומי (LYD) וקבלת הסמכה לקורס זה למי שעדיין לא למד אותם (פרטים בהמשך למטה).

הקורס יתקיים בגבעת עדה/פרדס חנה ויחולק לשני מסלולים -

שלב א - מסלול יסודות ומתקדמים - לימודי תיאוריה ותרגול של הידע בעיצוב האנושי בכל הרמות בחיבור למערכות יחסים ומיומנות בקריאת מפות משותפות, מתנה להתפתחות האישית שלכם ולקשרים בחייכם.

שלב ב - מסלול מטפלים - המשך ללימודי סטאז' עבור מטפלים שעובדים עם זוגות והורים, או כאלו הרוצים להעביר קריאות משותפות ולייעץ לזוגות והורים. חלק זה משולב ביחד עם העמקה בתקשורת מקרבת מהזווית של העיצוב האנושי ומכשיר אתכם להתמקצע בתחום ברמה הטיפולית.


העיצוב האנושי ומערכות יחסים

העיצוב האנושי מתחיל מהבנת המפה האישית שלנו ומשם מתרחב לחיבורים בין אנשים דרך המפות שלנו ושלהם. זהו תחום מרתק שמחזק ומעצים כל מערכת יחסים מהיסוד כאשר מודעים לידע הזה, מזוגיות, עד לקשר עם הילדים, שותפים עסקיים ועוד.

היכולת לגלות דרך המפה בעיצוב האנושי כיצד 2 אנשים מתחברים, היכן הם לא מתחברים ולגלות את האנרגיה המשותפת שלנו עם אחרים, היא מופלאה, תומכת ועוזרת לנו בחיים להבין את מערכות היחסים עם הקרובים אלינו וגם את המיניות שלנו למול הפרטנרים שלנו.

שילוב המפות בעיצוב האנושי מלמד אותנו כיצד אנחנו מושפעים מהצד השני, איך אנחנו משפיעים על האחר, האם אנחנו באותו מסלול חיים, למה בתחום מסויים אנחנו מתחברים ובאחר לא.

הידע על המפה המשותפת עוזר לנו בעיקר להבין את הצרכים של האחר למול הצרכים שלנו בתוך המפגש ביננו מהרמה הרגשית והלוגית עד להעצמה אחד של השני וגם ברמה המינית. הידע עוזר לנו לגשר על השוני בצרכים שלנו מול הצד השני, בין הם בני זוג שלנו, הילדים שלנו או מישהו שאנחנו עובדים איתו.

למי מתאים הקורס?

הקורס מיועד לכל גבר או אישה שרוצה ללמוד את העיצוב האנושי לעומק, להתפתח ברמה האישית ולהעניק לעצמם מתנה לכל מערכת יחסים בחייהם. 


הקורס מתאים לכל מי שרוצה לצלול לתוך התפיסה של מערכות יחסים ומיניות דרך העיצוב האנושי וליישם את המידע ברמה הפרקטית בתוך התקשורת הבינאישית.

הקורס מתאים גם לכל מי שרוצה להביא את הידע הזה לתוך העיסוק המקצועי ולשלב אותו בקליניקה כייעוץ לזוגות ולהורים.

מה תלמדו בקורס?

כל המידע שתלמדו בקורס מבוסס על הנסיון שליאב חקר ולמד בתחום מערכות היחסים דרך העיצוב האנושי ותהליכים אישיים שעבר במערכות יחסים ובמיניות, מידעים מתוקשרים שקיבל, בשילוב עם הנסיון שלו כמטפל בזוגות ומנתח מפות ב- 9 שנים האחרונות וכמורה מוסמך של העיצוב האנושי.

הקורס מועבר ברוח של התקשורת המקרבת, שזה אומר שהלימוד על כל פרט במפת העיצוב האנושי יתקיים מהזווית של צרכים ורגשות בנוסף לידע המקורי שרא אורו הו, מייסד העיצוב האנושי העביר לעולם.

כיצד הקורס בנוי?

הקורס בנוי מלמידת חומר ואז תירגולים בזוגות של קריאת מפות משותפות. אחרי כל כמות חומר שנלמד, נתרגל כיצד לדבר זאת מול משתתף אחר ולהסביר בדרך הנכונה את ההבדל בין המפות ואת המיוחדות של כל צד ואת המשותף בינהם. כך למעשה אתם כמשתתפים תוכלו לזכור טוב את החומר ולהפנים אותו.


ינתן דגש על הבנת הצרכים של כל צד במערכת היחסים מתוך המפה שלו ואיך אפשר להשתמש בידע הזה ולעזור לחזק עבור כל צד בקשר את החיבור לעצמו ולקבל תמיכה מהצד השני, בין אם זו מערכת יחסים זוגית, הורה לילדו או במסגרת עבודה.
מסלול יסודות ומתקדמים:

במסלול זה תלמדו את כל הידע הנחוץ מתחילתו עד רמת מתקדמים על מנת לעבור תהליך התפתחות אישית עם עצמכם וגם במערכות היחסים שלכם. תלמדו כיצד לקרוא מפות משותפות עבורכם ועבור הקרובים אליכם.

אלו הנושאים שילמדו במסלול זה:
- מבוא ורקע לעיצוב האנושי, הבנת המפה ומורכבותה.


- העמקה ב 9 המרכזים ברמה האישית וכיצד הם מתבטאים במערכות יחסים.

- העמקה בארבעת הטיפוסים וחיבורם אחד לשני במערכות יחסים.

סוגי מסלולי ערוצים וחיבורם בתוך מפה משותפת.

- לימוד של כל 36 הערוצים ברמה האישית וחיבורם בתוך מערכת יחסים והשפעתן.

- העמקה בקווים ותפקידם בפרופיל ובנודס ובין שערים חשובים בתוך מערכות היחסים.

- הבנת 12 הפרופילים ברמה האישית והשילוב בינהם בתוך מערכות יחסים.

- תרגול קבוע של קריאת מפות משותפות בכל חלק שנלמד.

- מיניות והעצמה - לימוד השערים והערוצים במרכזי הסקראל ומקלעת השמש כביטוי למיניות, נלמד מה המפה מלמד אותנו על הביטוי המיני שלנו ואיך לשלב את זה במערכות יחסים.מסלול מטפלים:
בסיום מסלול יסודות ומתקדמים מיד נמשיך במסלול מטפלים שיבוסס על תרגולים, חוויה והתנסות שתטמיע את הידע עוד יותר לרמה מקצועית.

מטרת מסלול זה, להכשיר אתכם כמטפלים או מלווים לעבוד עם זוגות, הורים או שותפים עסקיים שצריכים עזרה נוספת שרק העיצוב האנושי יכול להעניק להם ולעשות פלאים. מסלול זה משולב  עם תקשורת מקרבת, שתביא עוד צד ליכולת לחבר בין שני אנשים בזמן הקריאה.

הנושאים שילמדו במסלול זה:

- לימודי תקשורת מקרבת מהזווית של מפת העיצוב האנושי, כיצד לתקשר את הצרכים והרגשות שלנו בהקשר למפת העיצוב האנושי. נלמד כיצד ללמד זאת זוגות בקליניקה, נלמד הקשבה אמפתית ועבודה בסיסית של גישור.

- תהליך עבודה במפגשים למול זוגות.

- תהליך עבודה במפגשים למול הורים בקריאת מפה משותפת בינם לבין ילדם.

- לימוד התהליך של ייעוץ קריאת מפה זוגית בשילוב עם תקשורת מקרבת.

- תהליך סטאז' וליווי אישי בעבודה עם זוגות והורים.

- מפגש שיחה אישית עם ליאב במהלך הסטאז'.

- קבלת תעודה.


זמנים ועלויות
הקורס יתקיים בגבעת עדה/פרדס חנה 
(מיקום מדויק ישלח בהמשך)

לרגע זה, עקב החוקים המדיניים, 
כמות המשתתפים מוגבלת ל 8 אנשים.


מסלול יסודות ומתקדמים 
כל יום שני, 3 שעות למפגש. משעה 10:00 עד 13:00.

בתאריכים: 12.10 - 25.1 
16 מפגשים שבועיים.
עלות: 3950 ש"ח.
(אפשרות לחלק עד ל 8 תשלומים באשראי או בצ'קים).מסלול מטפלים
כל יום שני, 3 שעות למפגש. משעה 10:00 עד 13:00.

מתחיל בתאריך 7.28
8 מפגשים שבועיים + 4 מפגשים של פעם בשבועיים.
עלות: 4200 ש”ח
(אפשרות לחלק עד ל 8 תשלומים באשראי או בצ'קים).

או בתשלום מראש 
לכל הקורס (לשני המסלולים) - 7700 ש"ח
במקום 8150 ש"ח

* אפשרות לחלק עד ל 12 תשלומים באשראי או בצ'קים.

להרשמה ישנה מקדמה של 600 ש"ח, לשמירת מקום ומחויבות, ללא החזר במקרה של ביטול מצדכם.

להרשמה צרו עם ליאב קשר בפרטי דרך שליחת הודעה בוואטצאפ בקישור כאן, או בטלפון 0547504154, או דרך כאן.תנאי קבלה לקורס


- קריאת מפה אישית של מפת העיצוב האנושי שלכם מאנליסט מוסמך (או מישהו שסיים שנה ראשונה לימודי אנליסט). במידה ולא קיבלתם קריאה אישית כזאת, אתם מוזמנים לקרוא עוד על קריאת מפה אצל ליאב בקישור כאן.

- שיחת ראיון בטלפון והיכרות.

שאלות ותשובות:

למדתי כבר קורס יסודות, האם אפשר לדלג על החלק הזה בלימודים ולשלם פחות?
- החלק שבו תלמדו את המידע של הקורס יסודות משולב כבר מהרגע הראשון עם הידע על מערכות יחסים וקריאת מפות משותפות, ולכן מה שתלמדו בתחילת הקורס יהיה מידע משולב בין חומר בסיסי לחומר חדש שאותו תתרגלו בזוגות דרך קריאת מפות משותפות מהמפגש הראשון, זאת הסיבה שגם אם למדתם כבר קורס יסודות, תצטרכו ללמוד את הקורס הנוכחי מההתחלה, כי תלמדו חומרים חדשים מתחילת הקורס. בנוסף, הדרך שבה ליאב מעביר את המידע היא דרך תפיסה הוליסטית שמחברת ברמה חדשה את המידע להתנסות האישית.

למדתי כבר את כל החומרים בקורס יסודות ומתקדמים, האם אפשר ללמוד רק את מסלול המטפלים?

- לא, מכיוון שגם אם אתם מכירים את כל הידע הזה וגם אם עשיתם את שלושת קורסי היסוד (LYD, Rave abc, Rave cartography), עדיין במהלך מסלול יסודות והמתקדמים, תקבלו חומרים הקשורים למערכות יחסים וגם תתרגלו אותם בזוגות מהשיעור הראשון.
כמו כן חלק מהמידע (ברמת קריאת מפות משותפות) יהיה לכם חדש ולכן השילוב של קריאת מפות משותפות עם המידע שאתם מכירים כבר, לא יאפשר לכם לדלג על מסלול זה.

האם מהקורס יסודות ומתקדמים אוכל להעביר קריאת מפה משותפת?

- בוודאי, תוכלו להעביר קריאות למפות המשותפות שלכם עם אחרים ועבור הקרובים אליכם. מסלול זה אינו מכשיר אתכם להעביר קריאות בקליניקה שלכם לזוגות או הורים.
מסלול מטפלים שתוכלו ללמוד אחר כך, מכשיר אתכם להעביר קריאות משותפות בקליניקה שלכם. אחרי שתעברו סטאז' ותקבלו ליווי מקצועי למפגשים שתעשו, תקבלו תעודה שמסמיכה אתכם לכך.


האם הקורס הזה מכשיר אותי להעביר גם קריאת מפה אישית?

- לא, רק קורס אנליסטים שאותו לומדים אצל מורים בחו"ל המוסמכים לכך יכול להכשיר אתכם לזה, אלו שנתיים של לימודים. הקורס הנוכחי מכשיר אתכם רק לקריאת מפות משותפות בתוך מסגרת טיפולית שיכול לעזור לזוגות, הורים או שותפים להכיר אחד את השני ולהבין איך לגשר בינהם.

קריאת מפה משותפת יותר קלה להעביר מאשר קריאה אישית?
- קריאת מפה אישית דורשת הבנה עמוקה יותר כיצד להעביר לאדם את מי שהוא ולדעת בדיוק מה לומר מהמפה שלו, קריאה אישית היא חניכה עמוקה והמידע מפורט וברזולוציות גבוהות יותר ולכן חשוב ללמוד במיוחד לכך. 
עבור קריאת מפה משותפת נדרש אומנם יותר הכנה לקראת הקריאה, אך פחות ידע מפורט להעביר בה והמיומנות בה שונה ויותר קלה מכיוון שהקריאה היא גם סוג של גישור בין 2 האנשים, פחות הרצאה וגם יותר דיאלוג בינם לבינך.

למה כדאי לבוא ללמוד את הקורס הזה?
- בקורס הזה תקבלו את כל המידע היסודי ומעבר של העיצוב האנושי, בשילוב עם ידע על מערכות יחסים ומיניות, וכיצד לחבר אותם לחייכם, דבר שלא נעשה בשום מסגרת לימודים אחרת.
תעברו התפתחות אישית הקשורה אל מערכות היחסים שלכם ותלמדו כיצד לחזור לחיבור שלכם.

במידה ותלמדו מסלול מטפלים, תוכלו להטמיע ידע זה בקליניקה שלכם ולעזור לזוגות בדרך חדשה שלא הכרתם.

אילו תעודות אקבל מהקורס הזה?
- אתם תקבלו הסמכה (לא תעודה) לקורס יסודות הבינלאומי שליאב מוסמך ללמד (LYD), ולממשיכים לקורס מטפלים, תקבלו תעודת סיום קורס מערכות יחסים ומיניות בעיצוב האנושי מטעם ליאב.


על ליאב נאנדין יני
"ב- 2011 נכנסתי לעיצוב האנושי כשקיבלתי את הקריאה הראשונה שלי, ב 7 שנים האחרונות אני מעביר קריאות אישיות וקריאות משותפות לזוגות. הלמידה בעיצוב האנושי היא בלתי נפסקת ומרתקת אותי.

אחד הדברים העיקריים שאני אוהב בלעבוד עם זוגות, הורים או כל 2 אנשים שרוצים עזרה, זה להסתכל על טבע המפה המשותפת שלהם בעיצוב האנושי, דרכה הם יכולים להבין את הצרכים אחד של השנייה ולהמשיך לחיות ביחד עם פחות מתח ויותר חיבור לאנרגיה הטבעית של עצמם ועדיין ללמוד לחיות בהנאה ושמחה בקשר שלהם.
ולכן אני שמח ונרגש לפתוח את הקורס הזה, כי אני אוהב להביא ידע פרקטי על מערכות יחסים והמידע הזה הוא חלק מהיצירה שלי בחיי."

ליאב מורה מוסמך מטעם ג'וביאן לקורס יסודות LYD, מורה לתקשורת מקרבת, מלמד כ- 6 שנים קורסי תקשור וריפוי, מטפל שיאצו, הוציא לאור את הספר תקשור "שמחה והנאה, ריפוי והגדרה - שלושה עקרונות לצמיחה והתפתחות במערכות יחסים", מטפל אישי, זוגי, מנתח מפות בעיצוב האנושי כ 6 שנים ועוד...מוזמנים לקרוא שיתוף של משתתפת שעברה את קורס המערכות יחסים בעיצוב האנושי האחרון:

"ליאב יקר, תודה שוב על חוויית למידה והיזכרות מרתקת. החומר הרב שהעברת בקורס ממשיך לחלחל ולפתוח שערים בתוכי.

מרגישה שקיבלתי הרבה מעבר למידע המכאני (שכמובן הוסיף הרבה מאוד גם להבנת העיצוב האישי שלי, וגם להבנה וליכולת להסביר דינמיקות במערכות יחסים).
התכנים שהעברת בסוף הקורס, ושהבאת ממקום עמוק וחשוף בך -שם חוויתי בעיקר את החדש, החי, המפרה והמשמעותי ביותר עבורי - ממש הערת בתוכי כלים...
תודה על הכל. חיבוק גדול.
תמשיך!🙏 אתה מורה מדהים⁦♥️⁩"
שיהיו ימים נעימיםלהרשמה או לכל שאלה אפשר גם לשאול כאן, (מומלץ לצרף טלפון).
ליאב
054-7504154

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים