br להיפתח מחדש: מסלול לימודי העיצוב האנושי במערכות יחסים ומיניות - 11.4 -->

יום חמישי

מסלול לימודי העיצוב האנושי במערכות יחסים ומיניות - 11.4על הקורס - 

מסלול לימודים העיצוב האנושי בדגש על מערכות יחסים ומיניות, בהנחיית ליאב.

מסע מרתק לתוך נפשי ההתנהלות בין 2 אנשים, הורים וילדים, בני זוג, חברים ושותפים לעבודה דרך המפות המשותפות בעיצוב האנושי.

מסלול הלימודים כולל בתוכו את הידע הבסיסי ביותר בעיצוב האנושי עד לחומרים מתקדמים מאוד, לימודי קריאת מפות משותפות ותקשורת מקרבת למטפלים בשילוב העיצוב האנושי.

הלימודים מכילים בתוכם את קורס היסודות הבינלאומי (LYD) וקבלת הסמכה לקורס זה למי שעדיין לא למד אותם (פרטים בהמשך למטה).

מסלול הלימודים יחולק לשני קורסים לבחירתכם -

שלב א - קורס יסודות ומתקדמים - לימודי תיאוריה ותרגול של הידע בעיצוב האנושי עד לרמת מתקדמים, בדגש על מערכות יחסים ומיומנות בקריאת מפות משותפות עבור ההתפתחות האישית שלכם ולהעצמת מערכות היחסים בחייכם.

שלב ב - קורס מטפלים - המשך ללימודי סטאז' עבור מטפלים שעובדים עם זוגות והורים או כאלו הרוצים להעביר קריאות משותפות ולייעץ לזוגות והורים, או פשוט כי בא לכם להעמיק עוד.
חלק זה משולב ביחד עם לימודי תקשורת מקרבת מהזווית של העיצוב האנושי ומכשיר אתכם להתמקצע בטיפול זוגי דרך העיצוב האנושי ותקשורת מקרבת.


העיצוב האנושי ומערכות יחסים - מבוא קצר

העיצוב האנושי מתחיל מהבנת המפה האישית שלנו, ההתנסות בעיצוב הוא מסע מרתק ומדהים של שנים, אך מה שנותן לו נפח מרתק עוד יותר אלו החיבורים בין אנשים, מערכות יחסים.

דרך העיצוב האנושי אנחנו מגלים עולם שלם ומלמד דרך המפה האישית שלנו ושלהם שדרכו אנחנו יכולים לצמוח ולגדול ביחד.
זהו תחום מרתק שמחזק ומעצים כל מערכת יחסים מהיסוד כאשר מודעים לידע הזה, מזוגיות עד לקשר עם הילדים, שותפים עסקיים ועוד.


היכולת לגלות דרך המפה בעיצוב האנושי כיצד 2 אנשים מתחברים, היכן הם לא מתחברים ולגלות את האנרגיה המשותפת שלנו עם אחרים היא מופלאה, תומכת ועוזרת לנו בחיים להבין את מערכות היחסים עם הקרובים אלינו וגם את המיניות שלנו למול בני/בנות הזוג שלנו בצורה כל כך מיוחדת.

שילוב המפות בעיצוב האנושי מלמד אותנו כיצד אנחנו מושפעים מהצד השני, כיצד אנחנו משפיעים על האחר, איך העולם שלנו מתחבר לעולם שלהם, למה בתחום מסויים אנחנו מתחברים ובאחר לא ובעיקר כיצד אפשר לגשר על כל פער שקיים.

הידע על המפה המשותפת עוזר לנו בעיקר להבין את הצרכים של האחר למול הצרכים שלנו בתוך המפגש עם האחר, מהרמה הרגשית והלוגית עד להעצמה אחד של השני וגם ברמה המינית. הידע של העיצוב האנושי עוזר לנו לגשר על השוני בצרכים שלנו מול הצד השני, בין אם הם בני זוג שלנו, הילדים שלנו או מישהו שאנחנו עובדים איתו.


קורס יסודות ומתקדמים
בקורס זה תלמדו את כל הידע של העיצוב האנושי מתחילתו ועד רמת מתקדמים על מנת לעבור תהליך התפתחות אישית עם עצמכם וגם במערכות היחסים שלכם. תלמדו כיצד לקרוא מפות משותפות עבורכם ועבור הקרובים אליכם.


למי מתאים הקורס הזה?

- הקורס מיועד לכל גבר או אישה שרוצה ללמוד את העיצוב האנושי לעומק, להתפתח ברמה האישית ולהעניק לעצמם מתנה לכל מערכת יחסים בחייהם. 

- מתאים לכל מי שרוצה לצלול לתוך עצמו דרך ההבנה של הידע בעיצוב אנושי, ללמוד על מערכות היחסים והמיניות  בחייו מזווית מיוחדת ומדויקת מאוד, וליישם את המידע ברמה הפרקטית בתוך התקשורת הבינאישית.


נושאי קורס יסודות ומתקדמים:

- מבוא ורקע לעיצוב האנושי, הבנת המפה ומורכבותה.

- העמקה ב 9 המרכזים ברמה האישית וכיצד הם מתבטאים במערכות יחסים אחד למול השני.

- העמקה בארבעת הטיפוסים וחיבורם אחד למול השני במערכות יחסים.

סוגי מסלולי ערוצים ושילובם במערכת יחסים.

- לימוד של כל 36 הערוצים וסוגי החיבורים שלהם בתוך מערכת יחסים והשפעתן על מבנה הקשר.

- העמקה בקווים ותפקידם בפרופיל ובנודס ובין שערים חשובים והתבוננות על שילובם בתוך מערכות יחסים שונות.

- 12 הפרופילים והשילוב בינהם בתוך מערכות יחסים.

- תרגול קבוע של קריאת מפות משותפות בכל חלק שנלמד.

- מיניות והעצמה - לימוד השערים והערוצים במרכזי הסקראל ומקלעת השמש כביטוי למיניות וכיצד הם באים לידי ביטוי בקשר אינטימי.

כל המידע שתלמדו בקורס מבוסס על הנסיון שליאב חקר ולמד בתחום מערכות היחסים דרך העיצוב האנושי ותהליכים אישיים שעבר במערכות יחסים ובמיניות, מידעים מתוקשרים שקיבל, בשילוב עם הנסיון שלו כמטפל בזוגות ומנתח מפות ב- 9 שנים האחרונות וכמורה מוסמך של העיצוב האנושי.

הקורס מועבר ברוח של התקשורת המקרבת, שזה אומר שהלימוד על כל פרט במפת העיצוב האנושי יתקיים מהזווית של צרכים ורגשות בנוסף לידע המקורי שרא אורו הו, מייסד העיצוב האנושי העביר לעולם.

כיצד מתנהלים הלימודים?

הקורס בנוי מלמידת חומר ואז תירגולים בזוגות של קריאת מפות משותפות. אחרי כל כמות חומר שנלמד, נתרגל כיצד לדבר זאת מול משתתף אחר ולהסביר בדרך הנכונה את החיבור בין המפות, את המיוחדות של כל צד ואת המשותף בינהם. כך למעשה אתם כתלמידים תוכלו לזכור טוב את החומר ולהפנים אותו.


ינתן דגש על הבנת הצרכים של כל צד במערכת היחסים מתוך המפה שלו וכיצד אפשר להשתמש בידע הזה לעזור לחזק עבור כל צד בקשר את החיבור לעצמו ולקבל תמיכה מהצד השני, בין אם זו מערכת יחסים זוגית, הורה לילדו או במסגרת עבודה.

תנאי קבלה לקורס יסודות ומתקדמים:

- קריאת מפה אישית של מפת העיצוב האנושי שלכם מאנליסט מוסמך (או מישהו שסיים שנה ראשונה לימודי אנליסט). במידה ולא קיבלתם קריאה אישית כזאת, אפשר לעבור אותה לפני או תוך כדי החודש הראשון של הקורס. אתם מוזמנים לקרוא עוד על קריאת מפה אישית אצל ליאב בקישור כאן.

- במידה וקיבלתם קריאה מאנליסט מוסמך, תתבצע שיחת ראיון בטלפון והיכרות.זמנים מיקום ועלויות
כל יום ראשון, 3.5 שעות למפגש. 
משעה 10:00 עד 13:30
מיקום: אזור פרדס חנה
מתחילים ב- 11.4.21
מספר המקומות מוגבל
17 מפגשים
עלות: 4250 ש"ח 
3950 ש"ח (מחיר קורונה)
אפשרות לחלק עד 10 תשלומים
באשראי או בצ'קים.


להרשמה ישנה מקדמה של 450 ש"ח, לשמירת מקום ומחויבות, ללא החזר במקרה של ביטול מצדכם.

להרשמה צרו עם ליאב קשר בפרטי דרך שליחת הודעה בוואטצאפ בקישור כאן,
או בטלפון 
055-9511866, או דרך כאן.

קורס מטפלים

בסיום מסלול יסודות ומתקדמים מיד נמשיך במסלול מטפלים שיבוסס על תרגולים, חוויה והתנסות שתטמיע את הידע עוד יותר לרמה מקצועית.

מטרת מסלול זה, להכשיר אתכם כמטפלים או מלווים לעבוד עם זוגות, הורים או שותפים עסקיים שצריכים עזרה נוספת שרק העיצוב האנושי יכול להעניק להם ולעשות פלאים. 

הנושאים שילמדו בקורס זה:
- לימודי תקשורת מקרבת מהזווית של מפת העיצוב האנושי, כיצד לתקשר את הצרכים והרגשות שלנו בהקשר למפת העיצוב האנושי. נלמד כיצד ללמד זאת זוגות בקליניקה, נעמיק בהקשבה אמפתית ועבודה בסיסית של גישור.

- תהליך עבודה במפגשים למול זוגות.

- תהליך עבודה במפגשים למול הורים בקריאת מפה משותפת בינם לבין ילדם.

- לימוד התהליך של ייעוץ קריאת מפה זוגית בשילוב עם תקשורת מקרבת.

- תהליך סטאז' וליווי אישי בעבודה עם זוגות והורים.

- מפגש שיחה אישית עם ליאב במהלך הסטאז'.

- קבלת תעודה.


תנאי קבלה לקורס מטפלים:
- קורס יסודות ומתקדמים עם ליאב


זמנים מיקום ועלויות
כל יום חמישי, 3 וחצי שעות למפגש. משעה 10:00 עד 13:30.
8 מפגשים שבועיים + 4 מפגשים של פעם בשבועיים.
עלות: 4200 ש”ח
(אפשרות לחלק עד 10 תשלומים באשראי או בצ'קים).להרשמה צרו עם ליאב קשר בפרטי דרך שליחת הודעה בוואטצאפ בקישור כאן,
או בטלפון 
055-9511866, או דרך כאן.שאלות ותשובות:
למדתי כבר קורס יסודות LYD, האם אפשר לדלג על החלק הזה בלימודים ולשלם פחות?
- לא, מכיוון שהחלק שבו תלמדו את המידע של הקורס יסודות משולב כבר מהרגע הראשון עם הידע על מערכות יחסים וקריאת מפות משותפות, ולכן מה שתלמדו בתחילת הקורס יהיה מידע משולב בין חומר בסיסי לחומר חדש שאותו תתרגלו בזוגות דרך קריאת מפות משותפות מהמפגש הראשון, זאת הסיבה שגם אם למדתם כבר קורס יסודות, תצטרכו ללמוד את הקורס הנוכחי מההתחלה, כי תלמדו חומרים חדשים מתחילת הקורס ולמעשה יהיה לכם יתרון ואפילו הפתעה לגלות חומרים חדשים.
הדרך שבה ליאב מעביר את המידע היא דרך תפיסה הוליסטית שמחברת ברמה חדשה את המידע להתנסות האישית.


למדתי כבר את כל החומרים בקורס יסודות ומתקדמים, האם אפשר ללמוד רק את מסלול המטפלים?

- לא, מכיוון שגם אם אתם מכירים את כל הידע הזה וגם אם עשיתם את שלושת קורסי היסוד (LYD, Rave abc, Rave cartography), עדיין במהלך מסלול יסודות והמתקדמים, תקבלו חומרים הקשורים למערכות יחסים וגם תתרגלו אותם בזוגות מהשיעור הראשון ובכך נמצא הלימוד המעשי שחשוב לפני מסלול המטפלים.

כמו כן חלק מהמידע (ברמת קריאת מפות משותפות) יהיה לכם חדש ולכן השילוב של קריאת מפות משותפות עם המידע שאתם מכירים כבר, לא יאפשר לכם לדלג על מסלול זה. גם כאן, יש לכם אפילו יתרון בידיעת החומר והנגשת החומר בצורה מיידית לקריאת מפות משותפות.

האם מהקורס יסודות ומתקדמים אוכל להעביר קריאת מפה משותפת?

- בוודאי, תוכלו להעביר קריאות למפות המשותפות שלכם עם אחרים ועבור הקרובים אליכם. מסלול זה אינו מכשיר אתכם להעביר קריאות בקליניקה שלכם לזוגות או הורים.
מסלול מטפלים שתוכלו ללמוד אחר כך, מכשיר אתכם להעביר קריאות משותפות בקליניקה שלכם. אחרי שתעברו סטאז' ותקבלו ליווי מקצועי למפגשים שתעשו, תקבלו תעודה שמסמיכה אתכם לכך.


האם המסלול הזה מכשיר אותי להעביר גם קריאת מפה אישית?

- לא, רק קורס אנליסטים שאותו לומדים אצל מורים בחו"ל המוסמכים לכך יכול להכשיר אתכם לזה, אלו שנתיים של לימודים. המסלול לימודים הנוכחי מכשיר אתכם רק לקריאת מפות משותפות בתוך מסגרת טיפולית שיכול לעזור לזוגות, הורים או שותפים להכיר אחד את השני ולהבין איך לגשר בינהם.

קריאת מפה משותפת יותר קלה להעביר מאשר קריאה אישית?
- קריאת מפה אישית דורשת הבנה עמוקה יותר כיצד להעביר לאדם את מי שהוא ולדעת בדיוק מה לומר מהמפה שלו, קריאה אישית היא חניכה עמוקה והמידע מפורט וברזולוציות גבוהות יותר ולכן חשוב ללמוד במיוחד לכך. 
עבור קריאת מפה משותפת נדרש אומנם יותר הכנה לקראת הקריאה, אך פחות ידע מפורט להעביר בה והמיומנות בה שונה ויותר קלה מכיוון שהקריאה היא גם סוג של גישור בין 2 האנשים, פחות הרצאה וגם יותר דיאלוג בינם לבינך.

למה כדאי לבוא ללמוד את הקורס הזה?
- בקורס הזה תקבלו את כל המידע היסודי ומעבר של העיצוב האנושי, זה למעשה כמו 2 קורסים משולבים יחדיו - גם כל הידע של שלושת קורסי היסוד וגם ידע על מערכות יחסים ומיניות ולמידת קריאת מפות משותפות, דבר שלא נעשה בשום מסגרת לימודים אחרת.

בנוסף אתם תעברו התפתחות אישית עמוקה הקשורה אל מערכות היחסים שלכם בחייכם, מבני הזוג עד לחיבור עם ההורים שלכם וחברים קרובים ותוכלו לגדול ולצמוח בדרך שלכם.
כמוכן, במידה ותלמדו מסלול מטפלים, תוכלו להטמיע ידע זה בקליניקה שלכם ולעזור לזוגות בדרך חדשה שלא הכרתם.

אלו תעודות אקבל מהקורס הזה?
- אתם תקבלו הסמכה (לא תעודה) לקורס יסודות הבינלאומי שליאב מוסמך ללמד (LYD), ולממשיכים לקורס מטפלים, תקבלו תעודת סיום קורס מטפלים במערכות יחסים ומיניות בעיצוב האנושי מטעם ליאב יני.


על ליאב יני
"ב- 2011 נכנסתי לעיצוב האנושי כשקיבלתי את הקריאה הראשונה שלי, ב 7 שנים האחרונות אני מעביר קריאות אישיות וקריאות משותפות לזוגות. הלמידה בעיצוב האנושי היא בלתי נפסקת ומרתקת אותי.

אחד הדברים העיקריים שאני אוהב בללוות זוגות, הורים או כל 2 אנשים שרוצים עזרה, זה להסתכל על טבע המפה המשותפת שלהם בעיצוב האנושי, דרכה הם יכולים להבין את הצרכים אחד של השנייה ולהמשיך לחיות ביחד עם פחות מתח ויותר חיבור לאנרגיה הטבעית של עצמם ועדיין ללמוד לחיות בהנאה ושמחה בקשר שלהם, דרך המפה כל צד מקבל הכרה לצרכים העמוקים שלו ויודע שהוא נשמע גם על ידי הצד השני.
לכן אני שמח ונרגש לפתוח את הקורס הזה, כי אני אוהב להביא ידע פרקטי על מהות מערכות היחסים והמידע הזה הוא חלק מהיצירה שלי בחיי."ליאב מורה מוסמך מטעם ג'וביאן לקורס יסודות LYD, מורה, מטפל ומגשר בתקשורת מקרבת, מלמד כ- 6 שנים קורסי תקשור וריפוי, מטפל שיאצו, הוציא לאור את הספר תקשור "שמחה והנאה, ריפוי והגדרה - שלושה עקרונות לצמיחה והתפתחות במערכות יחסים", מטפל אישי, מורה ומנתח מפות בעיצוב האנושי כ 7 שנים.
עוד על ליאב אפשר לקרוא כאן


שיתוף של תלמידה שעברה את קורס מתחילים ומתקדמים במערכות יחסים ומיניות בעיצוב האנושי האחרון:

"ליאב יקר, תודה שוב על חוויית למידה והיזכרות מרתקת. החומר הרב שהעברת בקורס ממשיך לחלחל ולפתוח שערים בתוכי.

מרגישה שקיבלתי הרבה מעבר למידע המכאני (שכמובן הוסיף הרבה מאוד גם להבנת העיצוב האישי שלי, וגם להבנה וליכולת להסביר דינמיקות במערכות יחסים).
התכנים שהעברת בסוף הקורס, ושהבאת ממקום עמוק וחשוף בך -שם חוויתי בעיקר את החדש, החי, המפרה והמשמעותי ביותר עבורי - ממש הערת בתוכי כלים...
תודה על הכל. חיבוק גדול.
תמשיך!🙏 אתה מורה מדהים⁦♥️⁩"
שיהיו ימים נעימיםלהרשמה או לכל שאלה אפשר גם לשאול כאן, (מומלץ לצרף טלפון).
ליאב ננדי

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים