יום ראשון

קורס תקשורת מקרבת לזוגות 17.3

שפת התקשורת המקרבת היא שפה שונה, שפה שאנחנו לא רגילים לדבר, היא שפה שמתרגלים דרך פיתוח מודעות של 4 שלבים שמביאים איתם כנות, רכות, אמת ופתיחות רגשית.

בדרך כלל אנחנו מדברים את ארבעת השלבים האלו בדרך ארוכה, עקיפה, לא ישירה, בגלל פחדים שיש לנו, דבר שגורם לקונפליקטים וויכוחים בתוך מערכות יחסים.

כאשר לומדים לדבר את שפת התקשורת המקרבת, היכולת שלנו משתפרת עם הזמן לדבר את האמת שלנו, אך לא רק, גם להקשיב לאמת של האחר, אפילו במידה ואינו אומר אותה במפורש ולשמוע עם אוזניים מחודדות את מה שהוא באמת מתכוון לומר מאחורי מילותיו.

בקורס לזוגות, תהיה לכם אפשרות לחוות ולחקור מחדש את התקשורת שלכם עם עצמכם ועם השותף או השותפה שלכם, תלמדו לפתח יכולת להקשיב למה שבאמת חי בכם ובצד השני ולגלות עולם חדש בכם ובהם.

ככל שנתרגל יותר במהלך הקורס את היכולת הזאת, כך תגלו יכולת הכלה גדולה יותר לצרכים שלכם, תגלו יכולת הכלה של הצרכים של האחר וכך תלמדו איך לגשר בינכם לבין הצרכים של הצד השני במטרה להגיע למצב שכל הצרכים שלכם יוכלו להתמלא.

מטרת הקורס היא לא רק ללמוד שפה שתשמש אתכם בכל מערכת יחסים בחייכם, אלא בעיקר להעשיר אתכם בכנות חדשה אחד מול השניה שתוכל להוביל למערכת יחסים מודעת, שאין בה פחד ויש יותר אהבה והערכה.

למי מיועד הקורס?
לכל זוג שבוחר להתפתח ביחד למקום חדש בתוך מערכת היחסים, לכל זוג שמבקש להכיר בתקשורת חדשה שתוביל להבנה ופתרון, ולכל זוג שיודע שאין דרך אחרת מלבד תקשורת ברורה ורגישה אחד לשני על מנת להמשיך במערכת היחסים הזו.

מה נלמד?
- יסודות התקשורת המקרבת ותירגול הקשבה אמפתית
- פיתוח ההקשבה העצמית לרגשות וצרכים
- ביטוי רגשות וצרכים דרך 4 שלבי התקשורת המקרבת
- גישור ביני לבין האחר במצב של אי הסכמה ותלונה
- אמפתיה עצמית
- הקשבה אמפתית לגוף ולכאב פיזי ורגשי


הקורס מועבר על ידי ליאב נאנדין יני
מנחה לתקשורת מקרבת ו"העבודה" של ביירון קייטי, כותב הספר "שמחה והנאה, ריפוי והגדרה" - 3 עקרונות להתפתחות וצמיחה במערכות יחסים, מורה לתקשור ולעיצוב האנושי.


המלצה ובקשה מליאב: במידה והגעתם לראות את פרטי הקורס הזה ואתם מאוד רוצים לבוא, אך אתם רוצים שבן או בת הזוג שלכם ילמדו משהו חדש ושמערכת היחסים שלכם תוכל להשתפר בינכם, המלצתי היא פשוט להראות להם טקסט זה ולתת להם לבחור מבלי לנסות לשכנע אותם כלל, רק לומר את הצורך שלכם ללמוד זאת יחדיו ולהעמיק בחיבור שלכם. רק במידה ותהיה פתיחות והם יביעו רצון אמיתי וכנה לבוא לקורס, תוכלו לממש זאת איתם. במידה ולא ואתם מעוניינים במפגש גישור (של תקשורת מקרבת) פרטי, צרו איתי קשר.

אורך הקורס: 8 מפגשים, כל מפגש 3.5 שעות. 
ימי שלישי 19:00 - 22:30.

תאריכי הקורס:

17.3
24.3
7.4
14.4
5.5
12.5
19.5
26.5

תהיה אפשרות בסוף הקורס להמשיך להעמיק בקורס עם 4 מפגשים במידה וכולם ירצו.

עלות הקורס: 3100 ש"ח לזוג.


לעוד פרטים, הרשמה, התייעצות, אפשר ליצור קשר עם ליאב 054-7504154 בוואצאפ או להתקשר.


אין תגובות: