br להיפתח מחדש: העיצוב האנושי - קורס מערכות יחסים וקריאת מפות משותפות -->

יום שלישי

העיצוב האנושי - קורס מערכות יחסים וקריאת מפות משותפות

קורס זה מתאים לכל מי שמחפש להרחיב את הידע שלו בעיצוב האנושי מעבר לקורס יסודות וגם ללמוד תחום מרתק של חיבורים בין מפות בעיצוב האנושי.

היכולת לגלות דרך המפה בעיצוב האנושי כיצד 2 אנשים מתחברים, היכן הם לא מתחברים ולגלות את האנרגיה המשותפת שלנו עם אחרים היא מופלאה.

שילוב המפות בעיצוב האנושי מלמד אותנו כיצד אנחנו מושפעים מהצד השני, איך אנחנו משפיעים על האחר, האם אנחנו באותו מסלול חיים? למה בתחום מסויים אנחנו מתחברים ובאחר לא?

המפה המשותפת עוזרת לנו להבין את הצרכים של האחר מול הצרכים שלנו בתוך המפגש ביננו ואיך אפשר להיעזר במידע הזה על מנת לגשר על השוני בצרכים שלנו מול הצד השני, בין הם בני זוג שלנו, הילדים שלנו או מישהו שאנחנו עובדים איתו.


על הקורס

הקורס הזה מיועד לכם במידה ואתם רוצים לדעת כיצד להסתכל על החיבורים בין 2 מפות ברמה הגבוהה ביותר על מנת להשתמש בידע הזה לכל שארית חייכם בכל מערכת יחסים שתתקלו בה, עבורכם ועבור הקרובים אליכם.

כל המידע שאלמד בקורס מבוסס על ה- 8 השנים האחרונות שבהן אני חוקר את תחום מערכות היחסים דרך העיצוב האנושי ודרך מערכות היחסים בחיי ובדרך שאני מעביר קריאה זוגית ללקוחות.
את הקורס אני מלמד ברוח התקשורת המקרבת, שזה אומר שנתבונן על כל פרט במפה מהזווית של הצרכים שהוא מבקש בתוך מערכת היחסים.
לקח לי הרבה זמן וחשיבה בתיכנון הקורס הזה והרבה זמן להגיע לשילוב המיוחד של כל המידעים והתירגולים.

הקורס מיועד עבור כל מי שלמד קורס יסודות בעיצוב האנושי (LYD), או שנמצא ברמה מספיק גבוהה בידע על כל המרכזים, הטיפוסים והסמכויות. אם אתם מעוניינים לעבור את הקורס יסודות לפני הקורס הזה, אתם יכולים לעבור אותו אצלי באופן אישי דרך האינטרנט ולקבל את הספר של הקורס יסודות המלא בעברית בעלות מוזלת מהרגיל (פרטים אצלי).

אילו חומרים חדשים נלמד בקורס?


- סוגי מסלולי ערוצים

- כל הערוצים

- קווים ותפקידם בפרופיל ובנודס ובין שערים חשובים
- פרופילים


כיצד הקורס בנוי?
הקורס בנוי מלמידת חומר ואז תירגולים בזוגות של קריאת מפות משותפות. אחרי כל כמות חומר שנלמד, נתרגל כיצד לדבר זאת מול אדם נוסף ונלמד ונתרגל כיצד להסביר לאדם שמולנו בדרך הנכונה את החיבור המשותף, את ההבדל בין המפות ואת המיוחדות של כל צד.
כך למעשה נוכל לזכור טוב את החומר ונפנים אותו בתוך חיינו.

הדגש העיקרי בקורס יהיה להבין את הצרכים של כל צד במערכת היחסים מתוך המפה המשותפת ואיך אפשר להשתמש בידע הזה ולעזור לחזק עבור כל צד בקשר את החיבור לעצמו ביחד עם הבנת הצרכים של הצד השני, בין אם זו מערכת יחסים זוגית, הורה לילדו או בתוך עבודה.


הקורס יחולק ל 3 שלבים:

- שלב 1 : מערכות יחסים בין מרכזים והילות.
זהו השלב הבסיסי והמאוד חשוב של הבנת החיבורים בין 2 מפות במערכות יחסים בדינמיקה בין מרכזים, סמכויות והילות. בשלב זה נבין ונעמיק בכל מרכז מול מרכז אחר, סמכות מול סמכות אחרת, והילה מול כל הילה אחרת, ונבין מהם הצרכים שכל צד מבקש על פי האפיון שלו וכיצד לגשר בינהם.

- שלב 2: מערכות יחסים בין ערוצים.
זהו השלב המתקדם בתוך קריאת מפה משותפת.
נלמד את מסלולי הערוצים וכיצד הם משתלבים בתוך יחסים בין אנשים, כיצד כל מסלול מבקש להתפתח ומה הוא צריך,

נכיר את כל 36 הערוצים שקיימים במפת העיצוב האנושי מזווית מיוחדת של הצורך של כל ערוץ בתוך מערכת יחסים. נכיר את השפעות הערוצים בתוך הקשר בין 2 האנשים בכל צורותיהן (חיבורים אלקטרומגנטים, התפשרויות ודומיננטיות) וכיצד הן משפיעות אחד על השני.

- שלב 3 : מערכות יחסים בין קווים, נודס ופרופיל
זהו השלב האחרון שבו נלמד את הדיוק שבמפה דרך 6 הקווים שמוצגים בפרופיל ובנודס, נבין את הקשר שלהם בתוך מפה זוגית וכיצד הם גורמים ל 2 האנשים להתחבר וללמוד אחד מהשני. כמו כן נבין כיצד הקווים מתחברים לביטוי שלנו דרך השערים במרכז הסקראל הקשור לאנרגיה מינית ולמרכז הרגשי הקשור לתשוקה המינית.

הנה שיתוף של משתתפת שעברה את הקורס:

"ליאב יקר, תודה שוב על חוויית למידה והיזכרות מרתקת. החומר הרב שהעברת בקורס ממשיך לחלחל ולפתוח שערים בתוכי.
מרגישה שקיבלתי הרבה מעבר למידע המכאני (שכמובן הוסיף הרבה מאוד גם להבנת העיצוב האישי שלי, וגם להבנה וליכולת להסביר דינמיקות במערכות יחסים).
התכנים שהעברת בסוף הקורס, ושהבאת ממקום עמוק וחשוף בך -שם חוויתי בעיקר את החדש, החי, המפרה והמשמעותי ביותר עבורי - ממש הערת בתוכי כלים...
תודה על הכל. חיבוק גדול.
תמשיך!🙏 אתה מורה מדהים⁦♥️⁩"

הקורס יתקיים בגבעת עדה, 

אורכו כ- 9 מפגשים בימי חמישי 13:00 - 16:30,
הקורס יתחיל ב- 23.7


עלות: 2350 ש”ח (אפשרות לחלק עד ל 7 תשלומים).

להרשמה צרו איתי קשר בפרטי דרך וואטצאפ או בטלפון 0547504154, או דרך כאן.


הערה: זהו קורס אישי עבורכם כמתנה לחייכם ולסובבים אתכם, ואינו מכשיר אתכם להעביר קריאה זוגית מקצועית.


על ליאב נאנדין יני

"ב- 2011 נכנסתי לעיצוב האנושי כשקיבלתי את הקריאה הראשונה שלי, ב 6 שנים האחרונות אני מעביר קריאות אישיות וקריאות משותפות לזוגות. הלמידה בעיצוב האנושי היא בלתי נפסקת ומרתקת אותי.

אחד הדברים העיקריים שאני אוהב בלעבוד עם זוגות, הורים או כל 2 אנשים שרוצים עזרה, זה להסתכל על טבע המפה המשותפת שלהם בעיצוב האנושי, דרכה הם יכולים להבין את הצרכים אחד של השנייה ולהמשיך לחיות ביחד עם פחות מתח ויותר חיבור לאנרגיה הטבעית של עצמם ועדיין ללמוד לחיות בהנאה ושמחה בקשר שלהם.
ולכן אני שמח ונרגש לפתוח את הקורס הזה, כי אני אוהב להביא ידע פרקטי על מערכות יחסים והמידע הזה הוא חלק מהיצירה שלי בחיי."


שיהיו ימים נעימים

ליאב
054-7504154

אין תגובות:

מאמרים נוספים