יום שבת

קורס תקשורת מקרבת והעבודה של ביירון קייטי עם ליאב

אם היו שואלים אותי: מהם 2 השיטות להתפתחות ועבודה אישית בכל העולם שהכי משחררים ממתח וסבל, ושהכי היית ממליץ להעמיק בהם יחדיו? הייתי אומר ללא היסוס - תקשורת מקרבת והעבודה של ביירון קייטי.

הסיבה - הן משלימות אחת את השניה בצורה מושלמת. שתיהן דרכים לתיקשורת כנה ואמיתית, שתיהן עובדות על הקשיים ואתגרים במערכות יחסים עם אנשים ושתיהן לוקחות פנימה לעבודה שמאפשרת שמחה והנאה בחיים, פשוט מעצם החיים עצמם.

אני שמח ומוקיר תודה שהיתה לי הזכות להעמיק וללמוד את שתי הדרכים האלו בחיי (וגם ללמד אותם). אין לי מילים להסביר כמה הן עזרו ועוזרות לי בחיים.התירגול של העבודה (של ביירון קייטי) שינה לי את החיים לגמרי, שחרר אותי מכל כך הרבה מתח וסבל מיותרים. כל מה ששמעתי דרך מורי רוח על החוויות שלהם של פשטות, אושר ושמחה טבעיים, הפך להיות חלק ממני, רק כי התמודדתי עם פחדים ומחשבות בצורה מודעת דרך תהליך "העבודה", והם פשוט עזבו אותי, כבר לא האמנתי להם יותר כי גיליתי את האמת עליהן.

העבודה של ביירון קייטי היא אחד הכלים העוצמתיים ביותר שאני מכיר לעבודה עם פחדים ומחשבות שמציפים לנו רגשות כואבים. זאת חקירה לגילוי האמת בתוכי שאין כמותה בשום תהליך אחר בעולם כיום.

אחרי שנים של גילוי עצמי במסע הזה, הכרתי את התקשורת המקרבת וכל הקצוות התחברו, אסימונים נפלו אחד אחרי השני והמסע התחבר לעבודה של ביירון קייטי בצורה מופלאה.

התקשורת המקרבת גרמה לי לחוויה מודעת של הבנת הרגשות והצרכים שלי בצורה שלא חוויתי עד כה, קבלת האמת הפנימית שלי ובעיקר היכולת שלי לתקשר את עצמי בצורה ברורה לאחר, התעצמו.

התקשורת המקרבת עובדת באופן מידי עם מה שחי בי, דרך הקשבה אמפתית וחיבור לעצמי ולאחר בו זמנית, לא בשביל לטפל במישהו, אלא כדי להישאר נוכח ומחובר לעצמי.

אלו 2 הדרכים שאני כבר המון שנים חי ומתרגל, כבר הרבה זמן ידיעתי שיגיע הרגע שאאחד בין השניים האלו בצורה של לימודים, עבור אלו שרוצים להתפתח במסע חשוב בחייהם, לעשות עבודה עמוקה עם עצמם וללמוד איך להשתחרר מסבל, ועכשיו הגיע הרגע.

יש לי חוק בחיים, והוא שאני מלמד רק מה שאני יודע שעובד, מה שחקרתי בעצמי שנים רבות, מה שעזר לי בקשיים בחיי והוציא אותי מהם דרך עבודה עצמית וכמובן שהייתי עד לכוח שהיה לזה על אנשים אחרים. זאת הסיבה שאני אומר עם גיבוי מלא מתוך הניסיון שלי שהדרכים האלו עובדות.

אז היום, אחרי 15 שנים של תירגול העבודה של ביירון קייטי עשרות קורסים וסדנאות שהעברתי בדרך הזאת, 4 שנים של לימוד ותירגול תקשורת מקרבת וקורס הכשרת מנחים, החלטתי לאחד בין השניים בקורס עמוק ולהביא דרך אחת שלמה של עבודת התפתחות אישית.

חשוב לי להביא את הדבר הכי פרקטי ושבאמת עובד. תקשורת מקרבת והעבודה של ביירון קייטי עובדים, פשוט כך, ועובדים בעוצמה שקשה להעביר כאן במילים. הן דרכים שמשלימות אחת את השניה ויוצרים כוח שחזק משניהם יחדיו.

הקורס מתאים לכל מי שרוצה לעבור מסע התפתחותי שמאחד בין שני הדרכים המופלאות האלו וללמוד כלים עוצמתיים שיכולים לעזור לו להתגבר על כל קושי ואתגר ולהכיר כלים שיכולים לשחרר אתכם מכל דבר שהיה אי פעם תקוע בחייכם או יהיה.

אם אתם מטפלים או מנחים, קורס זה יכול לתת לכם כלים רבים שתוכלו להשתמש בהם במהלך העבודה שלכם עם אנשים.


מה נלמד בקורס?

- יסודות התקשורת המקרבת ותירגול הקשבה אמפתית
- פיתוח ההקשבה העצמית לרגשות וצרכים
- ביטוי רגשות וצרכים דרך 4 שלבי התקשורת המקרבת
- גישור ביני לבין האחר במצב של אי הסכמה ותלונה
- אמפתיה עצמית
- תהליך כניעה רגשי (שיטת תרגול שהגיע בתיקשור לליאב)
- הקשבה אמפתית לגוף ולכאב פיזי ורגשי
- תרגול שאילת שאלות דרך מדיטציה
- יסודות העבודה של ביירון קייטי
- תרגול עצמי של העבודה של ביירון קייטי
- הכרות של אמונות יסוד וחקירתן
- עבודה על נושאים אישיים ומרכזיים בחיינו
- שילוב תקשורת מקרבת והעבודה של ביירון קייטי בחיינו


תאריכים לקורס:
כעת יש קורס שנמצא בעיצומו, התאריך לקורס הבא עוד לא נקבע. אם אתם מעוניין שאיידע אתכם לגבי הקורס הבא, כתבו לי כאן.

עלות הקורס: 2880 ש"ח, עם אפשרות ל- 6 תשלומים. מקסימום בקורס - 16 אנשים.


קישור לוידיאו שבו אני מסביר על 2 מסלולים של התפתחות - שער הראש ושער הלב, שבעצם מביאים איזון וחיבור לנוכחות של הרגע הזה. תקשורת מקרבת קשורה יותר לשער הלב, והעבודה של ביירון קייטי קשורה לשער הראש. מוזמנים לצפות:
https://www.youtube.com/watch?v=ur--RXoLWOQ&t=1s

שיהיו ימים נפלאים!
ליאב
0547504154

אין תגובות: