יום שבת

קורס תקשורת מקרבת והעבודה של ביירון קייטי עם ליאב 3.6

אם היו שואלים אותי: מהם 2 השיטות להתפתחות אישית בכל העולם שהכי משחררים ממתח וסבל, ושהכי הייתי ממליץ להעמיק בהם יחדיו? הייתי אומר ללא היסוס - תקשורת מקרבת והעבודה של ביירון קייטי.

הסיבה - הן משלימות אחת את השניה בצורה מושלמת. שתיהן דרכים לתיקשורת כנה ואמיתית, שתיהן עובדות בעיקר על הקשיים במערכות יחסים עם אנשים, ושתיהן לוקחות פנימה לעבודה עמוקה שמאפשרת שמחה והנאה בחיים, פשוט מעצם החיים עצמם.

אני שמח ומוקיר תודה שהיתה לי הזכות להעמיק וללמוד את שתי הדרכים האלו בחיי (וגם ללמד אותם). אין לי מילים להסביר כמה הן עזרו ועוזרות לי בחיים.

ישנם 2 מסלולי התפתחות וצמיחה בחיים שבתוכן המון דרכים ושיטות, מסלול אחד הוא שער הראש והמסלול השני הוא שער הלב.

בעבר העליתי וידיאו שמסביר על שני סוגי ההתפתחות האלו (לינק למטה), ובו אני מסביר שישנם אנשים שהולכים דרך הכניעה, החוויה הרגשית, הכאב הרגשי, ורק כך הם משתחררים מסבל וכאב וכך הם מתפתחים. זהו שער הלב.

וישנם אנשים שהדרך שלהם להתפתח הוא להציף באופן מודע מחשבות שמציקות להם, פחדים, חרדות וכל מה שמציק להם, ואז לחקור ולבדוק אותם באופן ישיר עד שמגלים את האמת עליהם ובכך להשתחרר מהם. זוהי ההתפתחות דרך שער הראש.

כאשר אדם עובד עם שני השערים האלו יחדיו, הוא למעשה מאזן בינהם ומצליח להביא את עצמו לנוכחות מלאה, שמחה והנאה באנרגיה הטבעית שלו כאדם.

כשהתחלתי את המסע ההתפתחות שלי, התחלתי דרך מסלול הנונדואליטי (אי-שניות), דרך מורים רבים שהגיעו בדרכי שלימדו בדרך זו, אך הכי שהשפיעה עליי היתה גנגאג׳י שאצלה גם למדתי בארה״ב. הדרך הזאת חיברה אותי באופן מידי לעבודה דרך שער הלב, דרך כניעה רגשית. אפילו שיש בדרך זו גם קצת חקירה, עדיין הדגש הוא על חוויה של להרגיש את מה שיש. התהליך הזה השפיע עליי מאוד ופתח אצלי חוויות של אושר עצומות, עד אשר הגעתי לביירון קייטי.

כשזה קרה, הבנתי בצורה עמוקה ומשמעותית מהי עבודה אמיצה שבה אני מציף את הפחדים שלי, רגשות ומחשבות שמטרידות אותי ושם אותם מולי לחקירה עמוקה שבה אני מתבונן עליהן ושואל שאלות וכך מגלה את האמת עליהן. רק אז הבנתי את הכוח האמיתי של דרך ההתפתחות משער הראש.

התירגול של העבודה (של ביירון קייטי) שינה לי את החיים לגמרי. פתאום כל מה ששמעתי דרך מורי רוח על החוויות שלהם, היה טבעי עבורי, רק כי התמודדתי עם פחדים בצורה מודעת והפחדים והמחשבות פשוט עזבו אותי, כבר לא האמנתי להם יותר כי גיליתי את האמת עליהן.

העבודה של ביירון קייטי היא אחד הכלים העוצמתיים ביותר שאני מכיר לעבודה עם פחדים ומחשבות שמציפים לנו רגשות כואבים.

ואז אחרי שנים של גילוי אמת דרך שער הראש, הכרתי את התקשורת המקרבת וכל הקצוות התחברו, אסימונים נפלו אחד אחרי השני והמסע של הכניעה שהתחלתי איתו, התחבר לעבודה של ביירון קייטי בצורה מופלאה.

התקשורת המקרבת גרמה לי לחוויה מודעת של הבנת הרגשות והצרכים שלי בצורה שלא חוויתי עד כה, קבלת האמת הפנימית שלי ובעיקר היכולת שלי לתקשר את עצמי בצורה ברורה לאחר, התעצמו, לא בכוחניות ולא בכניעה ממורמרת לאחר, אלא בעוצמתיות שיש בה ענווה ורגישות.

התקשורת המקרבת עובדת באופן מידי עם שער הלב, דרך הקשבה אמפתית וחיבור לעצמנו ולאחר בו זמנית, לא בשביל לטפל במישהו, אלא כדי להישאר נוכחים ומחוברים לעצמנו דרך שפה חדשה שלא הכרנו.

זאת העבודה שאני המון שנים עושה עם עצמי, וידעתי כבר הרבה זמן שיגיע הרגע שאאחד בין השניים האלו בצורה של לימודים עבור אלו שרוצים להתפתח במסע חשוב בחייהם, לעשות עבודה עמוקה עם עצמם וללמוד איך להשתחרר מסבל, ועכשיו הגיע הרגע.

אחרי 15 שנים של תירגול העבודה של ביירון קייטי והמון קורסים וסדנאות שהעברתי בדרך הזאת, 4 שנים של לימוד ותירגול תקשורת מקרבת, שבתוכם הכשרת מנחים בתקשורת מקרבת, החלטתי לאחד בין השניים ולהביא דרך אחת שלמה של עבודת התפתחות אישית דרך שער הלב ושער הראש יחדיו, עבור כל מי שרוצה לעבור מסע התפתחותי שמאחד בין שני השערים וללמוד כלים עוצמתיים שיכולים לעזור לו להתגבר על כל קושי בחיים.

יש לי חוק בחיים, והוא שאני מלמד רק מה שאני יודע שעובד, מה שחקרתי בעצמי שנים רבות, מה שעזר לי בקשיים בחיי והוציא אותי מהם דרך עבודה עצמית וגם ראיתי שעשה אותו הדבר עם אנשים אחרים, זאת הסיבה שאני אומר עם גיבוי מלא מתוך הניסיון שלי שהדרכים האלו עובדות.

חשוב לי להביא את הדבר הכי פרקטי ושבאמת עובד. תקשורת מקרבת והעבודה של ביירון קייטי עובדים, פשוט כך, ועובדים בעוצמה שקשה להעביר כאן במילים.

אם אתם רוצים להכיר דרך שתביא אתכם לחיבור עמוק וחדש עם החיים, ההזמנה פתוחה להגיע לקורס שבו תתרגלו ותכירו כלים שיכולים לשחרר אתכם מכל דבר שהיה אי פעם תקוע בחייכם או יהיה.

אם אתם מטפלים או מנחים, קורס זה יכול לתת לכם כלים רבים שתוכלו להשתמש בהם במהלך העבודה שלכם עם אנשים.


מה נלמד בקורס?

- יסודות התקשורת המקרבת ותירגול הקשבה אמפתית
- פיתוח ההקשבה העצמית לרגשות וצרכים
- ביטוי רגשות וצרכים דרך 4 שלבי התקשורת המקרבת
- גישור ביני לבין האחר במצב של אי הסכמה ותלונה
- אמפתיה עצמית
- תהליך כניעה רגשי (שיטת תרגול שהגיע בתיקשור לליאב)
- הקשבה אמפתית לגוף ולכאב פיזי ורגשי
- תרגול שאילת שאלות דרך מדיטציה
- יסודות העבודה של ביירון קייטי
- תרגול עצמי של העבודה של ביירון קייטי
- הכרות של אמונות יסוד וחקירתן
- עבודה על נושאים אישיים ומרכזיים בחיינו
- שילוב תקשורת מקרבת והעבודה של ביירון קייטי בחיינו


תאריכים לקורס:
הקורס יתקיים בימי שני במשך 16 מפגשים בשעות  17:00-21:00 בקיבוץ נחשונים (ליד פתח תקווה).
בין התאריכים 3.6 עד ה- 21.10, עם הפסקה באוגוסט למשך 4 שבועות מ- 5.8-26.8, חוזרים ב 2.9.

עלות הקורס: 2880 ש"ח, עם אפשרות ל- 6 תשלומים. מקסימום בקורס - 16 אנשים.

לביצוע הרשמה יש לשלם דמי מקדמה של 480 ש"ח בקישור הזה:
https://eventbuzz.co.il/lp/event/thework-nvcאם אתם רוצים לדעת עוד פרטים, מוזמנים להתקשר 0547504154 או ליצור קשר במייל- nandinyanni@gmail.com


קישור לוידיאו שמסביר על שער הראש ושער הלב
https://www.youtube.com/watch?v=ur--RXoLWOQ&t=1s

אין תגובות: