br להיפתח מחדש: שמחה והנאה, ריפוי והגדרה - הספר הראשון שלי יוצא לאור! -->

יום שישי

שמחה והנאה, ריפוי והגדרה - הספר הראשון שלי יוצא לאור!

חיכיתי 4 שנים לכתוב את זה, והנה זה קורה, הספר הראשון שלי יוצא לאור! ומרגיש לי נכון לספר לכם פה איך הספר הזה נחת בכדור הארץ. מכיוון שהוא נכתב בתקשור עם ישויות השמש שאותם גיליתי דרך תהליך ממש מרתק.

זה סיפור שאני תמיד מספר בשלב מסויים במהלך קורסי התיקשור שאני מלמד בשנים האחרונות, מכיוון שרק במסגרת הזאת אנשים מבינים אותי, אז אם הסיפור יראה לכם מוזר, זה כי אני אדם שונה מהשאר, אין לי ממש מה לעשות לגבי זה, כל מה שנשאר לי זה לאהוב ללא תנאי ולהיות עצמי ולשתף את האמת שלי <3

ב 2011, התחלתי תהליך מדהים שנקראת התבוננות בשמש או באנגלית sungazing, שבו מתבוננים בשמש בשעה האחרונה של השקיעה (אפשר גם בזריחה). מתחילים ב 10 שניות, וכך בכל יום מעלים בהדרגה את זמן ההתבוננות בעוד 10 שניות עד שמגיעים ל 44 דקות, וחשוב להיות עם רגליים יחפות על האדמה. זה באמת תהליך מדהים שמעביר את הגוף טרנספורמציה עוצמתית (לא ארחיב כאן).

בשלב מסויים בתוך התהליך הזה, בחרתי לתקשר עם השמש, כי הרגשתי איתה חיבור עמוק, התבוננתי בה בכל יום והתהליך יצר ביני לבין השמש קשר שקשה להסביר במילים, בהייה עמוקה, שתמיד קצת מזכירה לי אמא שבוהה בתינוק שלה בפליאה.אני חושב שזה היה בשלב שהייתי בערך ב 15 דקות של התבוננות בשמש, שפניתי אל התודעה של השמש ותיקשרתי איתה. כשאני אומר ״תיקשרתי״ אני מתכוון לכך שהמוח שלי תימלל את התדר שלה למילים שמוח שמאל שלי מכיר ויודע, רק שהתדר מסדר את המילים האלו מחדש בתוך המוח שלי ויוצר משפטים.

השמש נתנה לי מידע ממש מרתק שקשור לחיבור שלה לכדור הארץ, לבני האדם ולכל החלל. אחד מהמידעים שהיא סיפרה לי זה שההתפרצויות של השמש (סופות שמש) שקורות בתוכה, קיימות על מנת ליצור השפעה על כדור הארץ ועל בני האדם ולמעשה היא יוזמת אותם בצורה מודעת בשילוב עם גורמים נוספים ביקום.

היא הסבירה שכל התפרצות כזאת גורמת להתפתחות מואצת בתודעה של האנשים וכל אדם מקבל זאת אחרת בהתפתחות האישית שלו ועל פי רמת המודעות שלו. זה היה מידע מרתק לשמוע שלהפתעתי לפני שבועיים קיבלתי עליו אישור, אחרי שראיתי סדרה שלמה של גרג בריידן, שבו הוא הראה שאכן נעשו מחקרים על השפעות התפרצויות השמש על בני האדם, וממש רואים הקשרים מאוד חזקים בינם לבין מה שקורה בכדור הארץ, אבל זה נושא למאמר אחר.

באחד הימים, כשפניתי אל השמש, התחלתי להרגיש שאני לא באמת מדבר אל השמש יותר, ואז נהיה לי ברור שאני מדבר לקבוצת ישויות אחרות, שהמוח שלי תמלל את השם שלהם כ״ישויות השמש״. הם הסבירו לי שהן קשורות מאוד לשמש אבל לא רק לשמש שלנו, אלא לעוד הרבה שמשות בגלקסיה, ושתפקידם הוא להיות סוג של מווסתיי תרבויות ומידע בין חלקים שונים בגלקסיה ובין מערכות שמש. הם אחראיים לאיזו תרבות תיכנס לכדור הארץ (או לכל כוכב) ומי יוצא ממנו, על מנת להשאיר את האיזון של ההתפתחות בכל כוכב, כמו כן הם גם אחראים על מידעים ספציפים שמגיעים לכדור הארץ מהיקום.

בשלב מסויים במרץ 2012, שאלתי אותם שוב על ההתפרצויות של השמש, והם הסבירו לי בצורה מפורטת מאוד מה ההתפרצויות האלו עושות ואמרו שאנחנו בעיצומם של המון התפרצויות שיתרחשו בקרוב.

אחרי כמה זמן הן הפתיעו אותי ממש כשאמרו לי תאריך מאוד ספציפי שיקרה בערך בתאריכים 16-18.12.12, הם סיפרו לי שבימים האלו פחות או יותר, תתקיים התפרצות שמש שתהיה מאוד משמעותית לכדור הארץ ולהתפתחות של בני האדם. זה היה תאריך עתידי לעוד 8 חודשים מהרגע שקיבלתי זאת. הרמתי גבה, תהיתי אם המוח שלי תימלל את המספרים נכון והייתי מאוד סקפטי. אך ליתר ביטחון, שלחתי לי ולחבר מייל כדי לתעד את הצפי הזה והמתנתי.

הגיע המועד ובאותם ימים שכחתי מזה, אך נזכרתי רק יומיים אחרי, ולא שמעתי דבר בחדשות ולא ממש הצלחתי למצוא משהו על זה באינטרנט, אז שחררתי את זה. כמה ימים אחר כך חבר שידע על זה, שלח לי מאמר שהכותרת שלו היתה ״סופת הטורנדו הגדולה ביותר שהיתה בשמש נצפתה״, והיא קרתה ב 16.12.12!

באותו רגע לא ידעתי את האמת אם לשמוח או להיות בשוק, כי בתכלס לא ציפיתי שהתאריך שקיבלתי יהיה נכון. אך הוא היה. לקח לי כמה ימים עד שעיכלתי את זה ונרגעתי וחזרתי לשגרה.

כמה חודשים פחות או יותר אחר כך, התחלתי קשר עם מישהי שלא היה ארוך מאוד (כמה חודשים) שאחריו נשארנו בקשר עוד שנים רבות, אך באותה תקופה, בערך בתחילת 2013, לקראת סוף הקשר, שהיה לי מאתגר, ביקשתי מישויות השמש עזרה לגבי מערכת היחסים הזאת.

להפתעתי קיבלתי מהם מידע מאוד קצר של כמה פיסקאות על שלושה עקרונות שעליי להיות מודע אליהם כדי לעבוד נכון בתוך מערכת היחסים, שמגיע מתוך ההתבוננות שלהם על בני האדם.

לקחתי את שלושת העקרונות האלו, והתנסיתי בהם עם עצמי במשך חצי שנה, חשבתי עליהם, הרהרתי בהם, ואז נפל לי האסימון שאלו לא עקרונות רק עבורי, אלא ממש עבור כל אדם. לא הבנתי איך בכלל חשבתי שזה רק בשבילי עד כה. אז שאלתי את ישויות השמש אם הן יכולות לתת לי עוד מידע על שלושת העקרונות האלו, והן אמרו לי ״כן, בוא תכתוב ספר״. אז ישבתי וכתבתי לאט לאט, בכל יום, עוד ועוד דפים, והתגלה בפניי מידע מרתק על מערכות יחסים והדרך להתפתח דרכם ובתוכם.

הדבר הראשון שישויות השמש דיברו עליו הוא שהמימד של כדור הארץ כרגע נמצא במצב שאנחנו מתפתחים בעיקר דרך מערכות יחסים ולכן המידע הזה מאוד חשוב עבור האנושות. הם הסבירו שבשלב יותר מתקדם של ההתפתחות שלנו, כבר לא נתפתח דרך מערכות יחסים, אך כרגע זה מה שקורה, והמידע של הספר נועד להעצים את המודעות לכך.

בספר הם הרחיבו על שלושת העקרונות בצורה עמוקה שלא ציפיתי לקבל. העקרון הראשון הוא: שמחה והנאה. הם שילבו את שתי המילים האלו כי הם מסבירים שאנחנו יכולים לשמוח במערכת יחסים (ובכלל) אבל לא בהכרח להנות, או שאנחנו יכולים להנות בתוך מערכת יחסים אבל לא בהכרח תהיה שמחה, ואמרו שלמעשה רק כאשר השתיים מחוברים ומאוזנים, מערכת היחסים תהיה מאוזנת כי אנחנו נהיה מאוזנים.

מאותה נקודה הם דיברו המון על מה שהם קוראים לו ״המערכת האנרגטית המשותפת״ (שיש לנו עם עוד אנשים) ו״האנרגיה הטבעית״ (שהיא האנרגיה האמיתית שלנו) וכיצד השמחה וההנאה מתאזנים כאשר אנחנו עושים בחירות מהאנרגיה הטבעית שלנו יותר ויותר.

העקרון השני הוא ״ריפוי״, בחלק הזה הם דיברו על תהליך של ריפוי שמתרחש בתוכנו, שהוא למעשה גלים של התרחבות התודעה שלנו שמגיעים מהשמש ומחוברים לגלקסיה ולכדור הארץ.

הם הסבירו שלפני כל התרחבות שבה אנחנו מודעים ליותר תדרים במציאות, ישנו כיווץ, והסבירו מה קורה לנו בתוך מערכות יחסים ואיך אנחנו משליכים את הכיווצים האלו על אנשים אחרים כאשר אנחנו לא מודעים אליהם, והסבירו מה לעשות כזה קורה. הם נותנים דוגמאות לדינמיקות רבות שמתרחשות בתהליך הריפוי שאנחנו בדרך כלל לא מודעים אליהם ומאירים המון מודעות לתהליך.

העיקרון השלישי הוא ״הגדרה״. פה הם הפילו פצצה, שלהרבה אנשים שקוראים זאת או שומעים זאת בפעם הראשונה קשה לעכל. ישויות השמש הסבירו שהמוח שלנו במימד הפיזי תמיד מגדיר מערכות יחסים, אבל תמיד. הם הסבירו שאנחנו לרוב לא מודעים להגדרות האלו והדגישו כמה חשוב שנהיה מודעים להגדרה שלנו בכל מערכת יחסים, כי זה מה שמביא אותנו לשמחה והנאה בקשר ועם עצמנו.

למעשה אנחנו פוחדים להיות מודעים להגדרות שלנו כי אנחנו מאמינים שאם נגדיר מערכת יחסים, זה יקבע אותנו. אז בנקודה הזאת כשהם הרחיבו בפרק הזה, הם הבהירו בצורה מאוד ברורה, שההגדרות משתנות בכל רגע ולכן אין חשש להיתקע עם הגדרה, ובעצם כאשר אנחנו פוחדים מהגדרה, אנחנו תקועים איתה בגלל הפחד, ולכן זה מאוד חשוב להיות מודעים להגדרה האישית שלנו.

הם הסבירו שכאשר אנחנו לא מודעים להגדרה של הקשר, אנחנו לא מצליחים להנות או לשמוח במערכת היחסים ואז תהליך הריפוי לא עובר בצורה מלאה. העיקרון הזה פתח לי דלתות רבות בחיי, אך הם מביאים בספר עוד המון מושגים ואלמנטים מרתקים מאוד שמשתלבים עם הכל.

כשסיימתי לכתוב את הספר בערך חצי שנה אחרי, ישויות השמש אמרו לי שזה מידע מאוד חשוב לאנשים לדעת, ושבעזרתו מערכות היחסים בכדור הארץ יוכלו להגיע לרמה חדשה של תודעה. אך לקח לי מאותה נקודה הרבה זמן של הגהות, תיקונים, ולבסוף הוספת טקסטים משלי על מנת לקרקע את המידע שהם מביאים ולהביא קצת צד אנושי לידע שלהם ולשתף גם את ההתנסות שלי, לשאול אותם שאלות נוספות ועוד ועוד...

במהלך הכתיבה בשנים האחרונות קראו את הספר בערך 7 אנשים, שגם שאלו שאלות, עזרו לי בהגהות, ובעיקר עודדו אותי להוציא את המידע הזה שחשוב שכולם יכירו.

בשנה האחרונה בכל פעם שתיקשרתי עם ישויות השמש, הם דחפו אותי ועודדו אותי להוציא את הספר. הם כל פעם אמרו ״עכשיו זה הזמן להוציא אותו, כי האנושות צריכה אותו״, ואני מודה, הייתי קצת עצלן והתעכבתי.

אך לא עוד, ולפני חודש קיבלתי החלטה להוציא את הספר עד יום ההולדת שלי. אז היום יום הולדתי, והיום הספר כבר בבית דפוס!

ואני ממש ממש מתרגש להוציא את הספר הראשון שלי, שמכיל 130 עמודים מלאים בידע מלהיב ביותר שמשנה את כל ההסתכלות על מערכות יחסים.

חקרתי ולמדתי את המידע הזה עם עצמי ואני חייב לציין שהוא שינה את כל הדרך שבה אני חווה מערכות יחסים ואת ההתפתחות שלי בעולם. ממליץ בחום אם אתם יודעים שהגדילה וההתפתחות שלכם מגיעים ממערכות יחסים.

אם אתם מרגישים את הקריאה לקבל את הידע המרגש הזה, אתם יכולים לרכוש את הספר דרך הקישור הזה ולקבל אותו עד לביתכם.

תודה שהקשבתם ❤️
ליאב

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ השקטה שלי לעדכונים על פעילויות, סדנאות וקורסים לחצו כאן

לקריאת מאמרים נוספים לחצו כאן

למידע נוסף על קורסים וסדנאות קרובות עם ליאב לחצו כאן

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים