br להיפתח מחדש: איך ללמוד תקשור? -->

יום שני

איך ללמוד תקשור?


אני רוצה לתאר לכם איך לומדים תיקשור.
בשביל זה אתחיל בלספר לכם שכל תלמיד שסיים אצלי את הקורס תיקשור וריפוי ב- 3 שנים האחרונות, מבחינתי הגיע לרמת תיקשור גבוהה, ואף גבוהה מאוד, ואני מאוד גאה בזה ובעובדה שבאמת כל אחד יכול ללמוד תיקשור.

אני אומר את זה לא כדי שתבואו לקורס, אלא כדי שתדעו שזה אפשרי. זה אפשרי עבורכם לתקשר כל עוד אתם יכולים להיות בשקט הכי פשוט בתוככם ולהקשיב.

אני יודע שלא כולם מבינים באמת מה זה תיקשור, ואם הייתי צריך לתאר במשפט אחד הייתי אומר שתיקשור זאת מילה כוללת של לתקשר *כל דבר* ביקום הזה, *כל תדר* אפשרי שאנחנו מתחברים אליו. כלומר לתמלל את התדר ולבטא אותו במילים או בכל דרך אחרת. זאת המהות של תיקשור.הסיבה שאנחנו יכולים לתקשר כל דבר ביקום (באמת כל דבר!), היא כי אנחנו זה כל היקום. אומנם אנחנו שולטים רק בגופנו וביחד עם זה אנחנו מחוברים להכל! מאוד פשוט, אך לא פשוט למוח הפונקציונלי שלנו לתפוס את זה. שמתי לב שזאת אחת התובנות שקולטים בשלב מסוים התלמידים אצלי בקורס.

הדבר הנוסף שמבינים, זה שתמיד תיקשרנו, רק שלא פיתחנו את זה מספיק. אך זה תמיד היה קיים בנו.

ישנו תהליך הדרגתי של תיקשור טבעי בחיינו:
בהתחלה אנחנו לומדים לתקשר את הבסיס, שאלו התדרים של הצרכים שלנו: מה אני צריך בכל רגע? איזו צורך אני רוצה לקבל? אחר כך אנחנו לומדים לתקשר את הרגשות שלנו: מה אני מרגיש בכל רגע?

אחר כך אנחנו לומדים לתקשר עם חלקים בגוף שלנו (מבלי לדעת שאנחנו עושים זאת), החלקים בגוף יכולים להיות איבר פיזי או מרכז אנרגטי.
עם הזמן אנחנו גם מגלים שתמיד תיקשרנו קצת את הטבע (כדור הארץ, עצים, צמחים ואפילו חיות).
בהמשך כשאנחנו נהיים יותר מודעים לעצמנו, אנחנו מגלים שאנחנו לפעמים מתקשרים את העצמי הגבוה, שזו ההגדרה לתודעה הרחבה שלנו שאין בה אגו. השלב הזה הוא תיקשור של תדרים פחות דחוסים, יותר אנרגטים. ובהמשך יש כאלו שמתקשרים בלי כוונה גם עם אנרגיות שבכלל לא קשורות למימד הפיזי, כמו ישויות אנרגטיות שאינם במימד הפיזי.

זה התהליך הטבעי של התיקשור בחיינו. כל אחד מגיע לשלב מסויים בתהליך הזה באופן טבעי ואז עוצר בו. רוב האנושות תקועה על שלב התיקשור של הרגשות, קשה עדיין לאנשים לבטא רגשות, ולכן יותר קשה להם לתקשר עם הטבע או אפילו עם חלקים בגוף שלהם, וכמובן רוב האנושות לא מתקשרת עם העצמי הגבוהה שלה.

העניין הוא שבשביל ללמוד תיקשור חייבים לעבור דרך כל השלבים,
ככה אני מלמד למעשה בקורס תיקשור וריפוי. השיטה שפיתחתי שגורמת לכולם להצליח לתקשר, עוברת צעד צעד, מללמוד כיצד לתקשר צרכים ורגשות, ואז לתקשר איברים, מרכזים אנרגטים, ואז לעבור לתיקשור של הטבע, ולבסוף לעבור להדרכה הגבוהה ולישויות אור.

גיליתי שאם רוצים ליצור תיקשור שמגיע מהלב ממקום של בהירות מנטלית ונוכחות אוהבת, אז אי אפשר אחרת. ומכיוון שזאת הדרך הטבעית ללמוד תיקשור, זאת הסיבה שכל מי שמסיים אצלי קורס מצליח להגיע רחוק מאוד ביכולת הזאת, כי אז התיקשור מגיע ממקום מאוד בטוח ומקורקע.

אלו השלבים כיצד ללמוד תיקשור. אתם יכולים ללמוד בעצמכם, או שאתם יכולים להיעזר במורה ובקבוצה תומכת. תלוי בדרך שהכי טובה עבורכם ללמוד בחיים. אך מה שחשוב זה לעבור את כל השלבים לאט לאט ובעיקר להתאמן הרבה, ממש כמו ללמוד שפה חדשה.

אני אחד המורים בארץ, והראתי לכם את הדרך שאני מלמד, ויש עוד הרבה מורים מדהימים שמלמדים בדרך שלהם.

הרבה זמן ביקשו ממני שיפתח קורס תיקשור וריפוי במרכז, והנה זה קורה אחרי יותר משנתיים. הקורס תיקשור הבא עומד להיות אחד הקורסים המיוחדים שאי פעם עשיתי ואחד הארוכים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על הקורס הבא שיפתח, אתם מוזמנים ללחוץ כאן על הקישור עם כל הפרטים על הקורס, תאריכים, מחירים, המלצות ועוד...

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ השקטה שלי לעדכונים על פעילויות, סדנאות וקורסים לחצו כאן

לקריאת מאמרים נוספים לחצו כאן

למידע נוסף על קורסים וסדנאות קרובות עם ליאב לחצו כאן

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים