יום רביעי

קורס טיפול ביקומים מקבילים - שלב 1 עם ליאב ובשאר - 28-30.11טכניקת הטיפול עם יקומים מקבילים (Parallel universe Therapy), מתוקשרת דרך בשאר שאותו ליאב מתקשר ב 7 שנים האחרונות בישראל. כלי זה פותח דלתות רבות לשינוי בכל רמה שהיא כאשר אתם מיישמים אותו.

קורס טיפול ביקומים מקבילים, מכשיר אתכם לטפל בעצמכם ובאנשים אחרים דרך הכלי של היקומים המקבילים ומאפשר לכם לשנות את הדרך שבה אתם תופסים את חייכם בכל תחום ובכל רמה.

התפיסה של העבודה עם יקומים מקבילים מתחילה בכך שלומדים מהם וכיצד אנחנו מתחברים אליהם בחיי היום יום.
מתוך ההבנה הזאת לומדים כיצד ולהתחבר בצורה מודעת ליקומים מקבילים על מנת לייבא איכויות חדשות לעצמנו ביקום הזה ולהיות נוכחים יותר ברגע הזה כאן ביקום הנוכחי.
זהו כלי עוצמתי לנוכחות, חיבור לייעוד שלנו, בריאת מציאות (בצורה הפוכה מהמוכר) וחיבור ליצירתיות שלנו.


- כיצד נעשה הטיפול ביקומים מקבילים?
מכירים את הרגע שבו אתם חווים כמעט תאונה, או שכמעט ונפלתם, ואתם רואים את כל השתלשלות האירועים? זה הרגע שבו קפצתם עם התודעה שלכם ליקום מקביל אחר, ומה שראיתם בדמיון שלכם היה למעשה מידע שקיבלתם מיקום מקביל.

מכירים את הרגע שבו אתם ממש רוצים להצליח במשהו שייתן לכם אהבה, שמחה וחופש, ואתם מדמיינים את עצמכם עושים אותו, למרות שהוא עדיין לא ממש מתרחש במציאות כאן? זהו הרגע שבו קפצתם ליקום מקביל אחר.

בשאר מסביר שכל סוגי הטיפולים שקיימים בעולם, מפסיכודרמה עד להילינג, עובדים מבלי לשים לב דרך חיבור ליקומים מקבילים, אך אותם טיפולים קוראים לזה דמיון מומצא (של המטפל או המטופל), שלמעשה על פי בשאר הדמיון הזה הוא מציאות שלחלוטין קיימת ביקום מקביל אחר שאיתה אפשר לעבוד כדי להתפתח.

בתוך הטיפול עם יקומים מקבילים אנחנו לומדים כיצד לייבא תדרים (שהם למעשה איכויות או צרכים) מהיקומים המקבילים שאליהם אנחנו מתחברים לתוך היקום הזה.

כשאנחנו מייבאים איכות אנחנו ממש חווים אותה במציאות הנוכחית ברגע זה בצורה מוחשית בגופנו וכך אנחנו הרבה יותר נוכחים כאן ועכשיו וכבר מקבלים את הצורך שלנו.

כאשר מתרגלים את הטיפול ביקומים מקבילים, הוא הופך לכלי שמתקיים בנו בכל רגע ומעצים את האיכויות שבנו יותר ויותר עם הזמן.

*******
מהם השלבי הלימוד של הטיפול ביקומים מקבילים?

העבודה עם יקומים מקבילים מתחלקת לשני סוגי טיפול, הראשון הוא הטיפול הקצר שאותו מבצעים בכל מיני דרכים וצורות ולכל מיני סיטואציות כמו מצבים נפשיים מאתגרים, מחלה, מחשבות מלחיצות, ולמעשה כל דבר שאותו נרצה לחיות הרבה יותר באיזון בחיינו.
טיפול זה לומדים בשלב 1 וממשיכים להתמחות בו בשלב 2 עבור האחר.

הטיפול השני, הוא טיפול ביקומים מקבילים ארוך של שעה ומיועד לכניסה עמוקה לתוך יקום מקביל שבו אנחנו מתמסרים לסיפור שלם של יקום מקביל שהתודעה שלנו מבקשת להתחבר אליו, דרכו אנחנו עוברים מסע עמוק שגורם לנו להבין חיבורים חדשים בחיינו, לשחרר פחדים, והתחבר יותר לרגע הזה. טיפול זה לומדים בשלב 3.

*****
בשאר שהעביר דרך ליאב בתיקשור את כל המידע על היקומים מקבילים מדבר על הקורס:
"שלום לכל מי שרוצה ללמוד ולהעמיק ביקומים מקבילים וכיצד לעבוד איתם. הקורס ייתן מענה לכל מי שמבקש ליצור שינוי בחייו ובחיי אנשים אחרים.

העבודה עם יקומים מקבילים זהו כלי שנועד ליצור שינוי בכל חלק בחייכם כאשר אתם מבקשים אותו, על מנת להביא לנוכחות יותר עמוקה וזרימה בחייכם.

אין זה כלי שנועד לעבודה רוחנית באופן ישיר, אלא כלי שנועד על מנת להשתחרר מתקיעות. יש הבדל גדול בין שחרור מתקיעות לבין עבודה רוחנית. שינוי ממצב של תקיעות למצב של זרימה קיים כאשר מבינים שיש כאב או סבל הנגרם מכל גורם פנימי או חיצוני וכאשר רוצים לגרום לו להשתנות.

עבודה רוחנית זאת היכולת להתחבר לתדרים גבוהים יותר של אהבה, לאיכויות גבוהות וחדשות אשר מביאות לנוכחות יותר עמוקה ברגע הזה.

חשוב לזכור שקיים חיבור בין השניים. ללא עבודה רוחנית התקיעות נשארת לאורך יותר זמן. עם עבודה רוחנית, תקיעות - כאשר היא מגיעה, יכולה להפוך הרבה יותר מהר לתנועה זורמת אשר מביאה ליכולת גבוהה של הכלת תדרים גבוהים יותר של אהבה.

מטרת העבודה עם יקומים מקבילים - להשתחרר מתקיעות ולאפשר עבודה רוחנית. הקורס ייתן מענה לכל התהיות בנוגע ליקומים מקבילים, וייקח אתכם למסע משותף של חיבור לאנרגיות שקיימות במימדים אחרים.

אחת המטרות של המידע שתקבלו הוא ללמוד להתחבר ליקום מקביל ולהבין מהו התדר שאליו אתם מתחברים. ברגע שהחיבור לתדרים ביקום המקביל נוצר, מתחילה להיווצר סינטזה בין היקום המקביל ליקום שלכם. הסינטזה הזאת מייצרת תדרים בתוך היקום שלכם ודבר זה מאפשר לכם ליצור שינוי במציאות הקיימת שלכם אשר לא היתה אפשרית לפני כן."

_____

- מה נלמד בשלב 1?
* מבוא ויסודות היקומים המקבילים, כיצד הן עובדים ומדוע הם קיימים
* מהן איכויות וצרכים וכיצד להתחבר לצרכים שלנו ולזהות אותם
* כיצד להתחבר ליקום מקביל
* מבוא לטיפול קצר ביקומים מקבילים
* לימוד יבוא של איכויות וצרכים, חיבור לנוכחות, שחרור אמונות, ופחדים דרך החיבור ליקומים מקבילים.

* בסוף הקורס תינתן תעודת השתתפות בקורס ריפוי ביקומים מקבילים - שלב 1.

קורסי המשך:
קורס טיפול ביקומים מקבילים שלב 2 - התמחות בטיפול קצר והעמקה בתירגולים וכלים נוספים דרך הטיפול ביקומים המקבילים.

קורס טיפול ביקומים מקבילים שלב 3 - לימוד סשן טיפול יקומים מקבילים ארוך (אורך עד שעה ורבע). זהו טיפול עמוק וארוך שמגיע לשכבות עמוקות של ריפוי ומייצר מרחב צמיחה וגדילה.

- מנחה הקורס:
את הקורס ינחה ליאב נאנדין יני, ביחד עם הרצאות מתוקשרות של בשאר בנושא, שאותן תשמעו בהקלטות (לפני ואחרי הקורס) וגם בלייב בזמן הקורס. ליאב מלמד תיקשור, העיצוב האנושי, תקשורת מקרבת ו"העבודה" של ביירון קייטי.

 - מוזמנים לצפות בלייב בספייבוק שהוא ערב מבוא עם התנסות לטיפול ביקומים מקבילים.
לחצו כאן כדי הגיע לוידיאו ערב מבוא

- זמנים לקורס טיפול ביקומים מקבילים שלב 1:
28-30.11 - חמישי עד שבת. כל יום מהשעה 09:30 - 18:00.

- עלות הקורס:
* 990 ש"ח בהרשמה מוקדמת עד 12.11.
* 1280 ש״ח הרשמה רגילה.

להרשמת דמי מקדמה (כחלק מהתשלום הכולל) ולשמירת מקום בקורס - כנסו לקישור -
https://eventbuzz.co.il/gqi6u
* דמי המקדמה יאושרו ברגע שהקורס יתמלא, ובמידה ואושרו הם אינם ניתנים להחזר.
* מספר המשתתפים מוגבל.

הקורס יתקיים בגבעת עדה (קרוב לרכבת בנימינה - חצי שעה מהמרכז, נסיעה ברכב של 6 דקות מרכבת בנימינה, תמיד יש מי שיאסוף אתכם כי זה בדרך).

לפרטים נוספים והרשמה מוזמנים ליצור קשר עם ליאב
0547504154

מוזמנים לצפות בוידיאו שבו ליאב מסביר מה בשאר ילמד בקורס יקומים מקבילים:

https://www.facebook.com/liavnandin/videos/10156539001078081/

לעוד תיקשורים עם בשאר הצטרפו לקבוצת 'תיקשור עם בשאר':

https://www.facebook.com/groups/327157804139779/לכל שאלה או תהייה
מוזמנים ליצור קשר עם ליאב
054-7504154

אין תגובות: