br להיפתח מחדש: קורס יסודות בעיצוב האנושי LYD - ״לחיות את המיוחדות שלך״ -->

יום שבת

קורס יסודות בעיצוב האנושי LYD - ״לחיות את המיוחדות שלך״מהו העיצוב האנושי?
זאת מערכת של מידע שעוזרת לך לגלות את המיוחדות שלך ולהעצים אותה, המידע מעניק לך תירגול פרקטי שמאפשר לך להתחבר אל הטבע המיוחד שלך ומלמד אותך דרך המפה הספציפית שלך את הדרך כיצד נכון עבורך לעשות החלטות נכונות בחייך ולדעת לבחור את ההחלטה הנכונה מבין כל הקולות שנמצאים בתוכך.

העיצוב האנושי מתבסס על מפה מיוחדת שמפותחת מתאריך לידה, שעת לידה ומיקום לידה. המפה מראה לך איך עובדת האנרגיה שלך בגוף דרך המרכזים האנרגטים והאיכויות שהן עובדות אצלך.

מה המפה שלכם מגלה לכם?
המפה מראה לכם מהן החוזקות שלכם בחיים וכיצד ולהתחבר אליהן, המפה שלכם מדייקת אתכם כיצד האנרגיות בגוף שלכם עובדות באופן הנכון ביותר עבורכם ומייעצת לכם איך להתנהל בצורה נכונה מול אנשים על פי האנרגיות בגוף שלכם.

דרך הדרכת המפה שאותה מקבלים בקריאה מקצועית, אתם תגלו גם את כל ההתניות שלכם וההשפעות של הסביבה עליכם שמוציאים אתכם מהעוצמה שלכם, המפה מזכירה לכם את מי שאתם באמת ולוקחת אתכם למסע מרתק של התבוננות על מי שאתם באמת בזמן שיש עליכם השפעות של אנשים אחרים. לקריאה מעמיקה יותר על העיצוב האנושי לחצו כאןעל הקורס:

הקורס ״לחיות את המיוחדות שלך״ - Living your design הוא קורס בינלאומי מטעם IHDS שמכשיר את המשתתף בו לעבור דרך המידע החשוב ביותר בשביל להיכנס לתוך ההתנסות המהפכנית של הדרך המדהימה הזאת. הקורס לוקח אתכם לחוויה מעמיקה של הידע עם עצמכם על מנת לחיות את המיוחדות שלכם.

הקורס בנוסף עוזר לכם להבין יותר לעומק את המפות של הקרובים אליכם ומסביר לכם כיצד המיוחדות שלהם משרתת אותם ואתכם בתוך החיים המשותפים שלכם.

זהו קורס אינטרנטי מוקלט שלוקח אתכם דרך המסע של הידע כמו הקורס החוויתי דרך 8 מפגשים של שעה ו 45 דקות, סה"כ 14 שעות, שלו אתם מקשיבים בזמנכם החופשי, ואחרי שתסיימו להקשיב או תוך כדי יהיו לכם איתי 2 מפגשים אישיים של שעה כל אחד ביחד (במחיר המלא של הקורס), במפגשים אלו אענה לכם על כל השאלות שיעלו לכם בזמן ההקשבה לקורס, ניכנס לתוך נושאים בחייכם בעלי אתגר ונסתכל עליהם מהזוית ראיה של המפה שלכם וכיצד להתמודד מולם, ונעבור ביחד תהליך אימון דרך המפה שלכם. כמו כן נוכל להתבונן על המפות של אנשים בחייכם בהקשר של החומר הנלמד בקורס.


הנושאים הנלמדים הם:

- מבוא לעיצוב האנושי.
- כיצד עובדת המפה.
- העצמי והלא עצמי.
- 4 סוגי ההילות והבנתם לעומק, תירגול חישת ההילות.
- 9 המרכזים האנרגטים במצב מוגדר ופתוח, ותירגול הביטוי והחוויה שלהם בגוף.
- פיצולים אנרגטים במפה.
- רקע על חיבורים בין מפות במערכות יחסים.
- רקע על טרנזיטים (השפעות הכוכבים בהווה על המפה).
- עוד חומרים מעניינים ביותר.

דרך המידע שתקבלו ודרך ההתנסות שתחוו במהלך הקורס, אתם תוכלו ביותר קלות להתנסות גם במפה האישית שלכם ולהבין אותה לעומק. זאת חוויה מרתקת שלוקחת אתכם לשלב חדש בחייכם.

למסיימי הקורס ינתן מתנה - הקלטה של קורס היסודות של המורה הותיקה מריאן ווניגר (שהיתה המורה שלי) - קורס שווה ביותר לשמוע, שבו מריאן מביאה את הנסיון האישי שלה לתוך המידע של העיצוב האנושי.

אם אתם רוצים ישר לקפוץ למים העמוקים הצטרפו לקורס מערכות יחסים בעיצוב האנושי של 4 חודשים. כל הפרטים בלחיצה כאן.

דרישות הקורס:
- רצון לעבור תהליך של מודעות עם עצמכם על מנת להיכנס לתוך מסע חדש בחייכם.

- מומלץ לעבור קריאה מקצועית מלאה שבו תקבלו את המידע של המפה האישית שלכם באופן מדויק עבורכם. אפשר לעשות את הקריאה המלאה אצלי (אורכת כשלוש שעות המחולקים ל 2 פגישות של שעה וחצי כל אחת) לפני הקורס או במהלכו. למידע על קריאת מפה אישית לחצו כאן.


עלות הקורס במחיר הרגיל: 1440 ש"ח. אפשר לחלק עד 5 תשלומים.


לרגל תקופת הקורונה - עלות הקורס 920 ש"ח,  שכולל בתוכו מפגש אחד איתי אונליין להסמכה בסוף הקורס לשאלות והעמקה על החומר הנלמד (באורך של שעה).
אפשר לחלק עד ל 3 תשלומים.


להרשמה צרו עם ליאב קשר בפרטי דרך שליחת הודעה בוואטצאפ בקישור כאן,
או בטלפון 
055-9511866, או דרך כאן.


ספר הלימוד של הקורס:
לקורס אפשר להזמין ספר לימוד בעברית, בעלותו 200 ש״ח. זהו ספר צבעוני ועבה שבו נמצא כל החומר הנלמד בצורה מסודרת. לא חובה לקנות אותו, אך מומלץ!

מתנה לנרשמים לקורס:
כל מי שנרשם לקורס מקבל את ההקלטות של הקורס שהעבירה מורתי מריאן ווינגר. זאת חוויה לשמוע אותה מדברת ולהכיר עוד זווית על המידע של העיצוב האנושי.

מה קורה אחרי הקורס?
הקורס מאפשר לכם להמשיך את לימודי העיצוב האנושי במסגרת הבינלאומית ולהעמיק בידע עד למצב שבו תוכלו להתפרנס מלימודים אלו כמקצוע.


על המנחה:
ליאב ננדי יני נכנס לתוך ההתנסות בעיצוב האנושי ב 2011, העמיק בידע דרך קורסים בחו"ל ובלימוד עצמי עמוק. מורה לתקשורת מקרבת, תקשור וריפויוטיפול ביקומים מקבילים.
ליאב מוסמך מטעם בית הספר הבינלאומי לעיצוב האנושי ללמד את הקורס ״לחיות את המיוחדות שלך״ או באנגלית "Living Your Design". 


להרשמה צרו עם ליאב קשר בפרטי דרך שליחת הודעה בוואטצאפ בקישור כאן,
או בטלפון 
055-9511866, או דרך כאן.

___________________________

קורס קבוצתי פרונטלי

במידה ומתארגנת קבוצה וישנם אנשים שמבקשים ללמוד ביחד עם עוד אנשים נוספים (מינימום 6 אנשים), יפתח קורס של 8 מפגשים + מפגש שבת ארוכה של חוויה. במידה ואתם מעוניינים בקורס פרונטלי צרו איתי קשר וכך אדע לעדכן אתכם במידה ותיווצר קבוצה.


לפרטים, הרשמה והתייעצות איתי

יום נפלא!
ליאב ננדי


אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים