יום שבת

קורס יסודות אינטרנטי וחוויתי בעיצוב האנושי - ״לחיות את המיוחדות שלך״ 24.1.19מהו העיצוב האנושי?
זאת מערכת של מידע שעוזרת לך לגלות את המיוחדות שלך ולהעצים אותה, המידע מעניק לך תירגול פרקטי שמאפשר לך להתחבר אל הטבע המיוחד שלך ומלמד אותך דרך המפה הספציפית שלך את הדרך כיצד נכון עבורך לעשות החלטות נכונות בחייך ולדעת לבחור את ההחלטה הנכונה מבין כל הקולות שנמצאים בתוכך.

העיצוב האנושי מתבסס על מפה מיוחדת שמפותחת מתאריך לידה, שעת לידה ומיקום לידה. המפה מראה לך איך עובדת האנרגיה שלך בגוף דרך המרכזים האנרגטים והאיכויות שהן עובדות אצלך.

מה המפה שלכם מגלה לכם?
המפה מראה לכם מהן החוזקות שלכם בחיים וכיצד ולהתחבר אליהן, המפה שלכם מדייקת אתכם כיצד האנרגיות בגוף שלכם עובדות באופן הנכון ביותר עבורכם ומייעצת לכם איך להתנהל בצורה נכונה מול אנשים על פי האנרגיות בגוף שלכם.

דרך הדרכת המפה שאותה מקבלים בקריאה מקצועית, אתם תגלו גם את כל ההתניות שלכם וההשפעות של הסביבה עליכם שמוציאים אתכם מהעוצמה שלכם, המפה מזכירה לכם את מי שאתם באמת ולוקחת אתכם למסע מרתק של התבוננות על מי שאתם באמת בזמן שיש עליכם השפעות של אנשים אחרים. לקריאה מעמיקה יותר על העיצוב האנושי לחצו כאן

על הקורס:

הקורס ״לחיות את המיוחדות שלך״ - Living your design הוא קורס בינלאומי שמכשיר את המשתתף בו לעבור דרך המידע החשוב ביותר בשביל להיכנס לתוך ההתנסות המהפכנית של הדרך המדהימה הזאת. הקורס לוקח אתכם לחוויה מעמיקה של הידע עם עצמכם על מנת לחיות את המיוחדות שלכם.

הקורס בנוסף עוזר לכם להבין יותר לעומק את המפות של הקרובים אליכם ומסביר לכם כיצד המיוחדות שלהם משרתת אותם ואתכם בתוך החיים המשותפים שלכם.

הקורס יתקיים במרחב אינטרנטי שלוקח אתכם דרך המסע של הידע כמו הקורס החוויתי דרך 7 מפגשים שבועיים, ובסופו יתקיים תירגול חוויתי במפגש פרונטלי בסדנה יומית אשר ייקח את המידע וישלב אותו לתוך חוויה עם הגוף.


זמנים לקורס יסודות אינטרנטי:
- 7 מפגשים אינטרנטים בימי חמישי - 24.1.19 בשעות 19:30-21:30. (תקבלו גם מפגש נוסף מוקלט לפני תחילת הקורס).


- מפגש חוויתי בסוף הקורס ב- 16.3.19, יום שבת שיתקיים באזור פרדס חנה.


הנושאים הנלמדים הם:

- מבוא להיומן דיזיין.
- כיצד עובדת המפה.
- העצמי והלא עצמי.
- 4 סוגי ההילות והבנתם לעומק, תירגול חישת ההילות.
- 9 המרכזים האנרגטים במצב מוגדר ופתוח, ותירגול הביטוי והחוויה שלהם בגוף.
- פיצולים אנרגטים במפה.
- רקע על חיבורים בין מפות במערכות יחסים.
- רקע על טרנזיטים (השפעות הכוכבים בהווה על המפה).
- עוד חומרים מעניינים ביותר.

דרך המידע שתקבלו ודרך ההתנסות שתחוו במהלך הקורס, אתם תוכלו ביותר קלות להתנסות גם במפה האישית שלכם ולהבין אותה לעומק. זאת חוויה מרתקת שלוקחת אתכם לשלב חדש בחייכם.

במהלך כל הקורס אתם תקבלו את ההקלטות של כל מפגש על מנת שתוכלו לשמוע שוב את כל החומר בזמנכם החופשי ולהעמיק בהתנסות שלכם.

למסיימי הקורס ינתן מתנה - הקלטה של קורס היסודות של המורה הותיקה מריאן ווניגר - קורס שווה ביותר לשמוע, שבו מריאן מביאה את הנסיון האישי שלה לתוך המידע של העיצוב האנושי.

דרישות הקורס:
- רצון לעבור תהליך של מודעות עם עצמכם על מנת להיכנס לתוך מסע חדש בחייכם.

- הקבלה לקורס מותנית במפגש קריאה מקצועית מלאה שבו תקבלו את המידע של המפה האישית שלכם באופן מדויק עבורכם. אפשר לעשות את הקריאה המלאה אצלי (אורכת כשלוש שעות המחולקים ל 2 פגישות) לפני הקורס או במהלכו. למידע על קריאת מפה אישית לחצו כאן.


עלות הקורס: 1440 ש"ח (לקורס הפרונטלי או האינטרנטי). אפשר לחלק עד 5 תשלומים. קריאה אישית של המפה שלכם בעלות של 650 ש"ח (2 מפגשים של שעה ועשרים כל מפגש).

להרשמה יש לשלם דמי מקדמה של 240 ש"ח. בקישור הזה תוכלו לשלם ולבחור באיזה מהקורסים תרצו להשתתף. דמי המקדמה לא מוחזרים במקרה של ביטול ההשתתפות שלכם בקורס.

ספר הלימוד של הקורס:
לקורס אפשר להזמין ספר לימוד בעברית, בעלותו 200 ש״ח. זהו ספר צבעוני ועבה שבו נמצא כל החומר הנלמד בצורה מסודרת. לא חובה לקנות אותו, אך מומלץ!

מתנה לנרשמים לקורס:
כל מי שנרשם לקורס מקבל את ההקלטות של הקורס שהעבירה מורתי מריאן ווינגר. זאת חוויה לשמוע אותה מדברת ולהכיר עוד זווית על המידע של העיצוב האנושי.

מה קורה אחרי הקורס?
הקורס מאפשר לכם להמשיך את לימודי העיצוב האנושי במסגרת הבינלאומית ולהעמיק בידע עד למצב שבו תוכלו להתפרנס מלימודים אלו כמקצוע.


על המנחה:
ליאב נאנדין יני נכנס לתוך ההתנסות בעיצוב האנושי לפני יותר מ- 7 שנים, העמיק בידע דרך קורסים ובלימוד עצמי עמוק.ליאב מוסמך מטעם בית הספר הבינלאומי ללמד את הקורס ״לחיות את המיוחדות שלך״ או באנגלית "Living Your Design". את ההכשרה ליאב קיבל מאחת המורות הותיקות בתחום, מריאן וויניגר, תלמידה בכירה של רא (האיש שהביא את המידע לעולם). ליאב מתקשר ומלמד תיקשור, מטפל בתקשורת מקרבת ומעביר קריאות מקצועית בעיצוב האנושי.

לפרטים נוספים, שאלות והרשמה:
0547504154
ליאב

___________________________

מסלול אינטרנטי לקורס אישי

מסלול זה הוא יותר אישי. בו אתם מקבלים 8 שיעורים מוקלטים מתוך קורס שהתקיים, כל שיעור כשעה ו45 דקות מול מצגת מוכנה. אתם מקשיבים לקורס בזמנכם החופשי, ואחרי שתסיימו להקשיב או תוך כדי, אתם מקבלים ממני 2 מפגשים אישיים, דרך הסקייפ או באופן אישי. כל מפגש באורך שעה.
במפגשים אלו אענה לכם על כל השאלות שיעלו לכם בזמן ההקשבה לקורס, ניכנס לתוך נושאים בחייכם בעלי אתגר ונסתכל עליהם מהזוית ראיה של המפה שלכם וכיצד להתמודד מולם, ונעבור ביחד תהליך אימון דרך המפה שלכם. עלות הקורס האישי: 1580 ש"ח (ללא הספר וללא קריאה אישית).

היתרון בקורס אישי, שאתם עושים אותו בקצב שלכם, ולא בקבוצה. היתרון בקבוצה, הוא שאתם גם מתרגלים חוויה של הידע ברמת הגוף בשיתוף עם אנשים נוספים.לפרטים, הרשמה והתייעצות איתי
אתם מוזמנים להתקשר אליי 054-7504154
או ליצור איתי קשר בפרטי בפייסבוק


יום נפלא!
ליאב


אין תגובות: