br להיפתח מחדש: תיקשור על חתולים -->

יום שישי

תיקשור על חתולים

מה התפקיד של חתולים והאם יש להם קשר לנחשים?

לחתולים יש חיבור לנחשים, יש להם אותן עיניים (לחתול יש עפעפיים ולנחשים לא, אבל העיניים הן אותן עיניים) - יש לזה סיבה: הם מגיעים מאותו מקום, ועושים לפעמים גם את אותם רחשים.

כמו שהסברתי על הנחש, הוא מייצג בעולם שלכם את הכוח האנרגטי החבוי, הסמוי. זהו כוח יצירתי מאוד גדול, שגם קשור למיניות מאוד גדולה.

החתול, לעומת זאת, מייצג את הכוח המודע שיש לכם. חתולים באים לכאן עם תדר מאוד ספציפי, יש להם יכולת להביא אנרגיה שגורמת לסביבה שלהם להשתנות.
איך להשתנות?
הם מביאים למעשה את החיבור התודעתי של סביבתם, כלומר החיבור של הצומח ובעלי החיים לתוך המודע של מי שנמצא לידם על מנת שיוכלו לראות את המציאות לעומק (כמו שהיא).

כאשר חתול שגר ברחוב ולא נמצא ליד בני אדם, הוא מחבר את התודעות של הסביבה, (של הצומח ושאר בעלי החיים) יחד בצורה הזאת. כך הוא מעצים את הכוח של האנרגיה שלהם.

אך כאשר הוא נמצא ליד בני האדם, הוא מעצים את האנרגיה של בני האדם בצורה ספציפית יותר, מכיון שהוא נוגע רק בתדר מאוד מסוים של העצמה אצל בני האדם.

הנחש נוגע בתדר מאוד ספציפי שקשור למשהו חבוי, והוא קשור בדרך כלל לאנרגיה עוצמתית שמתחילה את הכל, וזאת האנרגיה הספציפית של הלא מודע שמתחילה הכל.

החתול לעומתו מביא תדר שמחבר את בני האדם לראיה העמוקה של הכוח שלהם לקבל את הדברים כמו שהם.

כאשר החתול נמצא ליד אדם, הוא בעצם מביא סוג של הבנה לאותו אדם, הבנה שאותו אדם לא קולט שהיא קיימת, אבל היא כן קיימת אצלו בצורה מודעת.
אדם שנמצא ליד החתול, לא מודע לכך שהחתול משפיע עליו להיות בסוג של העצמה מודעת.
במצב זה האדם מתחבר לתדר מסוים שהוא כבר מכיר והוא מעצים אותו,
אבל כשהחתול נמצא לידו, החתול רוטט תדר מסוים ומייצר אנרגיה הרמונית עם הצומח ובעלי החיים סביבו ואז התדר הזה מועצם בתוך אותה סביבה,

וכשהחתול מביא את האנרגיה ההרמונית הזאת לבני האדם, הוא מעצים את התדר האנרגטי של אותו אדם בצורה כזאת שהאדם יכול לראות דברים עמוקים יותר בתוך החיים.

זאת הסיבה שחתולים, מבחינת תדרים ואנרגיות, בכל התרבויות אצלכם, בעיקר בתרבות המצרית העתיקה, תמיד היו סמל לראיה עמוקה, ראיה עמוקה של דברים שהאנשים בין כה מודעים אליהם, אבל נהיים עוד יותר מודעים אליהם בסביבתם של חתולים.

זאת אומרת, החתול מעצים יכולת לפתח כוחות או אנרגיות, תדרים מסוימים בגוף האדם, שגורמת להם, להיות יכולים לראות אותם פי כמה חזק יותר ועוצמתי יותר מאשר ללא החתולים שנמצאים ליד.

בתוך העולם הזה אצל בני האדם, לא כולם אוהבים חתולים. את זה הסברתי גם לגבי הנחשים.


למה לא כל בני האדם אוהבים חתולים?
מכיון שיש אנשים שכאשר חתול נמצא לידם, חוץ מזה שהם יכולים להיות ביולוגית אלרגית אליהם (וזה מאוד קשור למה שאני הולך להסביר עכשיו), הם גם יכולים להיות במצב שזה חוסם אותם ראייתית והם לא מסוגלים להיות לידם.


החתולים למעשה עושים לאותם אנשים את ההיפך, מכיון שהם (האנשים) מפחדים מהעוצמה המודעת שלהם - יש להם משהו שהם מכירים ויודעים - והם לא מוכנים להתפתח בו, אז כשהם לא מוכנים להתפתח במקום הזה, באופן טבעי הם יוצרים סוג של אלרגיה לחתולים - אלרגיה אנרגטית ואלרגיה ביולוגית, פיזית.

כשזה קורה, הם בעצם נמצאים במצב של דחייה, באופן אינסטינקטיבי (בלי שום קשר לחתול), ואז הם לא רוצים להעצים את האנרגיה שגם ככה מודעת אצלם.
אותם אנשים כן מכירים בכך שיש להם איכות מסוימת של ראיה פנימית (אך מדחיקים אותה).

זאת לא איכות ראייה שחייבת להיות מיסטית, אבל זה קשור לאנרגיה מיסטית, כי חתולים הם יצורים מאוד מיסטים. הראיה הפנימית הזאת וראיית הדברים המאוד עמוקה הזאת וההעצמה שלהם, זאת האיכות של החתולים.

כאשר אדם לא יכול או לא מוכן לקבל את התדר הזה, את הראיה הזאת, את העוצמה הזאת שיש לו, הוא למעשה דוחה את החתול מעליו ולא מרגיש שהוא מתחבר אליו. ואם החתול כן נמצא לידו, הוא ירגיש שהתדר מתחיל להיות מועצם, והוא ירגיש חוסר נוחות בתוך הגוף.

ישנם אנשים שאין להם בעיה עם חתולים, אין להם בעיה אם הם נמצאים ואין להם בעיה אם הם לא נמצאים. אותם אנשים נמצאים במצב שהם מקבלים את העוצמה הראייתית שלהם, והם אפילו יודעים לשחק איתה טוב מאוד. אצל אותם אנשים, התדר של החתול כבר כאילו נמצא בתוכם, לכן אין להם צורך בחתול, ומצד שני, יקבלו אותו בברכה, הם לא בהכרח ירצו להיות לידו, זה נתון לגמרי לבחירה חופשית.

אנשים שאוהבים להיות ליד חתולים, אלה אנשים שצריכים ואוהבים שיש להם את התדר הזה לידם, את הראיה הפנימית הזאת, שמאפשרת להם להיכנס פנימה, להעצים דברים ולראות אותם בצורה עמוקה.

אצל כל בן אדם הראיה הפנימית היא שונה. יש כל מיני צורות שהתדר של החתול משפיע על כל אדם. ישנם אנשים, שבעצם זה שהחתול נמצא לידם ויש להם ראיה פנימית מסוימת, הם יכולים לרפא את עצמם. בגלל זה, הרבה פעמים חתולים מגיעים לאנשים האלה כשהם במצב אנרגטי לא טוב.

ישנם אנשים שהראיה הפנימית הזאת עוזרת להם ברמות מיסטיות יותר, זאת אומרת לראות דברים יותר עמוקים ויותר מחודדים. כשאני אומר עמוק, זה חייב להיות גם חד, מכיון שרק משהו חד יכול להיכנס עמוק. לכן יש צלילות מסוימת וחדות מסוימת בתפיסה (הראייתית הפנימית).

ישנם אנשים מאוד ספציפיים, שמקבלים את החתולים לתוך החיים שלהם, כי הם מרגישים שהחתול נותן להם כוח לייצב את האנרגיה המודעת של הראיה הפנימית אצלם (האנשים). ברגע שהחתול מייצב את האנרגיה הזאת, אותו אדם תלוי בחתול והחתול תלוי באותו אדם - כל זה ברמה האנרגטית.

הייצוב הזה יכול לקחת כמה שנים, ואז אין צורך לאדם הזה בחתול יותר. מצד שני, הייצוב יכול להתקיים לאורך כל חיי אותו חתול, בזמן שהוא עם אותו אדם.

מספיק שעתיים ביום שהחתול נמצא ליד האדם (יש אנשים שצריכים קצת יותר), כדי שהוא יספק את ההעצמה האנרגטית של הכוח המודע, של הראיה הפנימית. הכוונה היא כשהחתול נמצא ממש קרוב לגוף.

כאשר חתול מסיים את תפקידו בלתת את מה שהוא צריך לאדם, הוא יותר ויותר יתרחק ממנו, באופן טבעי. החתול כבר ירגיש שהתדר שלו לא ניתן לאותו אדם כפי שצריך לתת, שכבר אין צורך בתדר הזה והוא יהיה יותר ויותר לבדו בתוך החיים האלה.

עוד דבר… צביר הנשמות של החתולים, מגיע מכוכב מאוד ספציפי, הכוכב הזה הוא כוכב שדרכו נוצר כדור הארץ, אני מתכוון שהם (הישויות) היו מעורבים בתוך הבריאה של כדור הארץ. החתולים אינם אותם ישויות, אבל מוצאם משם, מוצא תודעתם משם.


למה הם בוחרים להגיע לכאן בתור חתולים?
כדי לשמור על התדר שדיברתי עליו, התדר הוא אותה ראיה פנימית עמוקה של המציאות, כדי לאפשר לבני האדם להיות במקום הרבה יותר נכון ובריא בתוכם.


תוקשר על ידי ליאב


להצטרפות לקבוצת הוואצאפ השקטה שלי לעדכונים על פעילויות, סדנאות וקורסים לחצו כאן

לקריאת מאמרים נוספים לחצו כאן

למידע נוסף על קורסים וסדנאות קרובות עם ליאב לחצו כאן

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים