br להיפתח מחדש: מהו תקשור? -->

יום רביעי

מהו תקשור?

אנשים שואלים אותי לפעמים, מהו תיקשור?
אנסה במאמר זה להסביר את זה בצורה הכי הגיונית ולוגית שאפשר על מנת שתוכלו לתפוס את זה גם בחוויה. זאת הדרך שבה אני מסביר בתחילת הקורס תקשור וריפוי שאני מלמד.

אתחיל מלהסביר מהו תיקשור יומיומי ואחר כך אעבור לתיקשור אזוטרי.

תיקשור הוא למעשה היכולת של כל אדם להתחבר לתדר כלשהו ולהרגיש אותו, לראות אותו, לתמלל אותו במילים, לחוות אותו. למעשה לפי ההגדרה הזאת כולנו מתקשרים וזה אכן כך.על מנת להבין תקשור לעומק עלינו להבין כיצד המוח עובד. המוח שלנו הוא כמו מקלט רדיו, אך הוא גם משדר רדיו. אבל בואו נתמקד לרגע רק בצד שקולט. כל העולם הזה הוא תדרים, האנשים, החיות, הצמחים, אפילו חפצים דוממים. תדר זה מידע, כל העולם שלנו הוא מידע אינסופי. הפיסיקה יודעת את זה, הכימיה יודעת את זה, וזה דיי ברור. הכל זה תדרים ומידע, והמוח שלנו הוא מקלט של תדרים ואנחנו יכולים לתמלל אותם למילים, מה שעושים עם זה אחר כך זה סיפור אחר.

המדע מצליח לתרגם תדרים רק בעזרת מכשירים אלקטרונים, אך הוא לא הוכיח שהמוח האנושי עושה זאת כל הזמן, כי הם לא מצליחים למדוד תדרים ברמה האנרגטית. אך למעשה אנחנו עושים זאת כל הזמן.
לדוגמא, שחקן בקולנוע שצריך לשחק דמות מהמציאות, מתחבר לתדר של הדמות הזאת דרך זה שהוא לומד את הדמות, ואז מבטא אותה במשחק. הוא למעשה מתקשר את הדמות הזאת.
כשאנחנו שרים, אנחנו מתקשרים חלקים עמוקים בתוכנו, אלו תדרים שקיימים בנו.

אפשר להבין מכך שבעצם כולנו מתקשרים. כשמבינים שהמוח שלנו הוא מקלט רדיו של אין ספור תדרים, והוא גם משדר תדרים, אנחנו מבינים כמה אנחנו מושפעים מאנשים וכמה אנחנו משפיעים עליהם.

ככה אנחנו מתקשרים ביומיום שלנו, של המציאות הפיסית. עכשיו נמשיך לרובד ה״לא פיסי״, שהוא הרובד האנרגטי של המציאות. אם אתם ספקנים לגבי זה, אין לכם מה להמשיך לקרוא, כי עד שלא תחוו זאת בעצמכם ותתנו הוכחה לעצמכם, אף אחד לא יכול להוכיח לכם דבר, כי זאת חוויה אישית. אם אתם פתוחים בראש שלכם להמשיך לקרוא ולהבין עוד, אתם מוזמנים באהבה.

בעולם התיקשור האזוטרי ישנם 2 סוגי תיקשור עיקריים. הראשון הוא תיקשור עם ההדרכה הגבוהה שלנו, והשני הוא תיקשור עם ישות אנרגטית נפרדת מאיתנו.

הקול שבראש

לפני שאמשיך להסביר, חשוב לי קודם כל להבהיר משהו, כשאנחנו מתחברים לתדר כלשהו, התדר הזה מתפרש על ידי המוח שלנו. כלומר המוח שלנו הוא זה שמפרש אותו. אם למשל גדלתי בסביבה שלימדה אותי רק 4 מילים כל החיים. אני אתקשר ישות או אדם כלשהו, רק ב 4 מילים האלו.

לכן חשוב להבין, שתיקשור זה למעשה הפירוש של התדרים דרך הפילטר של המוח שלנו. גם אם אנחנו מתקשרים ג׳יבריש זה עדיין הפילטר של המוח שלנו. ההבדל בין לתקשר את התדר הטבעי של המוח שלנו, שזה גם האגו שלנו שמכיל את הפחדים שלנו, לבין לתקשר תדר חיצוני לנו, זאת היכולת שנובעת מתוך אימון - להתמקד בתדר ספציפי ולדעת להבחין בינו לבין התדר הרגיל של המוח שלרוב מזדהה עם האגו והפחדים שלנו. זה מה שאני מלמד בקורס תיקשור.

מהו תיקשור עם ההדרכה הגבוהה?

התודעה של כל אדם נכנסת לגוף בזמן הלידה, אך אינה נכנסת כולה מכיוון שאז הגוף לא היה יכול לשרוד את הכמות העצומה של האנרגיה. רק חלק קטן ממנה נכנס לתוך הגוף. ומי שאנחנו חושבים שאנחנו זה חלק מהתודעה הרחבה שלנו.
החלק שנשאר ברובד הלא פיזי (אם אפשר לקרוא לזה ככה), הוא למעשה ההדרכה הגבוהה שלנו. ישנם אנשים שקוראים להם המדריכים הרוחניים, יש כאלו שקוראים להם העצמי הגבוה, או המלאכים השומרים.

כל השמות האלו מפנות בעצם לחלק של התודעה שאינו נמצא בתוך הגוף הזה, וחלק זה גם מפיץ תדרים, שאפשר להתחבר אליהם ולתמלל אותם במילים. זה נשמע בלתי אפשרי?
בהחלט אפשרי וכל אחד יכול.

בקורס תיקשור וריפוי שאני מלמד, אני מדריך בהתחלה איך לתקשר עם איברים פנימיים שיש לנו בגוף. מה הכוונה? אני יכול למשל להתחבר לריאות שלי לדוגמא ולדבר אותם. הדבר המדהים הוא, שאם מישהו ישאל את הריאות שלי שאלה, אני אוכל ממש לתמלל את התדר של הריאות שלי על פי השאלה שנשאלה והריאות יוכלו לומר דרכי מה יעשה להם טוב ואיפה יש להם בעיה. זה באמת מדהים.

כמובן שאנחנו כבני אדם יכולים לתקשר עם כל דבר שמפיץ תדר בכדור הארץ, בין אם זה עם עצים, צמחים, קריסטלים ועוד... כי כולם מפיצים תדרים (בקורס יש 2 שיעורים מיוחדים רק על זה), ישנו אפילו מכשיר אלקטרוני שיכול לקלוט את התדרים של הצמחים ולפרש אותם למוסיקה (חפשו ביוטיוב singing plants).

באותו האופן אנחנו מתחברים להדרכה הגבוהה שלנו ואנחנו יכולים לתקשר איתה. דרך ההדרכה אנחנו יכולים להתחבר הרבה יותר למהות שלנו ולמקור שלנו אפילו עוד לפני שהתחלנו לתמלל את התדר שלה למילים. זאת חוויה מאוד ישירה ואוהבת.

כשאנחנו מתקשרים אותה במילים (בראש או בקול) אנחנו למעשה ממש מדברים עם החלק הגבוה שבנו שעוקף את האגו והפחדים שלנו. זה חלק שיכול לראות את הפונטציאל שלנו והוא יכול לתת לנו כיוון. הוא עוזר לנו להתחבר להחלטה הנכונה שלנו, אך חשוב מאוד לזכור שהוא לא מחליט בשבילנו!
ההדרכה יודעת שיש לנו בחירה חופשית והיא לעולם לא מחליטה עבורנו או מציעה לנו מה לעשות, אלא אם כן היא רואה שגם ככה אנחנו רוצים את זה ויודעים שזה מה שאנחנו רוצים, אך לא אם אנחנו מתלבטים ולא יודעים בכלל. מטרתה היא רק לעזור לנו להיזכר בבחירה האמיתית שלנו.

במפגשים אישיים שאני עושה בתיקשור עם העצמי הגבוה של מי שמולי, מתרחש מצב מאוד מרגש, שבו האנשים פוגשים את החלק הגבוה שלהם, זאת חוויה מיוחדת שגורמת כמעט לכולם להזיל דמעה באיזה שלב, או ממש לבכות, כי הם מרגישים שהם מתחברים לעצמם ומדברים עם עצמם ברובד שלא הכירו לעולם ולא התנסו בו. כמות האהבה שההדרכה הגבוהה נותנת לנו היא אין סופית וזה מאוד מבריא ויוצרת חוויה מתקנת.


מהו תיקשור עם ישות חיצונית?

זה למעשה תיקשור עם הדרכה גבוהה של אדם אחר, או ישות אנרגטית שהיא גם מדריכה, שאינה קשורה להדרכה הגבוהה שלנו. אלו יכולות להיות קבוצות של ישויות שעובדות יחדיו, או ישות ספיציפית שיש לה תפקיד חשוב ומסרים חשובים להעביר לאנושות.
לי קרול, מתקשר את קריון, שהיא ישות חיצונית, אסתר היקס מתקשרת את אברהם שמביא מידעים מרתקים לגבי חוק המשיכה.
כל אלו הם מידעים אזוטרים שאינם יכולים להיות מוכחים בהכרח דרך המדע, אך רוב התיקשורים החיצוניים מוגדרים כמידעים רוחניים שעוזרים להתפתחות האישית של כל אחד על מנת להיות יותר מאושרים בחיינו.


מה עוזרים לנו מידעים אזוטרים?

מידע אזוטרי עוזר לנו להבין את ההתפתחות של התודעה והרבה פעמים נותן לנו תירגול פרקטי על מנת לחיות את הייעוד שלנו בחיים בצורה עמוקה יותר, על מנת להבין איך החוויה האנושית פועלת ברובד שאף פסיכולוג לא מדבר עליו.

יש הרבה פעמים הקשר בין דתות מסוימות לבין תיקשורים מבחינת המידעים, אך זה שונה מאוד, מכיוון שדת היא מסגרת שאדם נכנס אליה על מנת לאפשר לעצמו לא לברוח עם האגו שלו למקומות לא נכונים, וגם דת היא מסגרת של אמונות. לעומת זאת במידע של תיקשורים לרוב ישנה הדרכה כיצד לשחרר את האמונות שמגבילות אותנו ולא להינעל על אמונות מסויימות על מנת להימנע מהכוח שיש לאגו שלנו (שבהחלט קשור גם לארגיה מינית).

מקווה שההסבר הקצר הזה עזר לכם. עולם התיקשור הוא מדהים ויש לו המון מידע טוב שגורם לנו להבין את עצמנו לעומק. ביחד עם זאת אנחנו חיים פה בחומר הדחוס, וחשוב לזכור שכל מידע הוא רק מידע ולא לקחת אותו כמובן מאליו, אלא לחקור אותו בעצמנו לפני שאנחנו מאמינים לו, בין אם זה מידע אזוטרי או מידע שבא מתחום המדע. אף מידע מבחוץ לא יכול להיות הסמכות שלנו עבור ההחלטות בחיינו, רק אנחנו.


למאמר נוסף על תיקשור - ״מהו תיקשור אמיתי?״

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ השקטה שלי לעדכונים על פעילויות, סדנאות וקורסים לחצו כאן

לקריאת מאמרים נוספים לחצו כאן

למידע נוסף על קורסים וסדנאות קרובות עם ליאב לחצו כאן

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים