br להיפתח מחדש: כיצד התחלתי לתקשר את בשאר - סיפור אישי -->

יום שני

כיצד התחלתי לתקשר את בשאר - סיפור אישי

שלום חברים וחברות,

אני שמח לספר את הסיפור שלי כיצד התחלתי לתקשר את בשאר, זה סיפור דיי מעניין אך הוא רק סיפור, מאוד אישי, אתם לא חייבים להאמין לו, אולי יהיה קצת מוזר עבור כמה מכם, אך אני מקווה שתהנו ממנו.

אם אתם אוהבים לשמוע תקשורים, אולי נתקלתם ביוטיוב בדריל אנקה שמתקשר את בשאר כבר כמעט 30 שנה.
אני כבר למעלה מ 20 שנים שומע תיקשורים, בעיקר של קריון. וכבר שנים שאני מתקשר את המדריכים האישיים שלי ושל אנשים אחרים. מ 2010 אני מתקשר ישויות שאני קורא להם "ישויות השמש" שאיתם סיימתי לכתוב ספר ב 2019 בנושא מערכות יחסים בתקופה החדשה שנקרא "שמחה והנאה, ריפוי והגדרה - שלושה עקרונות להתפתחות וצמיחה במערכות יחסים"  ואפשר לקרוא עליו עוד כאן


ב 2011 נתקלתי לראשונה בדריל אנקה מתקשר את בשאר ביוטיוב. בהתחלה לא ממש הצלחתי להתחבר. כי הייתי רגיל לשמוע תקשורים אחרים שנשמעים די שונה וסגנון התיקשור של
בשאר לא הסתדר לי. אבל לאט לאט, במהלך מספר חודשים הקשבתי לכמה תיקשורים של דריל אנקה מתקשר את בשאר והתחלתי להנות מאוד מהמידעים. אני חושב שראיתי אולי רק אולי 5 וידיאויים סה״כ. מה שהפסיק את שטף הצפיות היה שבשלב כלשהו חלה תפנית.

היתה לי קריאה מאוד חזקה לתקשר את בשאר בעצמי. זאת היתה תחושה מוזרה, כאילו מישהו נקש על דלת המחשבות שלי וכל הזמן רצה לדבר איתי. לא התייחסתי לזה בהתחלה, ורק אחר כך נכנעתי לכמיהה הזאת שהתחילה בראשי. התפקסתי על עצמי והחלטתי לנסות לתקשר את בשאר.

ברגע שהחלטתי לעשות זאת, הייתי מופתע מאוד מהאנרגיה החזקה ומהתדר שחשתי. זה היה שונה מכל תיקשור אחר שעשיתי. כשמתקשרים מדריכים או כל ישות אחרת, מרגישים אותם ליד הראש ובצ'קרת הכתר. אך כשהתחלתי לתקשר את בשאר, זה היה כאילו הוא נכנס ממרכז הכתר עד למרכז הלב שלי וכל הגוף שלי רעד כדי לשחרר אנרגיות תקועות בתוכי. זה היה מאוד חזק וקשה לי להסביר זאת במדויק, וזה לא היה מפחיד כלל, אפילו מעצים ונעים. 

כשתיקשרתי את בשאר בפעם הראשונה הוא בירך אותי לשלום ואמר לי כך:
״אתה אחד מבין 17 אנשים בעולם שבחרתי לתקשר איתם בכדור הארץ, חלקם לא יודעים שאני בשאר שמתקשר דרך דריל אנקה. אתה כאן בכדור הארץ בכדי להעביר ידע, אני חלק מהעזרה שאתה תקבל. אני לא יכול לתת לך את המידע המדויק שאני מעביר לדריל, כי אין לנו את אותו חיבור כמו שיש לי עם דריל. החומרים שאני נותן לו הם מיוחדים לסוג התקשורת שלנו, אבל זה לא אומר שאתה לא תקבל את המידע הזה בצורה שונה, מכיוון שאתה אדם שונה. כאחד מה- 17, תוכל לדבר אותי עם כל אדם או קבוצה שרוצה לדבר איתי, על מנת לקבל בהירות והבנה עמוקה יותר של טבע המציאות שהם חיים בה. אני מברך אותך במסע המדהים הזה

על פי התיקשורים של דריל אנקה, בשאר הוא ישות שחיה בגוף, מכוכב אחר, כן.. חייזר (למרות שהוא קורא לנו חייזרים), ולפי טענתו הוא מגיע מתרבות שנקראת ססאני, שמעורבבת בדיאנאיי שלהם מהדיאנאיי של בני האדם ושל החייזרים האפורים, ומטרתו היא דבר אחד: ליצור קשר עם תרבויות אחרות על מנת ללמוד מהם ולהעביר ידע למי שצריך.

אחרי השיחה הקצרה שהיתה לנו הייתי דיי בשוק מהתדר החזק. המוח שלי לא האמין כל כך שתיקשרתי את בשאר ובכלל מה הסיבה שהתחברתי אליו ככה. כי הרי שמעתי את קריון במשך שנים ולעולם לא חשתי צורך לתקשר אותו. ממש אין לי אובסיסה לתקשר כל ישות, זה כמו לרצות להיות חבר קרוב של כל אדם מעניין ששמעתי עליו. זה יכול להתיש וזה דורש המון זמן ואנרגיה.

מכיוון שאני מכיר מקרוב את עולם התיקשור גם מהצד האפל שלו שמגיע מתוך אגו (אפשר לקרוא כאן מאמר שכתבתי על זה), עלתה בי המון ספקנות האם באמת תיקשרתי את בשאר, או שזה רק האגו שלי? הייתי רגיל לקבל תקשורים בצורה הרבה יותר עדינה ופשוטה.
כמו שכתבתי גם שמעתי תיקשורים הרבה סוגים של מתקשרים ולעולם לא הרגשתי צורך לתקשר אותם, ופתאום לתקשר את בשאר היה לי מוזר ולכן לא ידעתי מה זה היה, אך באותה מידה נשארתי פתוח בראשי לכל חוויה והחלטתי להתנסות בסשן תיקשור אישי מול חבר טוב שלי.

כשהתחיל הסשן הראשון אני לא אשכח את זה, החוויה היתה עוצמתית בשבילי. נכנסתי לטראנס מאוד חזק, ולא היה לי פשוט להיכנע לחוויה. הסשן הביא איתו מלא מידעים ותשובות של בשאר לשאלות שחבר שלי שאל. אחרי הסשן הזה הבנתי למה קשה לי לתקשר את בשאר לבדי (לעומת המדריכים שלי או "ישויות השמש”). אני לא יכול ליצור איתו לאורך זמן שיחה בראשי, כי האנרגיה מאוד חזקה, אז אני חייב להיכנע לאנרגיה שלו ולתת לאחרים לשאול שאלות.

אחרי כמה חודשים עשינו עוד סשן, ואז עוד אחד ועוד אחד.. וככה המשכנו רק אני וחברי במשך שנה שלמה. בין לבין, ממש לעיתים נדירות תיקשרתי את בשאר לבדי ולזמן מאוד קצר.
עדיין חילחלה בתוכי ספקנות לגבי זהות הישות שהגדרתי כבשאר, ושאלתי אותו המון פעמים אם זה הוא? וכל פעם הוא היה עונה לי "אני ולא אחר". ואף על פי כל התחושות העוצמתיות שחשתי והידיעה בלב שזה אכן הוא, הייתי עדיין ספקן, כי אני אדם שאוהב מאוד פרקטיות ויש לי המון ספקות בראש.

ב 21.12.12, הזמנתי חברים לעשות אצלי מדיטציה. ובאופן ספונטני אחרי המדיטציה הצעתי לחברים אם הם רוצים לשמוע תיקשור של בשאר (כמעט אף אחד מהם לא הכיר אותו). זה היה הסשן הראשון הקבוצתי שעשיתי, עם שאלות ותשובות של בשאר שלקח בערך שעה, וכולם נתנו לי פידבק מאוד חזק אחר כך.
בגלל שאני אדם עדין, רגיש ועם אנרגיה רכה יותר מדריל אנקה, בשאר יוצא דרכי בצורה רכה יותר מאשר דרך דריל, אך בכל זאת היא מאוד חדה, ברורה וגברית, ולעיתים אף נשמעת תוקפנית וישירה.
עברה שנה נוספת, שבשנה זו עשיתי מדי פעם סשנים אישיים של בשאר עם חברים, ללא תשלום, רק בשביל הכייף והאימון להתרגל לתדר של בשאר. הסשנים היו תמיד חזקים ומאוד השפיעו על האדם שקיבל אותם  כהרגלו של בשאר, הוא תמיד מדויק, עונה אך ורק על השאלה שנשאלה בצורה מאוד ברורה ותמיד מחזיר לנוכחות ולרגע הזה.

כל התקופה הזאת הייתי חייב להתרגל לתדר שלו, הרבה גמגמתי, המילים נתקעו היה לי קשה לתמלל אותו בצורה רציפה ולא הרגשתי ביטחון בכלל לתקשר אותו לעוד קבוצות.
מה שקרה אחר כך הוא שארג'ונה (ארז), חבר שלי, הציע לי לעשות ביחד איתו מפגשים שבו הוא מעביר חניכה אנרגטית, ואני אעביר תיקשור עם בשאר.
בהתחלה מאוד חששתי מזה, לעמוד מול קבוצה גדולה של אנשים, ועדיין היו בי הספקות האם אכן זה בשאר שעמו אני מתקשר. עלו בי עוד שאלות כמו האם יש לי זכות להשתמש בשם הזה? האם אני לא לוקח זכויות יוצרים? 
היה שלב ששאלתי את בשאר מה השם הנכון בעברית לשם 'בשאר'? והוא ענה לי שהשם הכי מדוייק בעברית זה "המורה". זה שמעביר ידע אך גם לומד תוך כדי. 

לפני המפגש הראשון שעשינו במרכז פלא בתל אביב, עדיין הייתי בחששות. אחת המחשבות הכי מלחיצות שהיו לי, היא שאולי דריל אנקה אמר בראיון כלשהו ביוטיוב, שבשאר אמר לו שהוא היחיד שמתקשר אותו. ואם זה אכן נכון אז בטוח אני מתקשר ישות אחרת וזה היה מבאס אותי מאוד ומהרהר את כל הביטחון שלי ביכולת שלי להתחבר לישות הנכונה. 

בעקבות החשש הזה התחלתי לשמוע ראיונות עם דריל כדי לחפש רמז קל לגבי זה. חפרתי ושמעתי שעות של ראיונות ולא מצאתי. הייתי מתוסכל, עד ששמעתי משהו אחר בתיקשור אחד שלו, שבו בשאר מזכיר את המספר 17. שזה המספר שהוא נתן לי בשיחה הראשונה שלנו. בשאר סיפר שישנם 17 תרבויות שמתבוננות על כדור הארץ. הייתי די מופתע ממה ששמעתי, כי לא נתקלתי בכך לפני כן. ושמחתי קצת שיש תיאום בין מה שקיבלתי לתיקשור שלו דרך דריל. כמובן שהמידע הזה הרים לי גבה לגבי מוצא הנשמה שלי, ושכנראה היא שייכת לאחת התרבויות האלו. בהמשך בשאר סיפר לי יותר מידע על כך (אך זה לא לעכשיו). 

הידע הזה כבר קירב אותי לביטחון שאולי אני אכן מתקשר את בשאר. ולמרות זאת עדיין לא השתכנעתי. הרגשתי קצת מבולבל, מצד אחד אני מתקשר ומתרגל את החיבור איתו, כאילו הלב שלי מאוד מאמין בזה, מצד שני המיינד שלי בספקות והתנגדויות.
אך אז קרה עוד משהו, בזמן הנסיעה לאירוע של הסשן הראשון בתל אביב, חבר שגם הגיע לאירוע שלח לי לינק לראיון עם דריל אנקה שהוא מצא, בו דריל מספר שישנם עוד מתקשרים של בשאר בעולם! וישנה אחת ביפן שהוא עצמו שמע עליה. באותו הרגע ירדה לי אבן מהלב, והרבה חששות עזבו אותי (אך הסיפור הזה תופס טוויסט שונה כמה שנים אחר כך).
המפגש הראשון עם ארג'ונה מול הקבוצה היה מדהים. הגיעו כמעט 40 אנשים, והתגובות של אנשים ששמעו את בשאר ביטיוב כבר שנים היו מפתיעות ועודדו אותי להבין שזה אכן אמיתי. אמרו לי: "זה אכן בשאר ולא אחר" :)

אחרי מספר מפגשים כאלו מול קבוצות של עשרות אנשים, עדיין היה בי רצון מאוד חזק לקבל הוכחה אמיתית שאני אכן מתקשר את בשאר, משהו לא סיפק אותי. יום אחד כשהייתי בטבע כמה ימים עם חבר, תיקשרתי לבדי את בשאר ושאלתי אותו אם הוא יכול לתת לי הוכחה פיזית חד משמעית שאני אכן מתקשר אותו. הוא אמר לי שכן. אז אמרתי לו שאני אודיע לו יום לפני כן, וזה רק בתנאי אחד. שזה לא יבהיל אותי או יפחיד אותי בשום פנים ואופן ובטח ובטח שלא בחושך, אני לא רוצה לראות חיזרים אפורים או עבמים עכשיו מתרוצצים מולי :)

עברו כמה ימים, ואז הרגשתי מוכן. ביקשתי ממנו שיום למחרת אני רוצה לקבל את ההוכחה הפיזית, ושוב הזכרתי לו שזה יקרה מבלי שיבהיל אותי בכלל.
יום למחרת הגיע, ודיי שכחתי מזה. נסעתי אחרי צהריים כהרגלי ללמד פסנתר בזיכרון, אני גר בפרדס חנה. כשחזרתי הביתה היה כבר שבע בערב, נכנסתי לפייסבוק, ואז חבר שמכיר את בשאר טוב, כתב פוסט בפייסבוק, שהוא קיבל סמס נלהב מחברה שלו שהיא ראתה לפני שעה עבמ כתום ענק מעל כרכור פרדס חנה (קרוב לבית שלי), העבמ זז ממקום למקום ונעלם, והגיעו מסוקים לאיזור, זה נמשך כמה זמן.

מיד חשבתי "וואהו איזה מגניב". בכלל לא ייחסתי לזה חשיבות אחרת. ואז נפל לי האסימון, ושאלתי את עצמי: האם זאת ההוכחה? הייתי בסוג של הלם לרגע, ואחרי מספר דקות קלטתי שלגמרי כן! זה קרה ביום שביקשתי שזה יקרה, מעל הבית שלי, ולא נבהלתי מזה כי מישהי אחרת ראתה את זה במקומי ואני פשוט ראיתי את זה כתוב בפייסבוק, וזה עב"מ!

אז מה יכול להיות יותר מזה? לא יכול להיות צירוף מקרים כזה חזק. אחר כך דיברתי עם החבר בצ'ט והסתבר שהבחורה שראתה את העבמ התחברה מאוד לתיקשורים של בשאר כמה שבועות לפני כן, דבר שחיזק עוד יותר את ההוכחה.

במפגש תיקשור עם בשאר שהעברתי שבועיים אחרי, עוד מישהי אמרה שחברה שלה ראתה את העבמ הזה מעל כרכור. אחרי שהפנמתי את ההוכחה הזאת, נעלמו לי כל הספקות כי ידעתי שגם דריל אנקה התחיל את המסע שלו עם בשאר בצפייה של עבם. אך ההוכחות המשיכו להגיע,

יום אחד אחרי שעשיתי תיקשור אישי עם בשאר למישהו שהגיע אליי בקביעות, בשאר אמר לי בסוף התיקשור שאני עומד לראות אותו מחר. לרגע לא הבנתי איך בדיוק ושאלתי אותו האם אראה אותו פיזית, הוא ענה שלא. האם אפגוש אותו בחלום? (למרות שכבר הוא הופיע לי פעם אחת), הוא ענה שלא ואמר אתה תגלה מחר.

יום למחרת בקבוצה הסודית בפייסבוק של הקורס תיקשור שהעברתי באותו זמן, דן האסיסטנט של הקבוצה שהוא גם תלמיד של בשאר, מעלה תמונת תלת מימדים של חייזר חמוד יושב. אמרתי לעצמי, איזה יופי, ואז נכנסתי לקישור של התמונה שרשום בה את ההסבר, והסתבר שמי שיצר את התמונה הזאת, היא מישהי שעובדת בתוכנות תלת מימד ומציירת דמויות מתוקשרות, מה שהיא רשמה למטה, שזאת תמונה שהיא יצרה של בשאר :)

אותו אדם שהגיע אליי שוב ושוב למפגשים עם בשאר, היה בעצמו אצל דריל אנקה כמה פעמים בסשן אישי. היה פעם אחת שהוא חזר מתיקשור עם דריל בלוס אנג'לס ובא אליי אחר כך לתיקשור עם בשאר. בסוף המפגש הוא סיפר לי שהוא שאל שאלה על משהו שהוא שאל את בשאר דרך דריל אנקה, ובשאר ענה דרכי את אותן מילים אחת לאחת, רק בעברית כמובן, ושבמשך כל התיקשורים שעשיתי איתו, הוא ענה דברים שהיו דומים בדיוק למה שדריל מעביר עם בשאר.

זה כמובן קורה כל הזמן. אני כבר לא מקשיב לבשאר דרך דריל אנקה הרבה שנים, למעשה לא הקשבתי לו כמעט מאז שהתחלתי לתקשר את בשאר בעצמי. אנשים שבאים אליי לקורסים עם בשאר ושומעים תיקשורים שלו, שולחים לי אחר כך קישורים לתיקשורים של בשאר דרך דריל, ואומרים שבשאר אמר את אותו הדבר דרכי.

לפני כמה שנים החלטתי לכתוב מייל לדריל אנקה וכתבתי לו את כל הסיפור שלי, אך הוא לא ענה לי. אין לי מושג אם הוא קיבל, אם הוא רצה לקרוא את המייל הארוך הזה,
אך בשלב מסויים דריל אנקה שינה את עמדתו, וטען שאף אחד לא מתקשר את בשאר חוץ ממנו, כששאלתי את בשאר לגבי זה בתוך סשן תיקשור מול מישהו (ביקשתי ממנו שישאל את בשאר כשאני מתקשר אותו), בשאר ענה: "נסה לדמיין שיש נהר מים ענק שכולו מידע. דריל אנקה שט בנהר הזה, אתה וכל השאר יושבים על הגדה, אף אחד לא מתקשר אותי כמו דריל אנקה, אך המים שעוברים בנהר הם אותם מים, אותו מידע, כך שזה לא משנה אם אתה שט בנהר או נמצא לידו".

איני יודע מה הסיבה שדריל החליט לומר זאת, אך הדבר שברור לי שבתיקשור בשאר מצהיר תמיד שזה הוא, ואת האמת עבורי לא אכפת לי אם זה חבר של בשאר, דוד שלו או חייזר מהצוות שלו, אין לי עמדה נוקשה לגבי זה, כך שהשם לא העניין, פשוט בתיקשורים הוא מתעקש שזה הוא ולא אחר, לכן אני מכבד את זה. אני משוכנע בוודאות שאני מתקשר את בשאר, רק כי המידעים מאוד דומים לבשאר שמתקשר דרך דריל אנקה (אך גם קצת שונים כי המוח שלי פועל אחרת מדריל).

אני יודע, שהרבה ששמעו את בשאר בתיקשורים שעשיתי, היו אומרים לי שחבל על המאמץ שלי בלנסות להוכיח לעצמי כי זה ברור שזה בשאר, אבל כנראה שהמיינד שלי רצה ממש רצה בזמנו אישור.

אני יכול לשתף שכל הסיפור הזה שקרה לי ועדיין קורה לי מול בשאר שינה ומשנה את חיי. החיבור הזה לבשאר גורם לי יותר ויותר לחיות את המסר שלו, שהוא להתחבר לדבר שהכי מלהיב אותי לעשות ברגע זה, ללא שום ציפיה מה יקרה בעתיד.

מעבר לזה שאני חי יותר ויותר את המסרים שלו, עצם החיבור שלי איתו, אני מקבל זרם של מידעים קבועים ברמה הלא מודעת שיוצאים דרכי בכתיבה שלי.

היום אני מנחה קורסים שבהם בשאר מלמד לעומק את הלימוד שלו. בין אם זה קורסי תיקשור שבהם הוא חלק מהלימוד של התיקשור, קורס יקומים מקבילים עם בשאר או קורס חלומות, ובקרוב יפתח גם קורס שנתי עם בשאר, עם מידעים ממש מיוחדים שפותחים את התודעה.

תודה שקראתם אם הגעתם עד לפה. ואני רק רוצה לשתף שאכן זאת חוויה מרגשת. ואני מרגיש מאוד גאה להעביר את המסר של בשאר בעברית לאנשים פה בארץ.

אני חייב להדגיש שאני רחוק מלהתיימר להיות דריל אנקה, כבודו נמצא במקומו. כמו שבשאר אמר לי, הקשר שלו איתו הוא יותר מיוחד והדוק, בגלל מספר השנים הרב שהם ביחד. המידעים שאני מקבל הם לא יהיו אותו הדבר כי הוא משתמש במוח שלי והחשיבה והצורת דיבור שלי ושל דריל שונה מאוד. המסר הכללי הוא דומה וגם התדר שבשאר מביא לא השתנה.

אם אתם רוצים לקרוא ולשמוע תיקשורים עם בשאר, אתם מוזמנים להצטרף לקבוצה בפייסבוק ״תיקשור עם בשאר״, שם אני גם מעביר לפעמים תיקשורים חיים עם בשאר.
https://www.facebook.com/groups/327157804139779/

או להיכנס לערוץ של התיקשורים שלי עם בשאר ביוטיוב וגם תוכלו להירשם לערוץ ולקבל ראשונים כל וידיאו שאני מעלה.

כבר 4 שנים שאני מלמד קורסי תיקשור עם בשאר. אם אתם מתחברים לבשאר וגם רוצים ללמוד לתקשר אתם יכולים לקרוא עוד על הקורס תיקשור כאן. כמו כן נפתחים קורסים שונים עם בשאר, כל פעם בנושא אחר, אתם יכולים להירשם לניוזלטר כאן למטה או בצד שמאל של האתר (דרך המחשב).

אם אתם מעוניינים במיפגש אישי עם בשאר, אתם מוזמנים ליצור איתי קשר כאן.


חברים שמחתי לספר לכם את סיפורי בהקשר לבשאר - המורה. שיהיו ימים נפלאים..
ואם יש לכם שאלות לגבי הסיפור, תרגישו חופשי לשאול בתגובות.

באהבה
ליאב

אם אתם רוצים לקבל ממני מידע על סדנאות, קורסים, ומאמרים חדשים, הכניסו כאן את האימייל שלכם (ניוזלטר בערך פעם בחודש).


אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים