br להיפתח מחדש: מהו תקשור אמיתי? -->

יום שני

מהו תקשור אמיתי?

תיקשור הוא עולם נפלא. ללא ספק. המידע המדהים שאפשר לגלות באמצעות תיקשור הוא בלתי נגמר. תיקשורים מחולקים לשני רבדים עיקריים. אחד אלו תיקשורים לא מודעים, והשני אלו תיקשורים מודעים.
אך לפני שאתן דוגמאות, אסביר מהו תיקשור אמיתי על פי תפיסתי.
תיקשור הוא כל פעולה שבאה מההתלהבות הכי עמוקה שלנו ולחיבור למקום הגבוה/עמוק ביותר שלנו. בזמן פעולת התיקשור אנחנו מרחיבים את עצמנו לאין סוף אפשרויות. ומאפשרים לעצמנו להיפתח לתדרים חדשים אשר גדולים מהאישיות המצומצמת שלנו, ושמביאים לנו תובנות ומסקנות חדשות לתוך עולמנו.

אנשים שמתקשרים באופן לא מודע, עושים זאת באומנות, מוסיקה, כתיבה, עולם הנסתר או כל דבר יצירתי. לעומת זאת תיקשור מודע, הוא מה שאנחנו חווים כתופעה ב 30 שנים האחרונות דרך אנשים שטוענים שהם מתקשרים ישויות אנרגטיות שלא חיים בגוף, קול שנשמע בראשם, או מדריך אנרגטי מחוץ להם. אלו נותנים להם מידע ותובנות לגבי נושאים מסויימים.
לי קרול מתקשר את קריון, הישות המגנטית
ומביא מידעים מדהימים ומרגשים

איני יודע אם תיקשור מודע אכן מגיע ממקור חיצוני לנו או שאנחנו בעלי גישה למידע עצום שמעבר לנו, והאגו שלנו פשוט לא יכול להכיל את זה ואז הוא מתרץ שהמידע מגיע מישויות אנרגטיות כאלו או אחרות.

אך בשני המצבים, מודע או לא מודע, כאשר אנו מתקשרים נכון, אנו חווים הבנה ישירה שהתחברנו למקור רחב יותר מעצמנו וזאת תחושה נפלאה.

ישנם בעולם כיום מתקשרים מודעים רבים, ומידעים עצומים של חומר מתוקשר, מדהים ברובו. חלקם מאוד מפורסמים, חלקם עובדים עם קבוצות קטנות, וחלקן עובדים רק באופן פרטני.
אני חושב שהשאלה האמיתית היא האם משהו מהחומרים האלו פרקטיים עבורנו? או האם הם באו רק כדי לעורר בנו דמיון?

הסיפור האישי שלי
באופן אישי כמתקשר עברתי תהליך מאוד מעניין ב 16 שנים האחרונות. הייתי נתון לסוגים רבים של תיקשור, ועברתי מהמקום הכי חשוך אל המקום הכי מואר. למדתי רבות על מה זה אומר לתקשר באמת.

בהתבגרותי קראתי עשרות ספרי תיקשור, מכל הסוגים, ואז התחלתי לגלות שיש לי את המתנה הזאת בעצמי. אך כשהתחלתי, בגיל 19 הייתי תמים ולא ידעתי דבר על אגו, על הטריקים של המיינד, על רגשות חבויים, על הפחדים שלי. אז התיקשורים שלי היו עם אנרגיות לא נכונות, אם אפשר לקרוא לזה כך.

מה שבאמת קרה לי, זה שעל ידי התיקשור, ברחתי מהפחדים שלי, מעצמי. לא רציתי להרגיש רגשות כבדים, ולא באמת יכלתי להיות אמיתי עם עצמי. למזלי מישהי עזרה לי, ותמכה בי ועברתי תהליך מאוד עוצמתי. כשהבנתי את מצבי הפנימי הפסקתי לתקשר למשך כמה שנים והתחלתי להרגיש את עצמי שוב, לקחתי פסק זמן מכל העולם האזוטרי ולאט לאט התקרקעתי.

בעקבות המעבר הזה התחלתי להבין איך האגו והמחשבות יכולות להיות מאוד טריקיות. הבנתי איך אפשר ליפול בקלות לתיקשור לא אמיתי שמסווה את עצמו כתיקשור אמיתי. למיינד יש כוח עצום בלשחק משחקים רוחניים. היום אני יודע שקוראים לזה האגו הרוחני.

פגשתי לא מעט אנשים שקרה להם אותו הדבר, שהתיקשור שירת את המיינד הלא מודע שלהם. במצב כזה קשה מאוד להסביר להם מה קורה. כי זה סוג של התמכרות של האגו לבריחה מהתמודדויות העולם. ככה גם לי זה קרה, ואיבדתי את עצמי. כי לא ידעתי את עצמי.
אך ברגע שהבנתי את זה, דרך חוויה אנרגטית טראומתית שקרתה לי, הפסקתי לגמרי לעסוק בכל ענייני הרוח, ולמדתי את עצמי, עשיתי עבודה פנימית של ניקוי וחזרתי לחיות בגוף שלי. הבנתי שעם תיקשור לא מתעסקים סתם, צריך ללמוד אותו בצורה אמיתית ונכונה.

הפסיכולוגיה מפרשת מקרה כזה כסוג של פיצול של המוח כדי להתמודד עם טראומות, אך הפסיכולוגיה גם לוקחת את התיקשור כבדיחה וכחסרת בסיס מדעי ופה הפסיכולוגיה כמדע מפספס משהו גדול ועצום שהוא בעצמו לא יכול להכיל וגם לא רוצה כי המדע לא יכול לתפוס מה שלא הוכח ונמדד.

אחרי 7 שנים, שעשיתי עבודה פנימית עמוקה והשלתי המון פחדים ומחשבות מלחיצות, יכלתי לראות בבהירות את המקום האמיתי של התיקשור. ובאופן טבעי התחלתי לחזור לתקשר ממקום אחר לגמרי. זהו המקום של הלב האוהב. רק מהמקום הזה באמת אפשר לדעת שאכן אפשר לתקשר נכון.

כאשר הכרתי את עצמי מספיק והרגשתי מקורקע, התחלתי לתקשר עם המדריכים שלי. במשך ה - 7 שנים האחרונות עשיתי זאת עם עצמי, ואחר כך לאחרים דרך מפגשים אישיים. בהמשך התחלתי לפתוח את עצמי לתיקשורים אחרים מעבר למדריכים הרוחניים שלי.
מאז אני יודע שאני לא לוקח שום מידע בצורה אישית או נכונה בהכרח. אני מקשיב, בודק את מה ששמעתי, ומבין שתמיד יש את הסמכות הפנימית שלי שמחליטה מה נכון עבורי.

שני חלקים לתיקשור
בשביל שנבין מהו מצב אמיתי של תיקשור. הייתי רוצה לחלק את הגישה שלי לשני חלקים: א. מהו תיקשור אמיתי עבור המאזין? ב. מהו תיקשור אמיתי עבור המתקשר?
נתחיל עם א' בכמה שאלות אליכם:
האם כשאתם הולכים למתקשר או שומעים תיקשור, אתם מזהים את המתקשר כאמיתי? האם התיקשור פותח לכם את הלב? האם התיקשור מעביר אתכם שינוי בזמן שאתם מקשיבים? האם התיקשור נותן לכם מידע פרקטי? או שיום למחרת כבר שכחתם את כל המידע הזה?

בעיניי כמאזין לתיקשור, חשוב לי קודם כל להרגיש שהמידע שאני מקבל מעורר בי השראה, וגורם לי לא רק לפתוח את הראש, אלא גם את הלב. אם רק אקבל מידעים אזוטרים ולא פרקטיים שלא יהוו עבורי פתיחה של הלב ושל הדמיון יחדיו, אז אולי אהנה מהתיקשור, אך אצא משם בידיים ריקות.

המידעים העצומים שמתקשרים מסביב לעולם הביאו לנו, נתנו לנו פרספקטיבות רחבות, אך לטעמי רק בודדים מהם, הביאו לנו מידעים פרקטים, ורק בודדים מהם באמת איפשרו לי ולאחרים לפתוח את הלב. שאר התיקשורים רק מעוררים השראה דמיונית, או מקלים על הדאגות שלנו לזמן מה.

תיקשור יכול להיות דבר טריקי מאוד. כשאנחנו מקשיבים למתקשר, אנחנו נישבים בקסם של המידע, שאת רובו אנחנו לא באמת מבינים ברמה של חוויה מעשית. הרבה פעמים המידע יכול להיות לא פרקטי ולא מחובר ללב ורק נשאר ברמת האזוטרית.
שאין זה טוב או רע, מכיוון שהכל תלוי באדם המקשיב ולאן הוא לוקח את המידע שקיבל. תיקשורים עם מידעים איזוטרים הם אמיתיים בדיוק כמו תיקשורים שפותחים את הלב.

אחד הדברים שאני כמתקשר תמיד אומר למאזינים, הוא ״אל תאמינו לי, תחקרו בעצמכם״. אני אפילו אומר ״אני לא יכול להוכיח שאני מתקשר, אולי כל זה הוא חלק מהאישיות החבויה שלי.״ ואני ממש רציני לגבי זה, אני באמת לא יכול להוכיח דבר. והרי איך אתם כמאזינים יכולים להוכיח שמשהו מגיע מ״ישות״ אחרת? איך אתם יכולים לדעת?
אתם מבינים לאן אני חותר?
אני אומר שבסופו של דבר זה לא משנה מאיפה המידע מגיע. כל עוד המידע הוא פרקטי, כל עוד המידע משנה אתכם לחיוב ופותח את לבכם, אז הוא רלוונטי.

דבר נוסף שאני אומר לכל מי שלומד אצלי תיקשור ולכל מי שמגיע אליי למפגש פרטי: תיקשור אמיתי לעולם, אבל לעולם, לא אומר לאדם במה לבחור. כשאתם מתלבטים מה לעשות ואז מתקשר אומר לכם ״תעשה את זה, ולא את זה״, זה אומר שאותו אדם לא תיקשור ממקום נקי, ולכן תקשור אמיתי לעולם לא יכלול עצות במה לבחור. תקשור כן יכול לתת פונטציאל, אבל הבחירה עצמה תמיד צריכה לבוא מהמקום הכי עמוק של האדם עצמו ולא מאף תיקשור. (אפשר לקרוא על נושא זה בהרחבה כאן).

עבור המאזין לתיקשור לדעת לקחת כל מידע (לא רק של תיקשור, אלא אפילו גם של מדע) ולחקור אותו בעצמו. אף ידע הוא לא שימושי, אם מבינים אותו רק ברמה הלוגית ולא ברמת החוויה, את זה יודע כל חוקר אמיתי מכל תחום.

אם אתם מתלהבים ממידעים רוחניים, אבל עדיין מרגישים ריקנות בלבכם ולא באמת חיים את חייכם בצורה מלאה ואמיתית, תשאלו את עצמכם, האם לדעת את כל המידע הזה עוזר לי? או שהוא עוזר לי לברוח? האם המידע מביא אותי לשחרור מסבל?
עם השאלות האלו אשאיר אתכם לחשוב. אני לא שופט שום דבר, רק חוקר ובודק.


העולם האזוטרי של התיקשור
כעת נעבור ל ב׳ - מהו תיקשור אמיתי עבור המתקשר?
אפילו אם אתם לא מתקשרים בעצמכם תוכלו ללמוד מזה המון.
כמתקשר אוכל לומר לכם רק את דעתי האישית. במשך השנים הגעתי למסקנה מאוד פשוטה: תיקשור אמיתי נובע בראש ובראשונה ממצב שבו ישנו חיבור ללב ולגוף. כל ישות אנרגטית שאיתה נתקשר, לא בהכרח חיה בגוף בעברה. ולכן ישויות אלו לא יודעות מה זה אומר באמת בחוויה לחיות בתוך מימד פיזי. חשוב להבין את זה. ולכן תיקשורים רבים שמגיעים מהמימד האנרגטי, לא באמת יכולים להבין לגמרי את המימד הפיזי שבו אנחנו חיים. ואז כשאנחנו מתקשרים אותם, זה נשמע מאוד מפתה המידע שנקבל, כי הוא כביכול משחרר אותנו מהמימד הפיזי. אך "לצערנו" אנחנו פה בפיזי, והם שם באנרגטי.

תיקשור שמגיע מהגוף ומהלב באמת, מושך אליו רק ישויות אנרגטיות שיכולות להתחבר אלינו ברמה של הגוף ואז גם המידעים שנקבל יהיו מאוד אמיתיים ופרקטיים.

איכות התיקשור נקבעת על פי רמת התודעה של המתקשר. אם אתם חיים עדיין עם המון מחשבות ורגשות מעורערים, התיקשור שלכם לא יהיה נקי ונכון ויגיעו אליכם ישויות אנרגטיות שרק ישתעשעו אתכם ויסיטו אתכם מהחשיבה שלכם, כי הן רק רוצות בתשומת לב ויתנו לכם מידעים שלא ישרתו אתכם, אלא את הפחדים שלכם.

ישויות אנרגיות יכולות לבוא בכל מיני צורות ותדרים וחשוב לדעת למי מתחברים. לא כל חיבור אנרגטי הוא נכון. וזה תמיד שיקוף למצב התודעה של המתקשר.

הנה טיפ ראשון למתקשרים מתחילים: אחד החוקים שחשוב לדעת הוא שבעולם האסטרלי, כל ישות חייבת לענות בכנות כששואלים אותה שאלה. ואחרי שלמדתם לתקשר, במידה ותשאלו את הישות שאיתה אתם מתקשרים, שאלה פשוטה מאוד. תוכלו לחסוך לעצמכם המון זמן ובלבול. והשאלה היא: "האם אתה מתחזה?"

ברגע שתשאלו את הישות שאלה זו, היא חייבת לענות לכם ב"כן" או "לא". באותו הרגע, הכל תלוי ברמת התודעה שלכם ובשקט המחשבתי שלכם. אם אתם מתקשרים ממקום של אגו, המיינד שלכם ישמע "לא" אף על פי שזה "כן". אך אם אתם שקטים במחשבה ופתוחים לתיקשור אתם תשמעו את התשובה האמיתית - כן או לא.

זאת הסיבה שחשוב מאוד לעשות עבודה עצמית מספיק טובה לפני שמתחילים לתקשר. בקורס תקשור שאני מעביר, אני מלמד את הדרכים והכלים, כיצד לאפשר לעצמך ליצור שקט פנימי עבור התיקשור. אני נותן הנחיות כיצד לעזור לעצמכם לפנות אנרגיות שלא מתאימות לכם.

הנה טיפ נוסף יעיל מאוד שאני נותן בקורס ושכל אדם יכול לעשות (לא רק למתקשרים). השתמשו בו מתי שתרצו. הוא טוב בעיקר לפני השינה. זוהי בקשה אנרגטית / תפילה מאוד ברורה, עצמו את עינכם ואמרו זאת:
"אני דורש (מאנרגיית היקום/בורא עולם) שכל אנרגיה/ישות אנרגטית שאינה שייכת אליי, אשר מפריעה לי ולסביבתי, ואשר לא תומכת בהתפתחות שלי, שתישלח אל המקור באהבה וללא פגע ותנקה את הנזק שעשתה בשדה האנרגיה/בסביבתי. תודה, זה נעשה."

תתנסו בבקשה/תפילה הזאת, ותראו כיצד היא משפיעה עליכם. אם תרגישו נקיון אחר כך, סימן שהיא עובדת עבורכם. והרגישו חופשי להשתמש בה כמה שתרצו.

לסיכום: תיקשור יכול להביא מידעים מדהימים, שנשמעים ממש טוב, אך אין זה אומר שהם באמת נכונים עבור זמננו, או יעילים. מה גם שאם הם לא נותנים לנו השראה לפתוח את הלב ולגדול, אז אין איתם מה לעשות. בעיני התיקשורים הכי אמיתיים, הם אלו שמשחררים את הלב מפחד, נותנים השראה, מעניקים לי דרך חדשה לראות את החיים ונותנים לי כלים פרקטיים שדרכם אוכל להתחבר באופן עמוק יותר לעצמי וליעוד שלי.

להצטרפות לקבוצת הוואצאפ השקטה שלי לעדכונים על פעילויות, סדנאות וקורסים לחצו כאן

לקריאת מאמרים נוספים לחצו כאן

למידע נוסף על קורסים וסדנאות קרובות עם ליאב לחצו כאן

אין תגובות:

מאמרים פופולארים:

מאמרים נוספים